Meistras pakrančių ir jūrų valdymo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pakrančių ir jūrų valdymo yra tarptautinis, tarpdisciplininis Magistro laipsnis išteklių valdymo srityje. Programa pabrėžia idėjas ir metodus iš ekologijos, sociologija, ekonomika ir verslo studijų. Studentai baigia programą turi žinių apie įvairių ir vertingų išteklių pakrantės ir jūros, suprasti savo dabartinę būklę ir susirinko įrankius ir patirties vairuoti tausų jūrų išteklių.

1

Žinoma, kalba, įskaitant visą mokymo, yra anglų. Universitetas centras Westfjords siūlo šią programą bendradarbiaujant su Akureyri universitetas. Mokymas vyksta Isafjordur.


Patekimo į rinką reikalavimai
Pagrindinė sąlyga priimti tai, kad pareiškėjai yra baigę bakalauro laipsnį; ar bakalauro, bakalauro ar lovos. Akcentuojamas pareiškėjas pagrindžia savo priežastis ir paaiškinti, kaip jie tikisi susieti programą į savo ankstesnio išsilavinimo ir patirties. Paraiškos forma yra prieinama, tiek elektroninės ir pdf formatu, ant universitetas centro interneto svetainėje.

3


Programos sudėtis
CMM programa susideda iš 120 ECTS Mokytojo lygio, iš kurių 75 ECTS kreditų yra uždirbamos nuo kursų ir 45 ECTS ateis disertaciją forma. Visi kursai yra dėstomi iš eilės ir terminai / semestrus, todėl nėra aiškiai pažymėtos. Programa prasideda rudens semestrą su pagrindinių kursų ir pavasario ir vasaros sąlygomis pasirenkamuosius kursus yra pasiūla. Plg užsiėmimų tvarkaraštis.

Studentai gali specializuotis savo studijas per pasirenkamuosius kursus ir jų pasirinkimas baigiamojo darbo tema. Pagrindinės ir pasirenkamuosius kursus kartu sudaro 75 ECTS.
Studentai leidžiama imtis pasirenkamuosius kursus kituose universitetuose, iš anksto pritarus Mokytojo programų komitetas.


Ilgis programos
Pakrančių ir jūrų valdymo yra intensyvi programa, kuri apima vasaros laikotarpiu. Kaip kursus paeiliui vienas po kito, programa yra tankiai supakuoti ir yra mažai galimybių manevruoti. Kursai yra nuo 2 ECTS iki 8 ECTS ir kiekvienas trunka nuo vieno iki keturių savaičių užbaigti. Studentai turėtų leisti maždaug 25-30 darbo valandų kiekvienam ECTS; kuris yra 50-60 valandų per savaitę. Po kursai baigtas birželio / liepos pradžioje pabaigoje, tai tada laikas pradėti 45 ECTS disertaciją. 45 ECTS kreditų yra lygus 1,5 sąlygų; , kaip nurodyta aukščiau. Mokiniai yra skatinami pradėti savo tezes nedelsiant po paskutinio kurso ir pateikti savo tezes prie rudens kadencijos pabaigos. Tokiu būdu galima užbaigti visą magistro programą 18 mėnesių.

Studentai gali, tačiau pritaikyti savo studijų tvarkaraštį savo poreikius; nors individualizuotų studijų planai turėtų būti parengti su programos direktorius ir yra taikomos Mokytojo komiteto patvirtinimą.

2


Baigiamojo kvalifikacijos
Absolventų iš Akureyri universitetas su MRM laipsnis (Master of išteklių valdymas), su pakrančių ir jūrų valdymo, kaip specialybę.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2016

Apie mokyklą

The University Centre of the Westfjords is a non-profit organisation established in March 2005. It has 40 founding members, including all of the country's institutions of higher education. The Centre ... Skaityti daugiau

The University Centre of the Westfjords is a non-profit organisation established in March 2005. It has 40 founding members, including all of the country's institutions of higher education. The Centre began operations in Vestrahús in Ísafjörður in January 2006. The same building houses offices of the Marine Research Institute, the Icelandic Fisheries Laboratories, and the Icelandic Snow Avalanche Research Centre, among others. The Westfjords Regional Development Centre is also located here, and all of the organizations represented in the building share common reception facilities. Skaityti mažiau