meistras sveikatos administracija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programos magistras sveikatos administracija pirmiausia skirtas įrašas ir vidutinio lygio sveikatos paslaugų vadybininkų, kurie reikalauja glaudesnio valdymo ir verslo kompetenciją siekiant savo karjeros tikslų. Nors programa yra skirta pirmiausia tiems, kurie dirba sveikatos priežiūros paslaugų parametrus maždaug trejus metus, individualios priemonės gali būti sukurtos asmenų trumpesnis kadencija taip pat tiems, kurie dar turėjo ankstesnį darbą sveikatos apsaugos sektoriuje.

Šis studijų dėmesys skiriamas praktinių paraiškų iš abiejų verslo ir sveikatos paslaugų srityse žinias. Akcentuojamas lyderio įgūdžių, kurie yra būtini siekiant klestėti sparčiai kintančių ir dažnai nepaprastai sudėtingas sveikatos priežiūros paslaugų įmonė 21-ajame amžiuje, tiek Jungtinėse Amerikos Valstijose ir visame pasaulyje kūrimą.

MHA turinį, sudarytas iš įvairių disciplinų interesus, yra konkrečiai skirta sveikatos priežiūros paslauga aplinka su visais jos įvairialypį veiklos ir politinius aspektus. Valdymo, finansines, teisines ir etiniai klausimai pamatinių daugumai kursų programą.
Sveikatos administravimo magistro programa palaiko aukštos akademinės kokybės, pabrėžia praktinio pritaikymo, ir teikia lankstų ir patogų studijų galimybes tiek tradicinės klasės aplinkoje ir per internetą. Absolventai turės pakankamai žinių ir įgūdžių didelę profesinę pažangą įvairių sveikatos susijusius parametrus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kovas 2011

Apie mokyklą

Minėto sprendimo Pfeiffer universitetas pirmasis savo duris atvėrė 1885 m., kaip misija mokykla įkurta siekiant teikti švietimo studentams, kurie turėjo mažai galimybių neformalųjį mokymą. Daug kas pa ... Skaityti daugiau

Minėto sprendimo Pfeiffer universitetas pirmasis savo duris atvėrė 1885 m., kaip misija mokykla įkurta siekiant teikti švietimo studentams, kurie turėjo mažai galimybių neformalųjį mokymą. Daug kas pasikeitė per metus, tačiau minėto sprendimo Pfeiffer ir toliau pabrėžia "paslauga prieš save" principus, kuriais mes buvo pastatytas. Tiesa apie mūsų istoriją, Pfeiffer tapo prieinamos vienas iš jos prioritetų ir dirba su studentais spręsti finansinius apribojimus. Virš 90 procentų Pfeiffer studentams gauti tam tikrą finansinę paramą formą. Pfeiffer's dėmesys ir toliau turi būti vadovavimas tarnaujant. Tris sritis, per kurią universitetas siekia suteikti asmeninio augimo ir akademinių žinių mūsų studentai yra krikščionių paslaugos, paslauga ar užsiima mokymosi ir bendradarbiavimo ugdymo plėtrai. Pfeiffer's Bonner lyderių programa, per kurią studentai gauna mokymo stipendijų remiantis valandų bendruomenės paslaugų, yra didžiausias šalyje. Mūsų studentai dalyvauja bendruomenės paslaugų įvairiuose projektuose per metus, įskaitant konsultavimo ir kuravimo bent plotas mokyklose, statybos Habitat for Humanity "namų, savanorišką veiklą srityje slaugos namuose ir teikti paslaugas bet vietos ne pelno agentūroms skaičių. Daugelis iš mūsų studentų, taip pat dalyvauti alternatyvių rudenį ir pavasarį pertrauka misija keliones, kuri šiemet buvo studentų uraganas smogė Floridos ir artėjančius kelionė į Kubą. Nauja state-of-the-art mokslo laboratorija įrenginys, nauja gyvenamoji vieta salę ir visiškai pasikeitė pietinėje miestelio ir toliau stiprinti jau studentą draugiškas miesteliu. Pfeiffer's tikslas yra ugdyti pilietiškumo. Jeigu esate studentas, kuris ieško mokslo, kurie padės jums sukurti asmeniškai taip pat akademiškai, Pfeiffer yra vieta jums. Skaityti mažiau