Magistras Global Fashion Management

FIT Master profesinių studijų (MPS) Global Fashion vadybos rengia atsiranda mados vadovų aukščiausio valdymo pozicijas klestinčią tarptautinės mados industrijoje. Siūloma FIT bendradarbiaujant su Honkongo politechnikos universiteto Honkonge ir Institut Français de la Mode Paryžiuje, programa remiasi tarptautinės fakulteto ir įrenginius ir pramonės kontaktų trijų pagrindinių institucijų trijuose žemynuose.

Intensyvios dešimt dienų seminaruose apie kiekvieną miesteliu, jums įgyti išsamų vaizdą apie sąveiką įvairių segmentų tarptautinių mados verslo ir technologijų, kad diskai juos. Su programos dėmesys skiriamas vadovavimo, tarpkultūrinio supratimo, ir pasaulinę rinką, jums bus pereiti pasirengę surinkti ir valdyti tarptautines komandas specialistų organizacijos viduje, ir vadovauti organizacijai per unchartered vandenyse tarptautinio verslo efektyviai ir pelningai. Pasaulinė dėmesio sustiprinta tarptautinės dėstytojų ir studentų organizacijos, siūlanti platų galimybių užmegzti ryšius visame pasaulyje.

Programa yra baigtas per 18 mėnesių. Klasė struktūra yra interaktyvus ir lanksti, ir apima intensyvius seminarus, internetu mokymasis, svečių garsiakalbiai ir apsilankymus vietoje. Vadovavimo įgūdžiai yra pabrėžiama, taip pat kūrybiškumo, problemų sprendimo, rašymo, bendravimo ir pristatymo įgūdžiai.

Tai atrankinis programa yra atvira kandidatų, turinčių trejų metų profesinę patirtį mažmeninės prekybos, projektavimo, rinkodaros ir prekiavimo, importas / eksportas, mados žurnalistikos ar kitų susijusioje srityje minimumo.

Svarbiausi renginiai

  • Šių parlamentarai programos dėmesys skiriamas mados industrijoje yra unikalus tarp universiteto verslo laipsnių Jungtinėse Amerikos Valstijose.
  • Programa vyksta trijuose miestuose: Paryžiuje, Institut Français de la Mode, Honkongas, Honkongo politechnikos universiteto, ir Niujorke, Fashion Institute of Technology.
  • MPS studijų programa siūlo platų, pramonės orientuota klases, kad ištirti kultūrinius, ekonominius ir technologinius tendencijas.
  • Tarptautinė grafikas fakulteto ateina iš pramonės ir akademinės bendruomenės.
  • Studentai turi didelę tinklų kūrimo galimybes, kurie apima visą pasaulį.
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 6 daugiau kursų Fashion Institute of Technology »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date