Meistras tarptautinėje sporto vadyba (MS)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kick pradėti savo karjerą tarptautinės sporto arenoje!

Ši programa yra skirta studentams, besidomintiems darbo tarptautinėje sporto, bet ne iš JAV ar su tarptautinėmis sporto organizacijomis Jungtinėse Amerikos Valstijose, ir kurie domisi atsižvelgiant klases miesteliu tradicinėje klasės aplinkoje.

Jūs jau esate susijaudinęs apie viską daryti su sportu. Dabar jūs esate pasiruošę paspartinti savo žaidimą pasauliniu mastu - taigi jis tiesiog prasminga siekti tarptautinių sporto vadybos MS ne SUNY Cortland. 30-kredito valandų programa, jums bus subalansuoti teorija ir praktika, kaip jums įgyti tvirtą supratimą apie tarptautinės sporto valdymo aplinka. Jums bus baigti 12-24 klasės kredito valandos ant SUNY Cortland miesteliu ir turi galimybę įvykdyti likusius klasė kredito valandos tarptautinėje studijų užsienyje vietoje, pavyzdžiui, Vokietijoje ar Australijoje. Be to, turėsite galimybę užsiimti tarptautinių stažuočių galimybes.

Studentai mūsų Tarptautinis Sporto vadybos Programa anksčiau internuoti su šiomis sporto organizacijų: Londono 2012 vasaros olimpinės žaidynės, IMG Licencija Kelne, Pertas Šilumos Beisbolas Australijoje, JAV olimpinis komitetas, JAV Regbis, NBC Sportas ir Tarptautinė teniso federacija, tarp daugelio kitų.

Absolventai Tarptautinė sporto vadybos programos dirbti įvairių masyvas sporto organizacijų visame pasaulyje, įskaitant: Tarptautinio parolimpinio komiteto, JAV dziudo, Octagon Inc. Athletic Airijoje ir Taivano Triatlonas, among others. Be to, keli iš mūsų absolventai nuėjo į Ph.D. programos mokyklose, pavyzdžiui, Floridos valstijos universiteto ir Luisvilio universiteto.

Kodėl reiktų studijuoti ne SUNY Cortland?

Kiek mokinių yra programoje?

Yra tarp 75 ir 100 antrosios pakopos studijų studentams visose programose vienu metu. Maždaug 15-20 yra į ISPM programą specialiai.

Žr Student Center

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 2016

Apie mokyklą

SUNY Cortland is an academic community dedicated to diverse learning experiences. Students grow as engaged citizens with a strong social conscience fostered by outstanding teaching, scholarship, and s ... Skaityti daugiau

SUNY Cortland is an academic community dedicated to diverse learning experiences. Students grow as engaged citizens with a strong social conscience fostered by outstanding teaching, scholarship, and service. Skaityti mažiau
Kortlandas , JAV internete + 1 Daugiau Mažiau