meistras pažangių informacinių technologijų (mait) programos kursinių

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Informatikos fakultetas ir informacinių technologijų (FCSIT) misija yra būti pirmas pasirinkimas institucija, pripažinta dėl savo dinamiškumo, novatoriškas ir pirmojo kurso aukštojo mokslo programos, ateities vizija, tikslai greta aukšto lygio mokslinių tyrimų ir profesinės paslaugų susijusios patirties. FCSIT siūlo platų kursų informatikos ir informacinių technologijų srityje, ir suteikia tinkamas galimybes mokslinių tyrimų įvykdyti šalies ir jos šiuolaikinių absolventų poreikius.

INFORMACIJA INFRASTRUKTŪRA

Apima išsamiai apie tinklo infrastruktūros ir dizaino, komunikacijos protokolus ir įvadas į greitųjų traukinių tinklą. Tinklo infrastruktūra ir projektavimo modulis sutelkia dėmesį į vietinio tinklo (LAN), ypač į IP adreso klasifikavimo įgyvendinimui. Ryšio protokolai dėmesio teikti visapusišką supratimą apie protokolus, kurie sudaro, bendravimo aplinką.

Pagrindiniai moduliai

Sprendimų paramos sistemos

Teikia sprendimų paramos sistemos pagrindų apžvalga: kaip žmonės priima sprendimus, kaip sistemų srityje, kai modeliai tilptų į DSS paveikslėlyje, nauda DSS ir būdų juos klasifikuoti. Ji apima techninius ir ne techninio pobūdžio DSS plėtros klausimus. Tai apima aparatinės ir programinės įrangos technologijas, įgyvendinti ir etinius klausimus, pagrindinių tipų modelius, kurie yra naudingi sprendimų paramos optimizavimas, sprendimų grupė paramos sistemų ir ekspertinės sistemos. Duomenų saugyklų ir jos duomenų bazė taip pat bus įdiegta ir jų turinys ir įgyvendinimas analizė bus pateikta.

Multimedijos Ryšių

Apima klausimus, susijusius su daugialypės terpės elementų, komunikacijos principus ir reikalavimus, siekiant užtikrinti geresnę komunikaciją šiuos elementus.

Komunikacijos klausimais bus taikoma, jei tokie klausimai, kaip paslaugų kokybės ir veiklos garantijas terpės srauto sąvoka bus svarstomas. Standartai ir protokolai padėti multimedijos duomenų perdavimas bus aptartos taip pat. Studentai galės aptarti esamas multimedijos programos tinklais.

Objektinis Application Development

Dėmesys skiriamas pažangių rengiant ir įgyvendinant aukštos kokybės programinės įrangos su objektinių technologijų. Ji apima visą programinės įrangos statybos procesą nuo konceptualizavimo į dislokavimo. Pagrindinės temos šio kurso įtraukti taikant UML Objektinis (OO) metodiką, statybos programinės įrangos modelius naudojant UML pagalbines priemones (pvz., Rational Rose) ir OO programavimo taikymą. Šios sąvokos ir principai leis studentams galvoti apie sprendimus dėl kompiuterinio apdorojimo problemų OO būdu, surinkimo daugkartinio naudojimo, pailginamas, efektyvus ir aptarnavimo programinę įrangą, todėl "aukštos kokybės programinės įrangos statyba.

Specializacijos MODULIAI

Pasirenkamųjų modulių padengti naujų sričių, kurios yra daug surinko po pramonėje. Šie moduliai yra specialiai suprojektuoti gaminti kvalifikuotą ir kompetentingą darbo jėgą žinių, siekiant patenkinti pasaulio aplinkos reikalavimus.

Jos apima: - kiekybiniai metodai - lingvistinės - Išplėstinė Programinė įranga • Mobilus Kompiuterija - Vaizdų apdorojimo ir analizės

MOKSLINIŲ TYRIMŲ MODULIAI

  • Mokslinių tyrimų metodologija - seminarų ciklas

Patekimo į rinką reikalavimai

Dėl priėmimo į programą, kandidatas turi atitikti šiuos kriterijus: - Bakalauro laipsnį su minimaliu CGPA 2,50 arba; - Bakalauro laipsnis arba lygiavertė, bet su CGPA mažesnis nei 2,50, gali būti priimami ir taikomi kaip 5 metų darbo patirtį atitinkamoje srityje minimumo arba - Kitos Senato patvirtintos lygiavertės kvalifikacijos - užsienio studentams, IELTS 6,0 reikalingas be įvažiavimo reikalavimus.

Kas turėtų teikti paraiškas

  • Absolventai ir profesionali su gera CS ar IT fone. - Absolventai ir specialistai su gera bakalauro laipsnį su darbo patirtį, susijusią su CS ar IT.
Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 2014

Apie mokyklą

Universiti Malaysia Sarawak (UNIMAS), Malaysia's eighth university was officially incorporated on 24 December 1992. A university that is contemporary in character and forward-looking in outlook, it is ... Skaityti daugiau

Universiti Malaysia Sarawak (UNIMAS), Malaysia's eighth university was officially incorporated on 24 December 1992. A university that is contemporary in character and forward-looking in outlook, it is committed in providing the nation with leaders, managers, scientists and technical specialists as well as thoughtful citizens who are capable of handling the complex challenges of our common future - confidently, competently, and creatively. Skaityti mažiau