Meistras augalų biotechnologijoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso turinys

Pasaulinė paklausa augalinės kilmės produktams, pvz., Pašarams ir maisto produktams, smarkiai didėja, kaip rodo neseniai padvigubėjusi daugumos žaliavinių kultūrų kaina. Kaip mes galime susidoroti su šiais eksponentiškai augančiais maisto, pašarų ir bioenergijos poreikiais? Kaip mes galime susidoroti su tuo, kad turėsime pagaminti daugiau maisto mažiau ariamosioms žemėms, atsižvelgiant į aplinką sudėtingesnes sąlygas? Tai tik keletas klausimų, kuriuos turi išspręsti šiuolaikinė augalų biotechnologija.

Augalininkystės biotechnologijų rengimas yra įtrauktas į aukščiausio lygio mokslą ir pramoninį verslumą, kurio transliaciniai tyrimai leidžia perduoti žinias iš augalų modelių į pasėlius. Jei nuspręsite studijuoti Gento universitete, jūs mokysitės didžiausioje Agro-Biotech Campus Europoje.

Kurso struktūra

Mokymo programa apima visus šiuolaikinės augalų biotechnologijos aspektus, susijusius su pažangiausiomis technologijomis, augalų augimu ir vystymu, abiozinio streso ir biotinių sąveikų, intelektinės nuosavybės, intelektinės nuosavybės teisių ir saugos reguliavimu. Be to, per pasirenkamuosius kursus ir esminius magistro darbus studentai gali specializuotis savo dominantys dalykai.

Karjeros perspektyvos

Gento universitetas, bendradarbiaudamas su VIB Augalų sistemų biologijos centru, jau seniai tradiciškai pertvarkė pagrindinį augalų mokslą į sėkmingus pramoninius objektus: "Plant Genetics Systems" (dabar - "BASF Agricultural Solutions Belgium NV", anksčiau "Bayer Crop Science"), "CropDesign" (dabar "BASF" Augalų mokslų kompanija), Devgen (dabar Syngenta) ir Aphea.Bio. Šiandien šios įmonės kartu su mūsų augalų tyrimų centru sudaro didžiausią Europos augalų biotechnologijų universitetą. Ši patirtis yra integruota į mūsų išsilavinimą ir pasirengs jums įvairioms mokslinių tyrimų laboratorijų ir agrobiotechinių kompanijų pozicijoms.

Daugiau informacijos: https://www.psb.ugent.be/education/185-phd/405-master-of-science-in-plant-biotechnology

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The faculty of Science is very diverse. Researchers within the faculty focus on the study of the smallest and the largest in the universe, the living and non-living matter, seeking knowledge on the mo ... Skaityti daugiau

The faculty of Science is very diverse. Researchers within the faculty focus on the study of the smallest and the largest in the universe, the living and non-living matter, seeking knowledge on the most fundamental level or developing high-tech applications. This diversity is reflected in the educational programs of the faculty. Skaityti mažiau