meistras sveikatos priežiūros valdymą

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Informacija apie programą

Karjera sveikatos priežiūros specialistams, kurie nori pagerinti savo perspektyvos pažangą, bendradarbiauti su kitomis sveikatos priežiūros specialistai, ir gerinti jų supratimą apie tai dinamiška pramonės šaka gali mokytis verslo pagrindus, sveikatos priežiūros sektoriuje. Ši programa yra skirta parengti sveikatos priežiūros specialistų klesti 21 amžiaus. Mokymo suteikia studentams unikalios žinių, kad tiltai sveikatos priežiūros pasaulio ir finansų, rinkodaros, apskaitos ir valdymo pasaulyje. Šio pažangaus mokymo tikslas yra suteikti antrosios pakopos studijų studentų veiksmingiau valdyti ne valdymo ar vykdomosios valdžios lygiu, tiek viešojo ir privataus sveikatos priežiūros įstaigose. Tai tarpdisciplininė programa apima fakulteto iš verslo administravimas Naujojo Orleano, Luizianos valstybinio universiteto medicinos centro universiteto koledžas - Naujasis Orleanas, ir dėstytojai iš sveikatos priežiūros srityje. Kolegija taip pat siūlo vykdomoji magistras sveikatos priežiūros valdymo programa.* Programa privalumai

- Įgyti įgūdžių, reikalingų klestėti didėjančios konkurencijos sveikatos priežiūros srityje.

- Labai orientuota programa.

- Visi vakarinius kursus.

- Trumpalaikiai įsipareigojimai.

- Įperkamos valstybinio universiteto mokslą.

- Sutelkti dėmesį skiriant verslo praktikos viešųjų ir privačių sveikatos priežiūros įstaigoms (ne pūkas).

- Ne tezės arba parašyta disertacija nereikia.

- Puikus tinklų teikiama nauda.

- Top skrydžio fakultetas nuo UNO ir LSUMC.

- Asmeninės dėmesį.

- Puikus investicijų grąža.Gyvenimo Informacija

Naujojo Orleano universitetas yra didžiausia verslo mokykla Luizianoje, taip pat viena iš sparčiausiai augančių vykdomosios švietimo programas šalyje. Mūsų magistras sveikatos vadybos programa suteikia aukštos kokybės, didelės vertės išsilavinimą.

Klasė Tvarkaraštis
MHCM programą sudaro 33 kreditų: 11 val kursus. Visi studentai privalo imtis 9 pagrindinių kursų išvardinti žemiau. Nuo 6 kredito valandos arba 2 kursai likutis bus paimta iš patvirtintos pasirenkant ne JTO ar LJS medicinos centras.

Pasirenkamieji kreditas bus teikiama studentams privalo imtis BA 6014. BA 6014 yra reikalinga studentams ne verslo bakalauro laipsnį, kurie neturėjo ankstesnių žinoma darbą apskaitos ir finansų.

MPH Žinoma aukcionai vyksta LJS medicinos centras. LSUMC kryžminio registracija turėtų prasidėti Uno mokyklą, administracinio pastato AD-205. Specialusis pastaba: Kai žinoma, būtų baigtas ne LSUMC, studentas turi turėti LSUMC's stenograma kopija siunčiama Uno Registrar's Office.


Gyvenimo santrauka
Kurso darbo programos tikslas yra apžvelgti bendruosius verslo principus ir praktines pasekmes tada prijungti tuos principus ir praktines pasekmes sveikatos priežiūros parametrus.


Pagrindiniai kursai yra:

Acct 6131 - Apskaita Sveikatos Nustatymai

ECON 4250 - Sveikatos Ekonomika

BA 6010 - Sveikatos vadybos
ar MPH 269 - Valdymas ir sveikatos tarnybos I (LSUMC)

MPH 210 - principai Epidemiologija (LSUMC)
arba EDHS 4111 (JTO)

MKT 4536 - Sveikatos Rinkodara

BA 6012 - Kultūra ir elgesys į sveikatos priežiūros aplinkoje

FIN 6350 - Sveikatos Finansų valdymas

BA 6013 - Strateginis valdymas sveikatos priežiūros organizacijų
ar MPH 288 - Sveikatos politika (LSUMC)

MPH 258 - Sveikatos teisės ir etikos (LSUMC)

Nuo 6 kredito valandos arba 2 kursai likutis bus paimta iš patvirtintos pasirenkant ne JTO ar LJS medicinos centras.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Orleanas University of New yra miesto universitete netoli Luizianos bankų ežero Pontchartrain į. Kolegijos prasideda naujos eros šių metų pagal Gardnerio vadovavimas dekanas John C.. Su 2003 rudenį st ... Skaityti daugiau

Orleanas University of New yra miesto universitete netoli Luizianos bankų ežero Pontchartrain į. Kolegijos prasideda naujos eros šių metų pagal Gardnerio vadovavimas dekanas John C.. Su 2003 rudenį studijuoja beveik 4600 pirmosios ir antrosios pakopos studentų, o daugiau kaip $ 9000000 biudžetą, JTO turi vieną iš didžiausių kolegijų verslo Įlankos regione. Verslo studentai sudaro daugiau kaip vienas ketvirtadalis UNO studentų organizacijos (17360)! Kolegija, visiškai akredituoti AACSB International teikia specializuotas mokymo verslo sričių įvairovę tiek bakalauro ir magistro lygiu, taip pat plačiai įkūrimo laisvųjų menų ir mokslų srityse. Daugelis išteklius siekiant paremti ir padėti būsimiems studentams, šiuo metu studentai, absolventai, dėstytojai ir darbuotojai. UNO Verslo abiturientų Tarybos renkamų grupei remti ir toliau plėtoti kolegija. Verslo Kolegija taip pat teikia įvairias bendruomenės paslaugas per savo paramą mokslinių tyrimų ir verslo centrus. Skaityti mažiau
Naujasis Orleanas , Kingstonas + 1 Daugiau Mažiau