Meistras darbo gyvenimo studijose

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Darbo gyvenimo studijų programa suteikia plačią ir išsamią darbo perspektyvą ir pateikia dabartines organizacijų ir valdymo plėtros perspektyvas. Jūs gausite žinias apie darbo aplinką ir sveikatą, taip pat apie sveikatą skatinančią lyderystę ir su sveikata susijusias pastangas darbo vietoje.

Programa

Programa suteiks jums supratimą apie darbo gyvenimo studijų plėtrą ir problemas, su kuriomis susiduria per skaitmeninimo ir globalizacijos. Darbo gyvenimo tyrimai apima socialinius ir psichologinius procesus darbe bei sąlygas ir galimybes darbo metu laikui bėgant - nuo individo, darbo vietos, organizacinės ir visuomeninės perspektyvos. Svarbus programos veiksnys yra darbų, susijusių su žmonių vystymusi, gerove ir sveikata, svarba.

Studijuosite darbo gyvenimo studijas, atsižvelgdami į platesnę sveikatos ir gerovės sritį. Daugiausia dėmesio skiriama lygybei ir dalyvavimui, profesinėms žinioms ir plėtrai bei kūrybiškumui ir naujovėms. Jūs taip pat sustiprinsite savo supratimą apie vadovavimą, grupes ir organizacijas, taip pat į įrodymais pagrįstą praktiką ir vertinimą. Programa pateikiama anglų kalba, o jūs skaitysite kursus "Sveikata ir gerovė" kartu su kitų magistrantūros studijų ir mokslinių tyrimų studentais. Programa trunka dvejus metus, bet gali būti baigta po vienerių metų su magistro laipsniu 60 kreditų.

Ateitis ir darbo vietos

Geros darbo gyvenimo studijų žinios yra pagrindinis veiksnys visose būsimose karjeros valdymo ir organizavimo srityse, taip pat sveikatos ir gerovės skatinimas nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. Programoje įgytos žinios suteiks jums gerų įgūdžių dirbti su daugeliu organizacijų ir sektorių, taip pat galimybę plėtoti savo dabartinį darbą.

Mokestis už mokslą

Mokiniams už ES / EEE ribų

Pirmojo semestro mokestis: 67500 SEK

Visas programos mokestis: 270000 SEK

Konkretūs įvažiavimo reikalavimai

Užbaigtas bakalauro laipsnis iš trejų ar daugiau metų aukštojo mokslo įstaigos, atitinkantis 180 kreditų visuomenės sveikatos, slaugos / rūpybos mokslo, kineziterapijos, socialinio darbo, psichologijos, sociologijos ar kt. Lygmenyje. Anglų b yra reikalaujama Švedijos studentams. Tarptautiniai studentai turi pateikti TOEFL testo rezultatą, kurio minimalus balas - 575, kurio TWE balas yra bent 4,5 (PBT) arba 90, kurių TWE balas yra bent 20 (iBT) arba IELTS bandymo rezultatas su bendrąja juosta rezultatas yra ne mažesnis kaip 6,5 ir juostos rezultatas neviršija 5,5 arba lygiavertis.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At Mälardalen University people meet who want to develop themselves and the future. Our 16 000 students read courses and study programs in Business, Health, Engineering, and Education. We conduct rese ... Skaityti daugiau

At Mälardalen University people meet who want to develop themselves and the future. Our 16 000 students read courses and study programs in Business, Health, Engineering, and Education. We conduct research within all areas of education and have internationally outstanding research in future energy and embedded systems. Our close cooperation with the private and public sectors enables us at MDH to help people feel better and the earth to last longer. Mälardalen University is located on both sides of Lake Mälaren with campuses in Eskilstuna and Västerås. Skaityti mažiau
Eskilstuna , Norrmalm + 1 Daugiau Mažiau