Meistras planavimo ir tvarumo: miestų ir regionų planavimu (PS / URP)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tai Meistras siekiama padėti studentams plėtoti ypatingos svarbos supratimą apie šiuolaikinio planavimo iššūkių miestų ir regionų, atsižvelgiant į klimato kaitos ir auga žmogaus poreikius kontekste. Programa yra suprojektuota taip, kad studentai gali susidurti su naujausia mokslo žinių, planuoja su savo kultūrinę aplinką ir planavimo patirtimi. Per magistro, kiekvienas studentas tampa susipažinę su privalumais ir trūkumais abipus nacionalinės perdavimo "gerosios praktikos" į miesto ar regioninės politikos srityje.

Kaip mokslinių tyrimų magistro, ši programa traukiniai studentų susidoroti su iki šiol atlikti tyrimai klausimus ir metodus. Jis parengia studentus pradėti daktaro arba imtis lyderio vaidmenis miestų plėtros ir valdymo, ypač tarptautiniu mastu.

Kadangi jis atidarytas, 2010 rugsėjį, tai Master pritraukė 15 studentų per metus vidutiniškai iš ES šalių arba iš ES kaimyninių šalių, bet ir iš Šiaurės Amerikos, Azijos ir iš Artimųjų Rytų.

Ši magistro siūlo planavimo ir aplinkos departamento politechnikos mokykla, viena didžiausių planavimo mokyklų Prancūzijoje, per savo personalą, jo numerį doktorantų, ar jos absolventų skaičius. Departamentas narys Europos mokyklų planavimo (Ezopas) asociacijos ir Prancūzijos kalbančių asociacijos planavimo mokyklose (APERAU Internationale) ir taip pat aktyviai, kaip Pasaulinės planavimo mokslo asociacijos tinklas (GPEAN).

Mokymo sąveikauja su tyrimų atliktų laboratorinių miestus, teritorijas, Environnement ir Societies (Université François Rabelais-Nacionalinio Mokslo tyrimų tarybos ir vieneto). Vykdoma pagal vieną iš keturių mokslinių tyrimų grupių įvairių mokslinių tyrimų programos - komandos "Miestų ir regionų planavimo projektai, kraštovaizdžio ir aplinkos" - teikia intelektinį aplinką plėtros ir kiekvieno studento individualų mokslinių tyrimų diskusiją. Siūlomos per šį Meistras stiebo iš tyrimų kursus ir mokslinių tyrimų temas atliktas šių ašių: Planavimo sistemų ir projektų, aplinkos ir kraštovaizdžio dinamika, riziką ir pažeidžiamumą, tvaraus vietos ir regioninę plėtrą.

PS / URP, įgaliojimus kaip specialybės magistras iki 2018 buvo sustiprintas 2014 m naujos 30h mokymo padalinio to: "Miestų vandens ekosistemų" (koordinuoja prof Karl Matthias Wantzen, vienas atsakingas UNESCO katedra "Upė Kultūra" ). Tai rodo labai teigiamą poveikį sintezės, 2014 balandžio tarp planavimo skyriui ir IMACOF (Ingenierie des Milieux Aquatiques et des Koridoriai Fluviaux) departamente, po šešerius metus leidimą, kurį inžinierius antraštinėse dalyse Komisija iš naujo specialybę Planavimas ir aplinkos inžinerija.

Per pirmąjį pusmetį, mokymo programa yra organizuojamas apie 150 valandų seminarų ir pasitarimų (30 ECTS). Antras semestras yra skirtas mokslinių tyrimų stažuotės 5 mėnesių (30 ECTS). Ji apima teisę į seminarus dalyvavimą ir kiekviena iš nebaigtos mokslinių tyrimų studentas pristatymą.

Paskutinį kartą atnaujinta Gruodis 2015

Apie mokyklą

The University of Tours is a decisively European university that has established a campaign of actions within the Europe 2020 strategy, aiming to develop “smart, sustainable and inclusive growth”. Tou ... Skaityti daugiau

The University of Tours is a decisively European university that has established a campaign of actions within the Europe 2020 strategy, aiming to develop “smart, sustainable and inclusive growth”. Tours, the city of the "good life" Tours is a human-sized city . With 300,000 inhabitants, the city of Tours has the characteristic to have 40% of its people having less than 30 years old. The presence of 22,000 François-Rabelais university students is no stranger to this young population, who likes to be at the heart of the "vieux" Tours, place Plumereau. At 55 minutes from Paris by TGV, Tours has also an airport with a daily service to London. City of the "good life", its advantages are many: the sweetness of the Loire river, its many parks and public gardens, sports clubs, cultural and associative structures, its historic heritage. In 2013, the tramway will serve the urban areas of 13 km. Touraine, it is also the land of castles of the Loire: Amboise, Azay-le-Rideau, Chenonceau, Villandry and its gardens, the Clos Luce, Chinon, Langeais, Loches, Ussé. Names associated with the history of France, with its kings, the Middle Ages to the Renaissance (Louis XI, Charles VIII, François I,), but St. Martin, Leonardo da Vinci, Diane de Poitiers, Catherine de Médicis, Ronsard , Rabelais, Descartes, Balzac, Bergson. A fifty buildings are the cornerstone of Loire Valley tourism, to discover also thanks to routes of the Loire by bike. Touraine, the garden of France, also has a renowned vineyard with wine cellars and restaurants whose cuisine is in the tradition of "Gourmet meal of the French", officially registered since 2010 in the list of intangible cultural heritage of the UNESCO. Already in 2000, UNESCO chose to make the Loire Valley an area of ??major heritage by including over 250 km, as a cultural landscape, alongside the world's largest sites. The attractiveness of Touraine also passes through the dynamism of international tourism, a real estate market, which id new and old, is still doing well. Industrial partnerships established with the university also reinforce its research centers. Skaityti mažiau