Tai Meistras siekiama padėti studentams plėtoti ypatingos svarbos supratimą apie šiuolaikinio planavimo iššūkių miestų ir regionų, atsižvelgiant į klimato kaitos ir auga žmogaus poreikius kontekste. Programa yra suprojektuota taip, kad studentai gali susidurti su naujausia mokslo žinių, planuoja su savo kultūrinę aplinką ir planavimo patirtimi. Per magistro, kiekvienas studentas tampa susipažinę su privalumais ir trūkumais abipus nacionalinės perdavimo "gerosios praktikos" į miesto ar regioninės politikos srityje.

Kaip mokslinių tyrimų magistro, ši programa traukiniai studentų susidoroti su iki šiol atlikti tyrimai klausimus ir metodus. Jis parengia studentus pradėti daktaro arba imtis lyderio vaidmenis miestų plėtros ir valdymo, ypač tarptautiniu mastu.

Kadangi jis atidarytas, 2010 rugsėjį, tai Master pritraukė 15 studentų per metus vidutiniškai iš ES šalių arba iš ES kaimyninių šalių, bet ir iš Šiaurės Amerikos, Azijos ir iš Artimųjų Rytų.

Ši magistro siūlo planavimo ir aplinkos departamento politechnikos mokykla, viena didžiausių planavimo mokyklų Prancūzijoje, per savo personalą, jo numerį doktorantų, ar jos absolventų skaičius. Departamentas narys Europos mokyklų planavimo (Ezopas) asociacijos ir Prancūzijos kalbančių asociacijos planavimo mokyklose (APERAU Internationale) ir taip pat aktyviai, kaip Pasaulinės planavimo mokslo asociacijos tinklas (GPEAN).

Mokymo sąveikauja su tyrimų atliktų laboratorinių miestus, teritorijas, Environnement ir Societies (Université François Rabelais-Nacionalinio Mokslo tyrimų tarybos ir vieneto). Vykdoma pagal vieną iš keturių mokslinių tyrimų grupių įvairių mokslinių tyrimų programos - komandos "Miestų ir regionų planavimo projektai, kraštovaizdžio ir aplinkos" - teikia intelektinį aplinką plėtros ir kiekvieno studento individualų mokslinių tyrimų diskusiją. Siūlomos per šį Meistras stiebo iš tyrimų kursus ir mokslinių tyrimų temas atliktas šių ašių: Planavimo sistemų ir projektų, aplinkos ir kraštovaizdžio dinamika, riziką ir pažeidžiamumą, tvaraus vietos ir regioninę plėtrą.

PS / URP, įgaliojimus kaip specialybės magistras iki 2018 buvo sustiprintas 2014 m naujos 30h mokymo padalinio to: "Miestų vandens ekosistemų" (koordinuoja prof Karl Matthias Wantzen, vienas atsakingas UNESCO katedra "Upė Kultūra" ). Tai rodo labai teigiamą poveikį sintezės, 2014 balandžio tarp planavimo skyriui ir IMACOF (Ingenierie des Milieux Aquatiques et des Koridoriai Fluviaux) departamente, po šešerius metus leidimą, kurį inžinierius antraštinėse dalyse Komisija iš naujo specialybę Planavimas ir aplinkos inžinerija.

Per pirmąjį pusmetį, mokymo programa yra organizuojamas apie 150 valandų seminarų ir pasitarimų (30 ECTS). Antras semestras yra skirtas mokslinių tyrimų stažuotės 5 mėnesių (30 ECTS). Ji apima teisę į seminarus dalyvavimą ir kiekviena iš nebaigtos mokslinių tyrimų studentas pristatymą.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų University of TOURS »

Šis kursas yra Campus based
Duration
2 semestrus
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas