Meistras dailės studijų meno

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Ar pasirenkant dirbti mūsų nacionaliniu mastu pripažintose disciplinose (intensyviose keramikos, piešinių, juvelyrinių dirbinių, metalo maldos, tapybos, spaudos ir grafikos bei skulptūros srityse) ar žanruose, menininkai gali kurti savarankiško kūrybinio mokymo kursą tyrimai.

Visą Menas mokyklos prieigą prie fakulteto ir studijų, magistrantūros magistro studijos menų studentams suteikia daugybę galimybių studijuoti, įskaitant seminarus, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama meninei praktikai, profesinei praktikai ir disertacijos kūrimui; kritikai, kurie pabrėžia tarpdalykinį dialogą; ir unikalus semestro rezidencija, orientuota į karjeros plėtrą. Moksleiviai orientuojasi į meninę veiklą, kuriant esminius profesinius įgūdžius ir gebėjimus, studijų meno magistro studijos rengia studentus sėkmingai šiuolaikinio meno srityje.

Kodėl keramika?

Studentų meno keramikos intensyvumas, jūs galite tęsti studijas keramikos, skulptūros, plytelių mozaikos ar, kai kuriais atvejais, kitose srityse. Jūs dirbate naujose ir tradicinėse technologijose, turinčiose įvairią darbo patirtį, profesionalius keramikus.

Visose studijose pagrindinis mūsų tikslas yra ugdyti ir praturtinti smalsumą. Mes prašome, kad jūs susidursite su neapibrėžtumu, rizikuodami naudojantis laisve ieškoti to, ko nenorite, praturtindami "kas, jei". Mes norime, kad taptumėte naujovėmis ir praktikuojančiais pokyčių savo atitinkamoje studijoje, tuo pačiu žinodamas ir norintis tradicijos gynėjas. Mokymas į unapologetically funkcinį indą per konceptualiai suprojektuotus tyrimus fakultetas skatina atvirą dialogą su kitomis disciplinomis. Tai buvo pagrindinė mūsų programos jėga per visą savo 115 metų istoriją.

Kodėl piešti?

Dailės mokykloje piešimo praktika yra kūrybinių idėjų pagrindas (pamatas), kurias menininkai gali išugdyti tolimesniam tardymui ir plėtrai. Mokyklos fakultetas mano, kad sklandus piešimas skatina drąsius, naujus matymo būdus, mąstyti, įsivaizduoti, suprasti ir suprasti pasaulį. Dabar daugiau nei bet kada vizualinis raštingumas kartu su kritiniu mąstymu ir kūrybiškų problemų sprendimu yra gyvybiškai svarbus mūsų studentų sėkmei - Siracuso universitete ir už jos ribų.

Intensyviai besimokantys studijos menai siekia iš naujo apibrėžti piešimo reikšmingumą tuo metu, kai skaitmeninės technologijos dominuoja vizualiai komunikate. Apima reprezentacinius, abstrakčius, iliustruojančius ir konceptualius, dėmesio intensyvius tikslus, kurie yra eksperimentų metodų, koncepcijų ir praktikos platforma, tuo pat metu laikantis istorijų ir konvencijų, kurių laikomasi laiko.

Intensyvus piešimas siekia skatinti ir skleisti piešimo tyrimus, daugiausia dėmesio skiriant šiuolaikinei praktikai ir teoriniam kontekstui. Drausmės ir veikla apima, bet neapsiriboja šiais brėžiniais:

  • Reprezentacinis
  • Vaizdinis
  • Struktūriniai
  • Anotacija
  • Iliustracinis
  • Konceptualus
  • Šiuolaikinė praktika

Kodėl papuošalai

Metalsmithing yra ir estetinė, ir konceptuali transporto priemonė. Studijų meno juvelyriniai dirbiniai ir intensyvi metalo malda suteikia jums palankią profesionalių dėstytojų atmosferą, leidžiančią tradiciškai dirbti, tačiau pateikia naujas disciplinos ir klausimo prielaidų perspektyvas.

Mūsų patalpos aprėpia tradicinius ir netradicinius papuošalus ir metalo apdirbimo technologijas. Aukštojo mokslo studentai turi privačias ar pusiau privačias studijas pastatuose, kuriuose taip pat gyvena meno švietimas, keramika, grafika ir skulptūra. Skatinamas tarpdalykinis darbas tarp šios bendruomenės, taip pat su likusia mokykla ir Sirakūzų universitetu.

Be metalo maldos fakulteto, turėsite galimybę dirbti ir mokytis iš fakulteto kitose disciplinose ir pasinaudoti mūsų stipriu lankotojo menininko programa.

Kodėl tapyba?

Intensyvaus, tačiau vertingo studijų meno tapybos intensyvumo patirtis yra skirta tapytojams, norintiems dirbti įvairiais stilius, plėtodama savo techninius įgūdžius ir asmeninius siekius. Mes kviečiame savo mokinius apsvarstyti platesnį jų darbo poveikį ir reaguoti į besitęsiančią meno pasaulio prigimtį.

Studijuosite su kiekvienu mūsų fakulteto nariu, patys aktyviais profesionalais, patirkite individualius ir grupinius kritikus, profesionalius seminarus ir neįkainojamą šaltinį, kuris yra mūsų prestižinė lojalumo menininkų programa. Mes skatiname jus pasinaudoti menininkų bendruomene, kuria jūs būsite panardintas ir ištirti tokias disciplinas kaip keramika, metalai, grafika, skulptūra ar fotografija, kad padidintumėte savo augimą.

Mūsų misija yra suteikti jums išteklių ir paramos, reikalingos norint plėtoti savo meninius talentus ir suprasti jėgas, kurios skatina kūrybines pastangas šiuolaikinėje vis labiau tarpusavyje susijusiame pasaulyje. Su mūsų tarptautiniu mastu žinomu fakultetu, lankančiu menininkus ir kalbėjusius, siūlome jums plačią perspektyvą kūrybiniam procesui ir tai, ką reiškia tapti menininku. Mūsų siūlomi ištekliai apima studijas, kurios gerokai viršija tai, ką teikia daugelis universitetų, taip pat pasaulines programas, kurios apima klases Europoje ir kitas pagrindines Jungtinėse Amerikos Valstijose. Mūsų kūrybines klases papildo turtingumas, kurį suteikia išskirtinė ir įvairi universitetinė aplinka. Tapybos klasės yra vidutinio ar mažo dydžio, daug individualaus dėmesio, bet ir atsižvelgiant į laisvę, kurią kiekvienas studentas turi rasti savo kūrybinį balsą.

Kodėl spausdinti žiniasklaidą

Mūsų studijų meno programoje intensyvi spauda ir grafika yra nuolat besiplečianti ir dinamiška studijų sritis, kuri yra akademinės spaudos srities lyderė.

Mišri žiniasklaida, viešieji kūriniai, diegimas, bendradarbiavimas ir "Lake Effect Editions", mūsų profesionalus leidybos įmonė, prisideda prie to, kad spausdinimo ir grafikos menas būtų gerai suapvalintas ir gyvas. Skaitmeninės technologijos, įskaitant, bet neapsiribojant, CNC maršrutizatorius, lazerinių graviūrų ir didelio formato rašalinį spausdinimą yra svarbiausias dalykas.

Mes turime įspūdingą daugybę naujų žiniasklaidos priemonių, skirtų grafytojui, ir mes toliau tenkiname tų, kurie nori gerbti laiko patikrintas šios srities metodikas. Mūsų moderniausiose studijose mes siūlome kursus: litografiją, monotipą / monoprintą, traškumą, ekraninį spausdinimą, reljefą, popieriaus gamybą, lipdukę, knygų meną ir skaitmeninį spausdinimą. Mes taip pat pristatome metinį treniruoklių spausdinimo renginį Main Campus centre. Mūsų aktyvaus vizitų menininkų programa suteikia studentams vertingą patirtį, dirbant kartu su pirmaujančiais šios srities darbuotojais.

Šie aukos suteikia studentams tvirtą pagrindą, suteikiant jiems galimybę laisvai judėti tarp išplėsto grafikos apibrėžimų. Studentai įgis techninę kompetenciją, subrendusią darbo kryptį, atspindinčią jų konceptualius interesus, ir plačią ryšių tinklą, kuris suteiks visą gyvenimą narystę spausdinimo bendruomenėje.

Kodėl skulptūra?

Įvairovė ir sąveika yra mūsų tarptautiniu mastu pripažintos skulptūros kertinis akmuo mūsų studijų meno programoje. Mes siekiame suteikti visą gyvenimą trunkančią patirtį, skatinančią meno augimą tarp skirtingos estetikos ir požiūrio studentų, ir skatina tarpdisciplininius pokalbius su kitais mokyklos klestinčios meno bendruomenės nariais.

Mūsų fakultetą sudaro gyvybiškai svarbūs nacionalinės reputacijos menininkai, kurie palaiko aktyvią studijų patirtį. Diskusijos studijose ir kritikuose viršija tradicinę aplinką; On-and-campus parodos ir mūsų lankytojo menininko programa atneša studentų ir dėstytojų kartu.

Neįtikėtina įranga apima seminarai tradicinėms ir šiuolaikinėms reikmėms, įskaitant metalo liejinius ir gamybą, plastiką ir modernią medienos parduotuvę. Magistrantai yra priskiriami privačioms studijoms, o projektų erdvės ir galerijos skirtos studentų darbui parodyti.

Mes buvome neįvertinti. 20 iš 20 populiariausių JAV skulptūrų programų

Mokymo planas

Toliau pateikiami bendros studijų programos MFP programos reikalavimai. Daugiau informacijos apie šią mokymo programą ir mūsų kursus rasite Sirakūzų universiteto antrosios pakopos kursų kataloge.

Magistro studijų katalogas

Reikalavimai programai

Keturios seminaro klasės: 24 kreditai

Seminaras 1 teorija ir idėjos: 6 kreditai
Seminaras 2 Profesinė praktika: 6 kreditai
Seminaras 3 disertacija: 6 kreditai
Seminaras 4 disertacija: 6 kreditai

Trys absolventų kritikai: 18 kreditų
Keturios intensyvios studijos: 12 kreditų
Neprivalomas semestro rezidentas: 6 kreditai (pakeičia dvi studijų intensyvumas)IŠ VISO KREDITO: 60 GYVENIMO GREITIS: 2 ARBA 3 METAI

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Our faculty offers rigorous and multi-faceted learning experiences that prepare student-artists for professional and entrepreneurial careers.

Our faculty offers rigorous and multi-faceted learning experiences that prepare student-artists for professional and entrepreneurial careers. Skaityti mažiau