Gauti įrengta rinkodaros įgūdžius, jums reikia išsiskirti iš pasaulinėje rinkoje.

Kaip bendrovės ieško diferencijuoti savo aukas pasaulinėje rinkoje, Hult vienerių metų magistro Tarptautinės rinkodaros laipsnį suteikiančias jums su strateginiais ir vykdomosios rinkodaros įgūdžių, reikalingų išsiskirti.

masterintmark01

Vietos

Pradėkite savo magistro Tarptautinės rinkodaros Bostone ar Londone, tada pasirinkite ištirti kitus du miesteliai kaip Hult unikalų Global Campus rotacija.

Jūsų magistras Tarptautinis marketingas iš pirmo žvilgsnio

Kas tai yra programa?

Kandidatai, kurie neseniai baigė universitetą ar kolegiją, taip pat asmenys, iki trejų metų darbo patirtį, kurie nori pradėti karjerą rinkodaros.

Ką jūs išmoksite

Mastering marketingo komplekso yra svarbesnis nei bet kada, nes vartotojai yra nuolat veikiami vis daugiau internete ir turinį. Magistras Tarptautinė rinkodara Studentai mokysis, kaip atsvaros skaitmeninės rinkodaros, socialinės žiniasklaidos, rinkodaros Analytics ", o klientų sužadėtuvių strategijas pralaužti triukšmo ir padaryti išmatuojamą poveikį verslo tikslais per rinkodara.

Kodėl Hult?

Rinkodara sparčiai keičiasi ir verslo mokykla turi būti vienodai apsukrus neatsilikti. Hult buvo vienas iš pirmųjų verslo mokyklų siūlo Šeimininką skaitmeninės rinkodaros, ir nors esminiai to laipsnio, nes buvo įtraukta į tarptautinės prekybos magistro programos, faktas lieka faktu, kad Hult greitai ir sąmoningai perkelia užtikrinti jos studentai gauna geriausias rinkodaros išsilavinimą prieinama. Štai kodėl mūsų dėstytojai taip pat ekspertai tiek marketingo teorijos ir rinkodaros taikymo, su kai valdyti savo prekybos įmonėms ir kitiems asmenims, turintiems paleisti pagrindinius rinkodaros iniciatyvas tarptautinių korporacijų.

Gyvenimo

Pagrindiniai kursai formuoti savo magistro Tarptautinės rinkodaros mokymo programos pagrindas. Jūs studijuoti juos visoje moduliai A - C Klases buvo kruopščiai suprojektuoti ir nuosekliosios mokyti verslo strategijos pagrindus, kartu su specializuotų žinių reklamos, vartotojų elgsena, naujų produktų kūrimo, rinkodaros analizės ir skaitmeninės rinkodaros.

panardinimas

Jūsų magistro studijų programa prasideda trijų savaičių panardinus.

Panardinamas yra pirmoji žinoma visose mūsų magistro laipsnis programas ir nustato pagrindus sėkmingam metus. Tai mokymosi akademinės pagrindus, komandinį darbą, ir kalimo bendruomenės jausmą tarp classmates.You taip pat turės galimybę orientuotis save gyvenime Hult ir savo naujų namų mieste derinys.

Panardinimo Žinoma rengia jums sukurti į gerai suapvalinti verslo specialistams per savo programos trukmę ir suteikia žinių ir įgūdžių, reikalingų taikyti kompetencijų pagrįstą požiūrį į lyderystės plėtrai.

Jūs baigti kursą capstone modeliavimas, kuri supažindina jus su sudėtingų, integruotų aukšto lygio verslo problemų yra tiesa iki gyvenimo komandos formatu. Jūs plėtoti ir vykdyti verslo augimo strategiją, valdyti visas funkcines sritis verslui.

pagrindiniai kursai

Savo pirmojo trijų modulių, jūsų pagrindiniai kursai bus sutelkti dėmesį į rinkodaros ir verslo teorijos mokė iš pasaulinės perspektyvos pagrindus. Tada pritaikyti savo galutinius du modulius į savo individualius interesus ir karjeros tikslų su pasirenkant, kuriuos galite pasirinkti imtis bet kuriame iš mūsų šešių pasaulio universitetų.

 • Suprasti klientų
 • Produktai ir inovacijų
 • Strateginis Brand vadyba
 • Rinkodara Analytics "ir" Big Duomenų
 • skaitmeninės rinkodaros
 • Integruota marketingo komunikacija
 • Verslo plėtros ir kanalai
 • Pasaulinis rinkodaros strategija

Pasirenkamieji

Kaip dalį savo magistro Tarptautinės rinkodaros, jūs turite galimybę imtis keturias pasirenkant savo pasirinkimą jūsų galutiniai dviejų modulių, kai jūs sėkmingai baigė visi pagrindinių kursų. Mes sukūrėme pasirenkamuosius modulius, kad būtų kuo lankstesnės, todėl tikrai galite pritaikyti savo programą, kad atitiktų jūsų poreikius.

Praktinis taikymas: Modeliavimas & The Hult Verslo iššūkis

Taikant verslo teoriją realistinių scenarijų yra svarbiausias visų Hult mokymo programos aspektus. Klasės praturtintas praktinio taikymo kiekviena proga ir įgūdžiai yra išbandyti, su abiem virtualių ir realių projektų.

Karjeros plėtra

Navigacija tarptautinę darbo paiešką reikalauja individualaus požiūrio. Tuo Hult, mes esame ekspertai tarptautinių studentų įdarbinimo ir dirbti vienas ant vieno su jumis amatų individuali karjeros strategija.

Karjera pagreitintai

Kuo anksčiau pradėsite savo darbo paiešką, tuo didesnis jūsų šansai į sėkmę. Mūsų Karjera pagreitintai programa leidžia jums turėti viską vietoje, todėl jūs galite pradėti taikyti darbo vietų, kai jūs atvykstate miesteliu.

Prieš pradėdami savo programą Hult, jūs turėsite prieigą prie programinės įrangos, kuri suteikia jums eilutė po eilutės CV peržiūra, seminarai apie atnaujinti raštu, pasaulinėje rinkoje užimtumo tendencijas ir sukurti tikslinę ieškant darbo strategiją. Taigi, kai jūs atvykstate miesteliu jūs galite sutelkti savo studijas, tinklų kūrimo galimybes, ir pradėti savo darbo paiešką karto.

 • Linija po-line atnaujinti atsiliepimai
 • Seminarai apie pasaulio užimtumo tendencijas, kuriais galite paįvairinti savo darbo paiešką, ir kaip gauti savo CV pasauliniu mastu konkurencingą standartą
 • Interaktyvūs užsiėmimai su ekspertų Karjera patarėjų

Asmeninės parama

Mes dirbame vienas ant vieno su jumis amatų individuali karjeros strategiją ir suteikti jums įrankius jį vykdyti.

Treniravimas
Per savo programą, jums dalyvauti seminaruose ir koučingo sesijų išmokyti jus su esminių žinių ir įgūdžių srityse, pavyzdžiui, LinkedIn optimizavimas, asmens prekės ženklo, derybų, interviu rengimo ir darbo paieškos strategiją.

patarimas
Jūs būsite priskiriamas asmeninis Karjera patarėjas, kuris bus dirbti su jumis vienas ant vieno, siekiant padėti jums padėti sau įvesti savo tikslinę vietą ir pramonę. Jie gali jums patarti apie viską nuo vizų iki darbo programų ir ilgalaikių karjeros. Jūs taip pat turite galimybę turėti Alumni mentorius.

Renginiai
Yra supakuoti tvarkaraštis karjeros įvykius, kurie atneš bendrovėms miesteliu pateikti, tinklo, ir įdarbinti, taip pat absolventai maišytuvai, ekspertų lektorių ir karjeros atvirų durų renginiuose.

Po baigimo

Jūsų karjeros plėtra nesibaigia, kai pereisite ir nei daro Hult paramą.

Nuolat palaikyti ryšį

Jūsų absolventai tinklas yra vienas iš jūsų didžiausių turto. Hult Connect interneto portalą, kuris leidžia jums susieti su 16.000 Hult absolventai dirba visuose didžiuosiuose pramonės kiekviename pasaulio kampelyje. Jūs taip pat turėsite prieigą prie mūsų pasaulinės darbo laive, todėl jūs galite tęsti pasinaudoti mūsų santykius su geriausių pasaulio darbdavių, siekiančių talentą. Hult anketa abiturientų Mentorystė programa suteikia jums galimybę būti instruktavimas naujos kartos lyderių išeina Hult dalis.

 • Hult Connect internete portalas mūsų 16,000+ Alumni tinklą
 • Absolventai Mentorystė programa
 • Globalus darbo laive ir tinklų renginiai

mokymosi visą gyvenimą

Pakeisti niekada nesustoja, todėl jūsų verslo gyvenimą neturėtų arba. Mes suteikti jums likti up-to-date su atsirandančias tendencijas, atsižvelgiant nemokami renkamas kiekvienais metais už visą likusį savo gyvenimą.

Vienas pasirenkamasis per metus, nuo mūsų.

Dauguma karjeros span dešimtmečius ir kritinių įgūdžių, gali pakeisti, kaip jūs pažangą per stažą. Sparti kaita taip pat reiškia būsimas lemiamas verslo žinių galėjo tiesiog buvo neįmanoma išmokti per savo programą. Iki 2004 nebuvo "Facebook" ar "YouTube"; nei iPhone, nei "Airbnb" egzistavo iki 2007 metų; ir dar suprasti šių naujovių poveikį yra labai svarbi verslo sėkmės šiandien. Tuo Hult, galite atnaujinti į profesionalumas arba gauti pagreitinti į naują verslo tendenciją mokosi vienas pasirenkamasis metų bet kuriame iš mūsų pasaulio universitetų. Yra nedidelė registracijos mokestis, bet žinoma yra kitaip nemokamai.

Vykdomosios švietimo galimybes gyvenime.

Vietoj studijuoja pasirenkamasis kasmet Hult absolventai gali stoti į lyderystės vasaros vykdomosios švietimo programas asortimentą mūsų istorinio pirminiai mūsų turtas Campus Berkhamsted, UK Kursai kambariai turi vadovavimo ir plėtros programų spektrą ir yra mokomi ekspertai praktinių, teorinių ir komercinės patirties. Yra nedidelė registracijos mokestis, bet kursai kitaip kainuoti daugiau nei $ 10,000 todėl laikui bėgant sutaupyti Hult absolventai yra reikšmingas.

Priėmimo ir mokesčių

Hult laikosi holistinio požiūrio į Peržiūrėję jūsų paraišką. Be akademinių pasiekimų, mes ieškome kultūrinio sąmoningumo, lyderystės potencialą, ir vairuoti būtų sėkminga.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Hult International Business School »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2019
Rgp. 2019
Duration
1 metai
Dieninės
Price
43,250 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Hult MA portrait