Meistras Tarptautinio verslo vadybos Barselonoje

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Kodėl?

Padedant globalizacijos procesui, mažos įmonės išplėtė sparnus visame pasaulyje ir tapo galingomis daugiašalėmis korporacijomis, kuriose šiandien dirba tūkstančiai žmonių ir milijoninės metinės pajamos. Akivaizdu, kad tos įmonės galėjo tai padaryti tik žinodamos dabartinius verslo įstatymus ir tarptautinės rinkos nuostatus.

Norint išplėsti įmonės veiklą, būtina suprasti, kaip įmonės veikia skirtinguose pasaulio regionuose. Tarptautinio verslo vadybos programos magistrantūra Barselonoje studentams suteikia praktikos ir technologijų, įdiegtų įmonėse pasauliniu mastu, trūkumų.

GBSB Global Business School savo profesinę karjerą tarptautiniame versle GBSB Global Business School magistro laipsnį GBSB Global Business School Barselonoje. Pasinaudokite seminarais, verslo pristatymu miesteliu, karjeros orientavimo sesijomis, karjeros instruktavimu, karjeros vystymo konsultavimo sesijomis ir pagalba karjeros paslaugų srityje, kurias GBSB Global Business School teikia savo studentams Barselonoje.

Programos aprašymas

Globalizacija nepaprastai pakeitė tarptautinį verslą, todėl bendrovės visame pasaulyje ieško verslo specialistų, turinčių aukštą tarpkultūrinės kompetencijos ir vadybos įgūdžių lygį. GBSB Global Business Schoo l“ yra pirmaujanti Ispanijos aukštojo mokslo įstaiga, turinti įvairios kultūros ir didelę patirtį tarptautiniame versle.

Tarptautinio verslo vadybos bakalauras Barselonoje buvo kruopščiai sukurtas ugdyti talentingus ir smalsius studentus į būsimus pasaulio profesionalus, galinčius įveikti iššūkius, su kuriais susiduria tarptautinės kompanijos visame pasaulyje.

Tarptautinio verslo magistras Barselonoje siūlo išsamų verslo klausimų, nuo pasaulinės ekonomikos iki tarpkultūrinių derybų ir lyderystės, tyrimą. Studentai turės galimybę išmokti, kaip verslo vyksta konkrečiuose regionuose visame pasaulyje, pvz., Azijoje, Lotynų Amerikoje, Europoje, Afrikoje, Rusijoje ir Artimuosiuose Rytuose, ir įgys kompetenciją, prekybą ir pasirengs sėkmingai pradėti ar tęsti savo karjerą. įvairiose tarptautinės verslo valdymo srityse Ispanijoje, Europoje ir kitose pasaulio šalyse.

Pagrindiniai faktai

 • Programos trukmė - 9 mėnesiai
 • Programos kalba - anglų
 • Vartojimas - Spalis, Sausis, Balandis / Kasmet
 • Tvarkaraštis - visą laiką, rytais
 • Vieta - Barselona, ​​Ispanija

Studijų planas

 1. Suprasti pasaulinę verslo aplinką
  (tarptautiniai makroekonominiai, vyriausybiniai ir teisiniai verslo aspektai)
 2. Sužinokite apie funkcines verslo sritis
  (rinkodaros valdymas, vadybinė apskaita, statistika ir kt.)
 3. Imkitės pasitikėjimo verslu visame pasaulyje
  (pasaulinė strategija, projektų valdymas, importas ir eksportas, pasaulinės finansų rinkos)
 4. Tapk lyderiu ir tobulink savo minkštuosius įgūdžius
  (daugiakultūrinė komandos vadyba, kultūrų derybos)
 5. Pritaikykite savo magistrantūros programą
  (verslo pasaulio geopolitika - pasaulinė studijų kelionė po pasaulio organizacijas ir tikros konferencijos renginių valdymas)
 • Pasirenkami intensyvūs nemokami ispanų kalbos kursai pradedantiesiems.

Studijuoja takelius

Specializuokitės jus dominančiame pasaulio regione.

 • Verslas Europoje
 • Azijos ekonomika ir Kinijos verslas
 • Verslas Lotynų Amerikoje ir Brazilijoje

Programos akcentai

 • Įmonės vizitai
 • Fakultetas su pasauline patirtimi
 • Kraštotyra
 • Praktinės žinios, pritaikytos pasauliniu mastu
 • Išskirtinė galimybė apsilankyti PPO, JT
 • Išskirtinė galimybė dalyvauti tarptautiniuose verslo pramonės renginiuose
 • Karjeros galimybės geriausiose tarptautinėse kompanijose visame pasaulyje
 • Tarptautinė studentų organizacija (studentai iš daugiau nei 70 skirtingų šalių).

Programos uždaviniai

 1. Išmokyti, kaip kultūrinė, ekonominė ir politinė sistema veikia pasaulinę verslo praktiką ir kaip jos gali būti valdomos.
 2. Parengti analitinius ir kritinius mąstymo įgūdžius, mokyti užginčyti prielaidas ir suprasti nematerialiojo turto vertę.
 3. Gerinti supratimą apie pasaulines problemas, su kuriomis susiduria įmonės, ir gebėjimą integruoti sprendimus į pagrindines verslo praktikas.
 4. Sukurkite reikiamus įgūdžius, kad galėtumėte kurti pasaulines strategijas įvairiuose verslo, rinkodaros, finansų ir kt. Srityse.
 5. Sukurkite pasaulinę viziją, apimančią visus verslo plėtros aspektus ir kaip kultūrinę įvairovę.
 6. Padėkite įgyti pažangių vadovavimo įgūdžių, kad suteiktumėte, įkvėptumėte ir valdytumėte inovacijas ir kūrybiškus problemų sprendimus.

Kodėl „ GBSB Global ?

 • Visuotinė įvairovė | Studentai iš 70 šalių ir dėstytojai iš 20 šalių .
 • Vienintelė verslo mokykla Ispanijoje, turinti tarptautinę ASIC akreditaciją .
 • 1-asis ir vienintelis oficialus "Microsoft" Mokykla Ispanijoje, akredituota "Microsoft", kaip skaitmeninės švietimo lyderis, suteikiant studentams su labiausiai state-of-the-art mokymosi patirtį nuo pat pirmos dienos.
 • Oficialus "Microsoft" vitrinos mokykla.
 • Žurnalas „Newsweek“ pripažintas pasaulinio švietimo lyderiu .
 • Tvarumo mokyklų vadove užima pirmą vietą Europoje.
 • Oficialus Europos verslo švietimo tarybos (ECBE) narys.
 • Vienintelė verslo mokykla Barselonoje ir Madride, turinti ACCA kompiuterinio egzaminų centro statusą.
 • Verslo mokyklų ir programų akreditavimo tarybos (ACBSP), JAV narė.
 • „MYBS“ („Mind Your Own Business School“) įrašyta kaip viena geriausių verslo mokyklų Europoje.
 • Tarptautinio verslo etikos bylų konkurso nugalėtojas, JAV.
 • Sutelkti dėmesį į inovacijas | Iš mokymo metodų, kursų mokymo programų ir seminarų iki visiškai skaitmenizuotos švietimo aplinkos mes visi esame apie naujoves ir iššūkį status quo.
 • Įsidarbinimo galimybės

Karjeros galimybės

Plėtokite savo karjerą pasaulinėje pramonėje, įgijus Tarptautinio verslo vadybos magistro laipsnį Barselonoje.

Verslo plėtros vadovas

Verslo plėtros vadovai yra atsakingi už įmonės augimo, pelningumo ir efektyvumo didinimą. Jų vaidmuo apima naujų būdų išplėsti savo verslą plėtrą, sukuriant naujas produktų linijas, pasiekiant naujas tikslines grupes ar panardinant į naujas rinkas.

Tarptautinės prekybos specialistas

Tarptautinės prekybos specialistai prižiūri visas tarptautinių importo ir eksporto procesų operacijas. Jos užtikrina, kad laikomasi visų federalinių ir užsienio taisyklių ir prekybos įstatymų, taip pat tvarkomi verslo santykiai ir tarptautinės derybos.

Patarėjas užsienio politikos klausimais

Užsienio politikos patarėjai yra tarptautinių santykių ir vyriausybės politikos ekspertai ir konsultuoja įmones, kaip tęsti operacijas šių apribojimų ribose. Šie specialistai yra labai mėgstami ir būtini tinkamai veikiančiai organizacijai.

Rinkos tyrimų analitikas

Rinkos tyrimų analitikai prognozuoja tendencijas, įvertina rinkodaros strategijų sėkmę ir pradeda rinkti duomenų rinkimo metodus rinkoje. Jie renkasi ir analizuoja duomenis bei nurodo savo organizaciją, siekdami padidinti pardavimus, gauti rinkos dalį arba išplėsti į naujas rinkas. Bendrovės pastangų ir funkcijų visuma priklauso nuo rinkos tyrėjų surinktų atsiliepimų.

Šalies vadovas

Šalies vadovai veikia kaip oficialūs įmonės atstovai užsienio šalyje. Jie prižiūri visas tarptautines operacijas, siekdami padidinti įmonės pajamas ir pelną. Šalies vadovai taip pat padeda tarptautiniam darbuotojų perkėlimui, visuotiniam judumui ir pašalinimui. Profesionalai, norintys dirbti šalies vadovais, turi būti labai pritaikomi kintančioms verslo aplinkoms ir turi būti gerai susipažinę su verslo plėtros strategijomis.

Verslo strategas

Verslo strategas teikia ekspertų patarimus dėl investicijų, rizikos valdymo ir kitų finansinių sprendimų priėmimo. Šie specialistai valdo firmos pažangą ir vadovauja jiems priimant sprendimus, kurie užtikrins įmonės finansinę gerovę ateityje. Verslo strategas turi būti labai išsilavinęs analizuoti duomenis ir ekonomines tendencijas, prognozuoti.

Studentų atsiliepimai

Francesco Niro, Italija

"Aš sukūriau tarptautinių draugysčių tinklą ir patobulinau savo žinias apie skirtingas kultūras, kurios šiais laikais yra pagrindinės veikiant" globaliai "ir ruošiantis tarptautinei karjerai."

Tarptautinio verslo vadybos magistrantūra, 2017 m. Klasė

Lisa Dapprich, Vokietija

"Įgijau žinių apie tai, kaip kiti supranta pasaulį ir kaip vyksta verslas daugelyje šalių. Buvo neįtikėtina, kad to mokė mokytojai, dirbantys toje pačioje rinkoje - tai suteikė man galimybę mokytis iš jų patirties ir žinių."

Tarptautinio verslo vadybos magistrantūra, 2015 m. Klasė

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

GBSB Global is an educational organization created to challenge new economic circumstances and changing times. The business school has been ranked #1 in Europe in the Guide to Sustainability Schools a ... Skaityti daugiau

GBSB Global is an educational organization created to challenge new economic circumstances and changing times. The business school has been ranked #1 in Europe in the Guide to Sustainability Schools and has been recognized as a Leader in Global Education by Newsweek Magazine in December 2012. GBSB Global has been the only graduate school in Spain invited to participate in the International Ethics Case Competition in California, along with such universities as Oxford, INSEAD, the University of California - Irvine, etc, where its students became finalists and won first place in the competition, thus achieving international recognition of the quality of education provided at GBSB Global. Skaityti mažiau
Barselona , Madridas + 1 Daugiau Mažiau