Kick pradėti savo karjerą tarptautinės sporto arenoje!

Ši programa yra skirta studentams, besidomintiems darbo tarptautinėje sporto, bet ne iš JAV ar su tarptautinėmis sporto organizacijomis Jungtinėse Amerikos Valstijose, ir kurie domisi atsižvelgiant klases miesteliu tradicinėje klasės aplinkoje.

Jūs jau esate susijaudinęs apie viską daryti su sportu. Dabar jūs esate pasiruošę paspartinti savo žaidimą pasauliniu mastu - taigi jis tiesiog prasminga siekti tarptautinių sporto vadybos MS ne SUNY Cortland. 30-kredito valandų programa, jums bus subalansuoti teorija ir praktika, kaip jums įgyti tvirtą supratimą apie tarptautinės sporto valdymo aplinka. Jums bus baigti 12-24 klasės kredito valandos ant SUNY Cortland miesteliu ir turi galimybę įvykdyti likusius klasė kredito valandos tarptautinėje studijų užsienyje vietoje, pavyzdžiui, Vokietijoje ar Australijoje. Be to, turėsite galimybę užsiimti tarptautinių stažuočių galimybes.

Studentai mūsų Tarptautinis Sporto vadybos Programa anksčiau internuoti su šiomis sporto organizacijų: Londono 2012 vasaros olimpinės žaidynės, IMG Licencija Kelne, Pertas Šilumos Beisbolas Australijoje, JAV olimpinis komitetas, JAV Regbis, NBC Sportas ir Tarptautinė teniso federacija, tarp daugelio kitų.

Absolventai Tarptautinė sporto vadybos programos dirbti įvairių masyvas sporto organizacijų visame pasaulyje, įskaitant: Tarptautinio parolimpinio komiteto, JAV dziudo, Octagon Inc. Athletic Airijoje ir Taivano Triatlonas, among others. Be to, keli iš mūsų absolventai nuėjo į Ph.D. programos mokyklose, pavyzdžiui, Floridos valstijos universiteto ir Luisvilio universiteto.

Kodėl reiktų studijuoti ne SUNY Cortland?

Kiek mokinių yra programoje?

Yra tarp 75 ir 100 antrosios pakopos studijų studentams visose programose vienu metu. Maždaug 15-20 yra į ISPM programą specialiai.

Žr Student Center

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų SUNY Cortland »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
3 semestrus
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date