Meistras sveikatos administracija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Meistras Sveikatos Administracija

Mūsų programa rengia jums ir sveikatos priežiūros valdymą ir administravimą karjerą. Valdyti sveikatos priežiūros organizacijas šiandienos dinamiškoje ir sudėtingoje aplinkoje yra sudėtinga profesija, ir kvalifikuoti vadovai yra reikalingi vadovauti organizacijoms teikti aukštos kokybės pacientų priežiūrą labiausiai ekonomiškai efektyviu būdu. Mūsų programa bus išmokyti jus, kad atitiktų šiuos kritinius vadovavimo iššūkius per sveikatos priežiūros sektoriuje. Sveikatos administravimo magistro suteikia lankstumo darbo profesionalai. Sveikatos administravimo magistro laipsnį yra įpakuota į vykdomosios stiliaus formatą, skirtas darbo specialistams, kurie nori pasiekti lyderio pozicijas sveikatos priežiūros sektoriuje. Vykdomosios stiliaus formatas apima Maišytas / on-line kursus derinys kartu su tradiciniais sėdintiems kursus vakarais.

Kodėl magistro sveikatos administracija?

  • MHA laipsnį dėmesys skiriamas verslo lyderystės įgūdžių ir žinių, specifinių sveikatos priežiūros srityje plėtra
  • Kursinių darbų yra sutelktas į sveikatos priežiūros politiką, pagrindinis plotas sveikatos priežiūros specialistams
  • Klasės sudaro kitų sveikatos priežiūros specialistų ir palengvina fakultetas, turintys didelę patirtį sveikatos priežiūros srityje
  • Jūs turėsite galimybę išmokti įgūdžių, kurie padės pagerinti sveikatos priežiūros organizacijų veiklos

Pagreitintas MHA variantas

Bakalauro didžiųjų verslo kolegija gali kreiptis dėl priėmimo į Sveikatos administravimo magistro programa per antrąjį pusmetį jaunesniojo metus. Jeigu jis bus priimtas iki 6 valandos 600 - ar 700 lygio COB klasės imamasi vyresnysis metus, gali būti skaičiuojamos link tiek bakalauro ir magistro laipsnius. Kaip MHA baigimo reikalavimą, studentas naudojasi spartesnį MHA variantą reikės turėjo vienerių metų profesinę patirtį, arba 3 valandų stažuotės.

Prieš įtraukiant į kursus, kurie bus taikomi tiek bakalauro programą ir magistro programą bakalauro studentas privalo: 1). būti priimta į pagreitintą programą, ir 2). gauti išankstinį patvirtinimą iš studijų patarėjas, skyriaus vedėjas bakalauro programą ir dekanas universiteto koledžo. Tai daroma naudojant Mixed Credit formą.

Priėmimas į programą ir visi patvirtinimai turi būti visiškai prieš į aprašą laikotarpiu pakeisti į kursus (yje) pabaigos. Žiūrėti universiteto koledžo papildomos informacijos.

Priėmimo reikalavimai: 1). baigus 80 ar daugiau valandų paraiškos pateikimo metu, 2). bendras vidutinis VPS arba 3,00 arba geriau, ir 3) iš 450 ar geriau balas Graduate Management Priėmimo Test (GMAT) arba lygiavertį balas Graduate tikrinti dokumentus (GRE).

Paskutinį kartą atnaujinta Kovas 2014

Apie mokyklą

Missouri State University is a public, comprehensive university system with a mission in public affairs. Our purpose is to develop fully educated persons with a focus on ethical leadership, cultural c ... Skaityti daugiau

Missouri State University is a public, comprehensive university system with a mission in public affairs. Our purpose is to develop fully educated persons with a focus on ethical leadership, cultural competence and community engagement. Skaityti mažiau