Meistras mokslo ir inžinerijos joje

Bendroji informacija

6 locations available

Programos aprašymas

Meistras

SUPINFO yra privati ​​aukštoji mokykla, įkurta 1965 metais, kurią Prancūzijos valstybė ir pasaulio lyderių IT pramonei pripažįstami.

Su savo 36 Campus Prancūzijoje ir visame pasaulyje, SUPINFO pagrindinis pašaukimas yra mokyti aukšto lygio inžinieriai, specialistai technologijas informacijos ir komunikacijos (ICT) ir tiesiogiai operatyvinėje verslą paliekant mokyklą , Todėl pristato "Tarptautinė magistro" kaip kompiuterių ir informacinių sistemų eksperto patvirtintas Prancūzijos valstybės ir Prancūzijoje įrašyti į nacionalinį registrą Profesionalus sertifikavimas aukščiausiu lygiu, I lygio (Bac + 5, Mokytojau, inžinierius).

SUPINFO pristato:

  • Tarptautinė magistras M.Sc (Bac + 5) Valstybinė 1 lygis pripažintas (magistro lygio, inžinierius)
    Atitinkamas gauti 300 ECTS kreditų
    (paprastai po to, kai praėjo egzaminus, nurodytus B1, B2, B3, M1 ir M2)

Informacinių technologijų institutas apskritai nori, kad jo medžiaga būtų patenkinti visų įmonių poreikius ir užtikrinti išplėtė galimybes įsidarbinti. Taigi, visi šiandienos IT ir skaitmeninės galimybės natūraliai integruoti į mokymo programas SUPINFO:

Aiškus mokymo, lengvai ir lanksčiai pritaikyti prie visų profilių, miesteliu ar nuotoliniu būdu

Kiekvienas tyrimo metais gali būti padaryta kitokia mokykloje SUPINFO pasaulinio tinklo arba nuotoliniu būdu per mūsų Virtual Campus. Akademiniai metai planuojama lapkričio pradžioje kiekvienais metais išskyrus nuotolinių kursų per Virtual Campus kai du srautai yra įmanoma rugsėjo ir kovo mėnesį.
Dėl parralèlles Priėmimo Bac +1, +2 ir +3, up-to privalomo lygio Computer Science iš anksto grįš spalio jokių papildomų išlaidų.

Programa yra išsamūs ir apima visas specialybes, kurie yra skaitmeninis Šiandien: Software Engineering, sistemų ir tinklų, dirbtinio intelekto, duomenų analizė, interneto technologijas, Objektinis programavimas, Business Intelligence, ERP, multimedia ir tt Per švietimo laboratorijos įsikūrusios su pasaulio lyderiais Pramonė IT ("Microsoft", "Cisco", "Oracle", "Apple", IBM, Mandriva) veiksmai, studentai įgyja anksti tiek praktiškai ir pragmatiškai prasme, bet taip pat gebėjimas perduoti žinias, kurios yra populiarus įmonėms.

 

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

SUPINFO is a private institution of higher education founded in 1965,recognized by the French state and the world leaders in the computer industry.

SUPINFO is a private institution of higher education founded in 1965,recognized by the French state and the world leaders in the computer industry. Skaityti mažiau
Briuselis , Bordo , Klermon Feranas , Caenas , Paryžius , Grenoblis + 5 Daugiau Mažiau