Šis kursas tinka tiems, kurie siekia tapti mokslinių tyrimų Vadybininkai operacijos Vadybininkai vyriausiasis inžinierius ir technologijų lydere per strategiškai svarbiose srityse transporto priemonių elektrifikacijos ir tvarumą. Turėsite valdymo įgūdžius, techninę sąmoningumą ir vizija, siekiant įvertinti įvairias galimybes technologiją, aplinkos apsaugos teisės aktų ir vartotojų lūkesčius už transporto priemonių kokybę, patikimumą ir efektyvumą kontekste.

WMG turi nustatytą palikimą pirmaujanti automobilių tyrimus, glaudžiai bendradarbiaujant su pramone. Mūsų eksperimento pajėgumai leidžia mokslininkams ir pramonės specialistams dirbti kartu įveikti strateginius uždavinius baterijos dizainas ir integracijos, transporto priemonių lightweighting, ir skaitmeninio patvirtinimo.

Mes suteiksime Jums su:

Holistinis supratimą apie įvairių technologijų galimybes ir metodus dizainas, sistemų integraciją ir patikrinus, bus vairuoti pateikimą į rinką naujų energiją taupančių transporto priemonių. Jūs plėtoti įgūdžius, projektuoti ir įvertinti naujos kartos automobilių produktus, kurie daro mažesnį poveikį aplinkai nei įprastinės transporto priemonės. Jūs išmoksite naujausias inovacijas mokslinių tyrimų, technologijų valdymo, lyderystės ir kurie yra išankstinė sąlyga karjeros į tarptautinę automobilių pramonei.

Kurso struktūra

Žinoma yra modulinė - kiekvienas studentas užima pagrindinių ir pasirenkamųjų modulių derinys. 9 moduliai yra tiriamas ir vertinamas iš viso. Moduliai sudaro formaliai 40 valandas nukreiptas mokslą į paskaitas, seminarus, grupinis darbas, pristatymai, atvejų tyrimai ir e-mokymosi formos. Tai aptariama visiškai pakrovimas, intensyvus savaitę. Moduliai vertinami paštu modulio paskyrimas - tai paprastai dar 40 -60 darbo valandų.

Į mokė moduliai sudaro 50% magistro laipsnį. Pagrindinė atskira mokslinių tyrimų projektas, pateiktas disertacijos forma sudaro kitos 50%. Tai turėtų užtrukti apie 900 valandų studijų metu. Egzaminas žodžiu vyksta baigus. Pagrindiniai moduliai Ši magistrantūros yra: Pagrindiniai moduliai yra:

 • Automobiliai Hibridinės ir elektrifikavimo
 • Energijos saugojimas ir aukštosios įtampos Automotive Systems
 • Varymo technologijos HEV Programos
 • Lengvos medžiagos ir konstrukcijos
 • Sistemos modeliavimas ir imitavimas Plius pasirinkti nuo 4 modulių sąrašą žemiau: -
 • Išplėstinė medžiagos ir procesai
 • Dizainas Aplinkos
 • Inovacijos
 • Problemos sprendimas su statistika
 • Prekės kūrimas ir
 • Kokybė, patikimumas ir priežiūra
 • tiekimo grandinės valdymas
 • Technologijų vadyba
 • Transporto Metodai ir valdymas

Projektas

Sverto efektas glaudžius partnerystės ryšius, kad WMG turi su pagrindiniais organizacijų viduje automobilių tiekimo grandinėje, yra numatyta, kad jūsų projektas turės pramoninį rėmėjas ir būti glaudžiai suderinta su įveikti realaus pasaulio problema transporto priemonių elektrifikacijos ir tvarumo srityse. Daugelis projektų bus įtraukti tiesiogiai į didesnius mokslinių tyrimų programas ir reikės palaikyti ryšius tiesiogiai su vyresniais akademikai, mokslininkai ir pramonės partneriais.

Po pereisite:

Kaip SAE absolventas, galite tikėtis imtis lyderio vaidmens su transporto priemonės gamintojo ar tiekėjo specialistas.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 13 daugiau kursų The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 metai
Dieninės
Price
13,440 GBP
£ 12.800 (ES) / £ 23.460 (International)
Deadline
Susisiekti su mokykla
We advise earlier application as courses may close early if they become full.
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
We advise earlier application as courses may close early if they become full.
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
We advise earlier application as courses may close early if they become full.
End Date