meistras organizacinės valdymo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Meistras Organizacinė valdymo

&nbsp

Magistro Organizacinė valdymo, kuri yra bendrai siūlomų Universidad EAN ir Université du Québec à Chicoutimi,-UQAC yra programa, kuri vystosi profesines kompetencijas valdymo savo studentams, leidžiant jiems prisiimti atsakomybės aukščiausio lygio valdymo organizacijoje. Programa įtraukta ir savitas vertę ir padeda kvalifikuoti magistrantūros studentams, kurie gali dirbti kaip konsultantai ir vertintojų įvairiose srityse viešojo ir privataus sektoriaus plėtrai.

&nbsp

Programa yra socialinės ir akademinės platforma, kurioje studentai bendrauja su teorijų ir koncepcijų vadovybei ir galėtų pasipriešinti organizacijų realybe, siekiant suteikti reikalingas kompetencijas ir tuo pat metu skatina novatoriškas idėjas, taip pat pagerinti ir sukurti konkurencingas organizacijas šiuolaikinių globalizuotoje aplinkoje.

&nbsp

Magistro Organizacinė valdymo rengia specialistus, aukščiausios kokybės, kuris gali dirbti konsultacijų ir organizacinių valdymo praktikos vertinimas, kokybės plėtros procesus, intervencinės politikos projektavimo, transformavimo strategijų pasiūlymą tiek trumpalaikių ir ilgalaikių poveikį įvairiems sričių organizacijos. Studentas turės atsispindėti lyderystės savybes dirbti kaip vadovas, verslininkas ar mokytojas ne tretinio lygio.

&nbsp

Be to, programa padeda ekonominiam vystymuisi šalyje per poveikį, kurį absolventai apie privačių ir valstybinių organizacijų požiūriu intervencijos ir jų gebėjimą orientuotis kokybės gerinimo procesus ir galiausiai produktyvumą gamybos sektoriuje ar paslaugų ir viešųjų subjektų. Programa suteikiančias studentus su įgūdžių strateginio ir efektyvus išteklių valdymą, taip pat planavimo, projektavimo, implantuoti, kontroliuoti ir tobulinti integruotas sistemas tam, kad organizacijai įgyti geresnę konkurencinę padėtį. Tai pasiekiama unikalių, kūrybinių ir verslo metodus ir pažangias priemones, įgyto iš konsultavimo organizacijoms taikymo.

&nbsp


Kompetencijos absolventų

&nbsp

  • Diagnozuoti, formuluoti ir įgyvendinti novatoriškas strategijas organizacijose.
  • Švinas organizacinius pokyčius.
  • Dizainas ir tiesioginiai verslo konsultavimo procesus.
  • Analizuoti ir siūlyti sisteminio tobulinimo organizacijoje
  • Vykdyti organizacinę tyrimus.
  • Efektyviai valdyti įvairius projektus organizacinės modernizavimui ir tobulinimui.
  • Taikyti intervencinius metodus ir priemones, skirtas skatinti organizacinių pokyčių
  • Koncepciją, projektuoti, įgyvendinti ir tinkamai panaudoti informaciją, Bibliografijos ir centrinės informacinės sistemos, kurios palaiko procesus planavimo ir diagnostikos verslo valdymas.
  • Integruoti žinias ir įgūdžius, reikalingus strateginės, funkcionalus ir kultūros organizacijos valdymą.
  • Laikykitės savo verslo įsipareigojimų ir dalykine prasme etikos ir atsakomybės.

&nbsp


Modalumas

Magistro Organizacinė valdymo teikiama per intensyvaus metodiką, kurioje sesijos atliktas per nustatytą laiką, papildyta užsiėmimų savaitgaliais. Be to, studentas palaiko nuolatinį ryšį per susitikimą dot internete sesijas su mokytojais naudojant naujausias informacijos ir komunikacijos technologijas.

&nbsp

Dėl šios metodikos rezultatus, studentas gali sujungti tiek akademinius ir profesinius įsipareigojimus, skiriame drausmingas būdu, laikas, reikalingas nepriklausomas tyrimas, skaityti ir analizuoti kursinių ir apimantis priskirtą bibliografija, atitiktų jų profesinį poreikius gyvenimas taip pat.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

EAN University is a Colombian high education institution located in Bogotá’s Metropolitan area. At EAN, students experience diverse activities for their professional development.

EAN University is a Colombian high education institution located in Bogotá’s Metropolitan area. At EAN, students experience diverse activities for their professional development. Skaityti mažiau