Meistras organizacinio valdymo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Organizacinė valdymo (M.Org.M) Meistras siūlo suaugusiųjų profesinių studijų skyriaus kaip į MBA alternatyva, kad ji daugiau dėmesio bus skiriama darbui su ir per, žmonių, nei dėl techninių aspektų verslo administravimo. M.Org.M pristatomas formatu, leidžianti jau darbo jėgos klasėje galimybę baigti savo magistro kvalifikacinį laipsnį vakarais.

Speciali programa atkreipia dėmesį dėl organizacinės vadybos magistras:

  • Tai netradicinė programa, sukurta tarnauti darbo profesionalai, turintis bakalauro bakalauro laipsnį iš bet kurios disciplinos (ty BBA, BA, bakalauro, B.Ed, B.Th.) ir turi ne mažiau kaip 2 metai dieninių darbo patirties bet kokio tipo (-ų) bet kurios organizacijos (-ų) ir bet kokio sektoriaus (-ų).
  • Kursai vyks trečiadienio naktį. Kiekvienas kursas trunka nuo 5 iki 10 savaičių užbaigti. Mokiniai vieną kursą metu.
  • Kurso reikalavimai baigtas už savo darbo grafiką.
  • Klasės yra nedidelės ir gražus.
  • Programa didina mokinių bendravimo įgūdžius, raštu ir žodžiu ryšių ir problemų sprendimo ir sprendimų priėmimo gebėjimai, taip pat plėsti savo supratimą ar mokslinių tyrimų metodus ir programas.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Academic excellence very quickly became a hallmark of the new school, and many people gave sacrificially to expand the facilities and the programs.

Academic excellence very quickly became a hallmark of the new school, and many people gave sacrificially to expand the facilities and the programs. Skaityti mažiau