Meistras Pramonės Mechanikos Inžinerijos (magistro)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Užduokite mums klausimą „WhatsApp“

Šios dvejų metų programos tikslas yra suteikti jums patikimų mechaninės inžinerijos žinių, derinant tradicinius inžinerijos kursus su vadybos moduliais.

Kurso aprašymas

Kurso tikslas - mokyti specialistus, gebančius užtikrintai dirbti inžinerijos srityse, kurios tradiciškai yra atskirtos, pavyzdžiui, mechaninis dizainas, mechatronika, automatika, valdymas ir logistika. Galite rinktis iš dviejų specializacijų: „Mechanika ir automatika“ arba „Logistika ir gamyba“ . Pastaroji siūloma kartu su Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg (OvGU) su galimybe įgyti dvigubą laipsnį.

Žvilgsniu

  • Laipsnio klasė: LM-33
  • ECTS kreditai: 120
  • Kurso trukmė: 2 metai
  • Kursai bus dėstomi anglų kalba (pagrindine kalba),
  • Vokiečių, italų
  • Vietų: 40 ES 5 ne ES
  • Campus: Bozen-Bolzano
  • Mokestis už mokslą: 1 347,50 € per metus

Kurso struktūra

Pirmaisiais metais kai kurie moduliai, tokie kaip projektų ekonomika ir vadyba ar kokybės vadyba, būdingi abiem specializacijoms.

Nuo antrųjų metų moduliai tampa specifiniai pasirinktai specializacijai. Galėsite pasirinkti iš daugybės modulių (apibrėžtų „apibūdinančių“ kursus), norėdami pritaikyti savo kursą.

Valiutų programos ir stažuotės

Šiuo metu mes siūlome mainų programas su beveik 20 universitetų partnerių visame pasaulyje ir esame didelio bendradarbiavimo su darbdaviais Italijoje ir užsienyje, kur galite atlikti savo stažuotę, dalimi.

Karjeros galimybės

Absolventai dirba pramoninės mechaninės srities tyrimų ir plėtros, gaminių projektavimo ir tobulinimo, įrankių, automatikos technologijų, gamybos sistemų ir mašinų projektavimo, pirkimų, gamybos, operacijų valdymo, vidinės ir išorinės logistikos bei kokybės užtikrinimo srityse.

Kursas suteikia studentams įrankius tęsti konsultanto karjerą arba dirbti gamybos, mechaninėse ir mechatroninėse įmonėse, energijos gamyboje ir konversijoje, automatikoje, robotikoje ar valstybės tarnyboje. Mūsų absolventai kuria ir gamina įrankius, variklius, mašinas ir kitą mechaninę įrangą ir (arba) tvarko medžiagų pirkimą, operacijas ir logistiką.

Paraiška

Norėdami įstoti į kursus, turėsite įrodyti, kad jau turite B2 lygio anglų kalbos žinių lygį. Jei neturite oficialios kalbos pažymėjimo, galite laikyti kalbos egzaminą mūsų universitete.

Atrankos kriterijai

Baigė bakalauro laipsnį (bakalauro arba jam prilygintas).

Nėra priėmimo egzamino ar pokalbio.

Užduokite mums klausimą „WhatsApp“

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

The Free University of Bozen-Bolzano is located in one of the most fascinating European regions, at the crossroads between the German-speaking and Italian economies and cultures. Its trilingualism in ... Skaityti daugiau

The Free University of Bozen-Bolzano is located in one of the most fascinating European regions, at the crossroads between the German-speaking and Italian economies and cultures. Its trilingualism in teaching and research, its high level of internationalization as well as an ideal study environment guaranteed by its excellent facilities are some of the reasons why Unibz regularly reaches top positions in national and international rankings. Skaityti mažiau