Paslauga yra ne iš naują verslo paradigmą, kad prisiima bendrą kūrimą vertės visoje tiekėjų tinklo centre. Daugelis įmonių buvo nuvežtas į išradinėti save, siekiant patenkinti pasaulinius iššūkius, kaip jie keičia savo verslo modelį komercinės naudos. Šis perėjimas reikia tvirto vadovavimo, kad mišinius daugiafunkciniam patirties.

Ši magistrantūros kursas yra tinkamas jums, jei norite dirbti kaip lyderis ar vadovas aptarnavimo funkcijas per pramonės. Jūs išmoksite sistemas ir metodus, naudojamus valdyti paslaugų funkcijas bei kurti vertę versle visoje tiekėjų pramonėje ir per pramonės procesuose.

Mokymosi rezultatai:

Per tiek praktikos ir akademinės negandos jums bus sukurti įgūdžių ir žinių, kad galėtų kartu:

 • Kruopščiai suprasti klientų poreikius, gebėti valdyti verslo efektyvumą per asmens sąmoningumo / pajėgumų valdymo paslaugų plėtrą.
 • Suprasti patirtį ir vertę, svarbą visoms suinteresuotosioms šalims ir galės sukurti suinteresuotų žemėlapį ir naudoti jį informuoti paslaugų dizainą ar pertvarkyti.
 • Plėtoti supratimą apie kompetencijos paslaugų iš sektoriuose iš viso pasaulio įvairovė.
 • Suprasti paslaugų sistemų gyvavimo ciklą ir turi praktinių žinių apie priemones, būdus ir tendencijas paslaugų projektavimo ir valdymo.
 • Suprasti parduoti paslaugas ir poveikio struktūrizavimo paslaugų organizavimo principus.
 • Įgyti teorinių žinių, suprasti ir paaiškinti atsirandantis elgesį sistemų ir pripažinti duomenų, procesų kontrolės ir priemonių svarbą vairuoti tinkamą elgesį.
 • Vertiname kainuojantys būdai ir tinklų vertės ir gyvavimo ciklo sąnaudų modelių pasekmės priimti teisingus sprendimus.
 • Ar informuotumą apie informacinių sistemų ir technologijoms, suteikiančioms paslaugas.

Lean Six Sigma Green Belt akreditacija

Priėmimas į magistrantūros paslaugų valdymo ir dizainas suteikia jums galimybę imtis "Lean Six Sigma Green Belt" kursą be savo magistro programą. Ši papildoma profesinė kvalifikacija susilygina su magistrantūros projektą, atliktą darbą už Green Belt kvalifikaciją gali formuoja jūsų disertacijos atveju.

Kurso struktūra

Magistro pagamintas iš individualių mokslinių tyrimų projektą, kuris atstovauja 50% magistro kreditu. Likę 50% yra sudaryta iš modulių mokoma. Studentai paprastai studijuoja 9 modulius per 12 mėnesių.

Moduliai paprastai mokoma intensyvių vieną savaitę blokai nuo pirmadienio iki penktadienio, 9:00-18:30. Jie mokė per mokymosi veiklos įvairovę: Paskaitos, seminarai, darbo Sindikatas grupės veiklą, pramoninių žaidimų, praktinių užsiėmimų ir atvejų tyrimus skatinti komandinį darbą ir praktinį įžeminimo medžiagos. E-mokymosi ir forumo veikla yra plačiai naudojami papildyti šias veiklas.

Pagrindiniai moduliai Ši magistrantūros yra:

 • Paslaugos Dizainas ir Pristatymas
 • Aptarnavimas technologijos
 • Reputacija ir ryšių valdymas
 • Organizacijos, Žmonės ir našumas
 • Finansinė analizė ir kontrolės sistemos
 • Projektų planavimas, valdymas ir kontrolė
 • Vedantis Pakeisti

Galite pasirinkti du pasirenkant iš pasirenkamųjų modulių sąrašo pareikšti skaičių modulių iki devynių. Jei jums įgyti išimtis iš kai kurių privalomų modulių, nes išankstinės patirties ar kvalifikacijos, tada jūs turite pasirinkti daugiau pasirenkant.

Projektas

Projektas yra verta 50% galutinio pažymio ir palaiko jus kurti savo asmeninius mokslinių tyrimų įgūdžių. Darbas jūsų projekto veikia kartu su jūsų modulio darbą.

Dėl paslaugų valdymo ir dizainas, kai projektų pavyzdžiai: -

 • Įgyti konkurencinį pranašumą Paslaugų valdymas sveikatos priežiūros sektoriuje
 • Komplekso elgsena viešbučio verslo poveikis santykius su klientais ir verslo vykdymo
 • Tarp valdymo struktūras ir paslaugų atlikimo tarnybinėse dominuojančių pramonės santykiai.
 • Palyginimas verslo kultūrą tarp paslaugų ir apdirbamosios pramonės
 • Po pardavimo paslaugų svarbą santykius su klientais per judriojo ryšio ir kompiuterių pramonės
 • Tyrimas, kaip socialinės žiniasklaidos pridėtinę vertę kelionių pramonė Kinijoje ir Jungtinėje Karalystėje

Akreditavimas

Valdymo ir dizainas Green Belt akreditavimo: įrašyti į magistrantūros paslaugų valdymo ir dizainas suteikia jums galimybę imtis "Lean Six Sigma Green Belt" kursą be savo magistro programą. Ši papildoma profesinė kvalifikacija susilygina su magistrantūros projektą, atliktą darbą už Green Belt kvalifikaciją gali formuoja jūsų disertacijos atveju.

Po pereisite

Ši magistrantūros yra skirta ateities lyderių ir vadovų paslaugų pramonės šakų ir dėmesys sutelkiamas į perėjimo nuo produkto orientuota į paslaugų orientuotas mąstymas. Tai ypač aktualu gamybos įmonių, tačiau yra ne konkrečiam sektoriui ir būtų vienodai svarbūs vaidmenys viešajame sektoriuje.

Viešasis sektorius susiduria su didžiuliais iššūkiais, kalbant apie efektyvumą. Sėkmingas pritaikymas gamybos sprendimus ir metodus ir pagerinti produktyvumą gauti efektyvesnį paslaugų teikimą padės sektorius atitinka keletas iš daugelio iššūkių.

Absolventai gali tikėtis eiti dirbti operacijų valdymą, verslo modelio plėtra ir paslaugų rėmimo strategijos per bet kokio verslo, iš vietos MVĮ į pasaulinių organizacijų.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 13 daugiau kursų The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 metai
Dieninės
Price
13,440 GBP
£ 12.800 (ES) / £ 23.460 (International)
Deadline
Susisiekti su mokykla
We advise earlier application as courses may close early if they become full.
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
We advise earlier application as courses may close early if they become full.
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
We advise earlier application as courses may close early if they become full.
End Date