Darbo gyvenimo studijų programa suteikia plačią ir išsamią darbo perspektyvą ir pateikia dabartines organizacijų ir valdymo plėtros perspektyvas. Jūs gausite žinias apie darbo aplinką ir sveikatą, taip pat apie sveikatą skatinančią lyderystę ir su sveikata susijusias pastangas darbo vietoje.

Programa

Programa suteiks jums supratimą apie darbo gyvenimo studijų plėtrą ir problemas, su kuriomis susiduria per skaitmeninimo ir globalizacijos. Darbo gyvenimo tyrimai apima socialinius ir psichologinius procesus darbe bei sąlygas ir galimybes darbo metu laikui bėgant - nuo individo, darbo vietos, organizacinės ir visuomeninės perspektyvos. Svarbus programos veiksnys yra darbų, susijusių su žmonių vystymusi, gerove ir sveikata, svarba.

Studijuosite darbo gyvenimo studijas, atsižvelgdami į platesnę sveikatos ir gerovės sritį. Daugiausia dėmesio skiriama lygybei ir dalyvavimui, profesinėms žinioms ir plėtrai bei kūrybiškumui ir naujovėms. Jūs taip pat sustiprinsite savo supratimą apie vadovavimą, grupes ir organizacijas, taip pat į įrodymais pagrįstą praktiką ir vertinimą. Programa pateikiama anglų kalba, o jūs skaitysite kursus "Sveikata ir gerovė" kartu su kitų magistrantūros studijų ir mokslinių tyrimų studentais. Programa trunka dvejus metus, bet gali būti baigta po vienerių metų su magistro laipsniu 60 kreditų.

Ateitis ir darbo vietos

Geros darbo gyvenimo studijų žinios yra pagrindinis veiksnys visose būsimose karjeros valdymo ir organizavimo srityse, taip pat sveikatos ir gerovės skatinimas nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. Programoje įgytos žinios suteiks jums gerų įgūdžių dirbti su daugeliu organizacijų ir sektorių, taip pat galimybę plėtoti savo dabartinį darbą.

Mokestis už mokslą

Mokiniams už ES / EEE ribų

Pirmojo semestro mokestis: 67500 SEK

Visas programos mokestis: 270000 SEK

Konkretūs įvažiavimo reikalavimai

Užbaigtas bakalauro laipsnis iš trejų ar daugiau metų aukštojo mokslo įstaigos, atitinkantis 180 kreditų visuomenės sveikatos, slaugos / rūpybos mokslo, kineziterapijos, socialinio darbo, psichologijos, sociologijos ar kt. Lygmenyje. Anglų b yra reikalaujama Švedijos studentams. Tarptautiniai studentai turi pateikti TOEFL testo rezultatą, kurio minimalus balas - 575, kurio TWE balas yra bent 4,5 (PBT) arba 90, kurių TWE balas yra bent 20 (iBT) arba IELTS bandymo rezultatas su bendrąja juosta rezultatas yra ne mažesnis kaip 6,5 ir juostos rezultatas neviršija 5,5 arba lygiavertis.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 10 daugiau kursų Mälardalen University »

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 19, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
2 metų
Dieninės
Price
270,000 SEK
studentams už ES / EAA ribų
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date