Meistras miesto valdymo ir planavimo

Bendroji informacija

8 locations available

Programos aprašymas

Miestų valdymas ir planavimas magistras siekiama suteikti jums su stipendija, įgūdžių ir žinių, kad galėtų sėkmingai valdyti planetos vis sudėtingesnė miesto pasaulį.

Galbūt esama urbanistinė profesionalus paslaugų arba norinčiam pradėti karjerą šioje srityje. Kurso lankstumas tiks specialistų darbo vietos valdžios, regioninių organizacijų, valstybės ir federalinės vyriausybės institucijų. Ji bus ypač kreipiuosi į planuotojų, valdžios ir privataus sektoriaus, ieško pakopos kvalifikaciją daugiausia dėmesio skiriant valdymą.

Paskelbta tarptautiniu mastu pripažintų miestų mokslininkų iš Socialinių mokslų ir psichologijos mokyklos, žinoma, rodo tyrimų pagrįstą požiūrį, kaip esminio elemento miestų valdymą.

Vakarų Sidnėjus universitetas vieta Sidnėjaus gyventojų augimo aikštelėje atstovauja turtingą miesto laboratoriją, kurioje ištirti svarbiausius miesto klausimus. Privalomi vienetai paleisti intensyvios arba blokuoti režimu sumažinti savo kelionės naštą.

Karjeros galimybės dėl miesto tvarkymo ir planavimo magistro

Miestų ir regionų planavimas

Miestų ir regionų planuotojų patarti dėl aplinkos apsaugos poreikius, apribojimų ir gaires tam tikroje srityje ir plėtoti politiką žemės ir išteklių naudojimo. Jie dažnai palaiko ryšius su bendruomene ir valdžios atstovais, taip pat įmonės daug mokslinių tyrimų, kurie vėliau jie rašyti ataskaitas.

Socialinė politika plėtra

Politikos formavimas apima mokslinius tyrimus, rinkti ir analizuoti faktus, kurie susiję su visuomenės labui asortimentą. Ji apima darbo su valstybinėmis institucijomis ir bendruomenės grupėms intervale tiksliai atitinkamus sprendimus.

Miestų planavimas politika

Miesto politikos raidoje pradžia reiškia mokslinius tyrimus, rinkti ir analizuoti konkrečių faktų iki miesto aplinkoje asortimentą ir sukurti jį kaip politiką, kuri bus naudinga platesnę bendruomenę.

Poveikio aplinkai vertinimas

Poveikio aplinkai vertinimas prognozuoja pasekmes, kad tam tikra politika, planas ar projektas gali turėti platesnei aplinkai, kol jie bus įgyvendinti. Ji apima platų tyrimų ir analizės dėmesio skiriant saugoti aplinką.

Tyrimas

Tyrimai apima rinkti duomenis, analizuoti tendencijas ir pastebėti, pastabas apie miestų tendencijų ir geografijos srityje. Šis darbas yra fiksuojamos ataskaitose, kurie yra naudojami siekiant padėti su tos srities taikomąsias programas.

Priėmimas

  • Pareiškėjai turi būti sėkmingai baigę bakalauro laipsnį planavimo, geografijos, socialinių mokslų, aplinkosaugos tyrimus, architektūra ir kraštovaizdis tyrimų, miestų ir regionų studijoms arba viešajai tvarkai
  • Paraiškos iš Australijos ir NZ piliečių ir turėtojų nuolatinių vizų gyventojas privalo būti pateikiami per Universitetai Priėmimo centro (UAC).
  • Pareiškėjai, kurie yra įsipareigoję studijas užsienyje gali tekti pateikti įrodymų, anglų kalbos mokėjimą. Vietinių ir tarptautinių pareiškėjams, kurie kreipiasi per Universitetai Priėmimo centro (UAC) rasite informaciją apie minimalius anglų kalbos reikalavimus ir priimtiną įrodymą dėl UAC svetainėje. Vietos pareiškėjai kreipiasi tiesiogiai į universitetą, taip pat turėtų naudoti pateiktą informaciją apie UAC website.http informacija: //www.uac.edu.au
  • Tarptautinė pareiškėjams turi tiesiogiai kreiptis į Vakarų Sidnėjaus universiteto per Tarptautinio biuro.
  • Tarptautiniai studentai kreipiasi į Universiteto per Tarptautinio biuro rasite informaciją apie minimalius anglų kalbos reikalavimus ir priimtiną įrodymą apie jų svetainėje.
Paskutinį kartą atnaujinta Sausis 2017

Apie mokyklą

Modern, people-friendly hubs of activity. That sums up our distinctive campuses located across Western Sydney. Whether you prefer the ultra-modern and hi-tech or the beautiful, pastoral and serene, yo ... Skaityti daugiau

Modern, people-friendly hubs of activity. That sums up our distinctive campuses located across Western Sydney. Whether you prefer the ultra-modern and hi-tech or the beautiful, pastoral and serene, you are sure to find a campus where you feel at home. Dynamic, exciting and culturally diverse, our campuses are also friendly and inviting, with room to think, room to breathe and room to be yourself. Skaityti mažiau
Sidnėjus , Bankstaunas , Campbelltown , Gundermanas , Blacktown , Rydalmere , Penritas , Sidnėjus + 7 Daugiau Mažiau