Meistras elektroninio nusikalstamumo ir terorizmo srityje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mūsų pagrindinis elektroninis nusikalstamumas ir terorizmas leis jums nuolat kintančią internetinių nusikaltimų ir nusikalstamo elgesio pobūdį, siekiant suprasti terorizmo ir kibernetinio saugumo grėsmes, tendencijas, problemas ir atsakymus bei svarbiausius etikos klausimus.


Pagrindiniai bruožai

Mūsų MA filosofija ir terorizmas suteikia studentams galimybę:

  • Išskirkite klausimus, susijusius su kibernetine karalystė, iš tarpdisciplininės ir daugialypės perspektyvos, kurioje siūlomi unikalūs klausimai.
  • Tiesiogiai dalyvaukite projekto darbe ir su suinteresuotosiomis šalimis, kurie gali pateikti įžvalgas ir naujausias žinias apie dalyko sritis.
  • Pasirinkite iš daugybės įvairių modulių, esančių Hillary Rodham teisės mokykloje.
  • Galimybė specializuotis tam tikrose srityse, susijusiose su elektroniniais nusikaltimais ir (arba) terorizmu internete, naudojant magistrantūros disertaciją.


apibūdinimas

Ši programa orientuota į kintantį nusikalstamumo ir nusikalstamo elgesio internete pobūdį, siekiant suprasti grėsmes, tendencijas, problemas, atsakymus ir etinius klausimus, susijusius, pavyzdžiui, su terorizmu ar saugumu. Programa apžvelgs klausimus, susijusius su kibernetine karalystė, iš tarpdisciplininės ir įvairialypės perspektyvos, ir siūlo unikalų iššūkį.

Programa remiasi tvirtais ryšiais su nacionaliniais ir tarptautiniais partneriais (pvz., Politikos formuotojais, vyriausybės ir pramonės saugumo specialistais, karinėmis organizacijomis, bendruomenėmis ir kt.). Studentai turės galimybę tiesiogiai bendrauti su suinteresuotosiomis šalimis, kurios gali pateikti įžvalgas ir naujausias žinias apie dalykinę sritį.


Patekimo reikalavimai

Jei esate aistringas kovoje su elektroniniais nusikaltimais ir terorizmu, mes norime iš jūsų girdėti!

Ši programa bus naudinga tiems, kurie apskritai labiau suinteresuotos elektroniniais nusikaltimais ir kibernetiniu saugumu, taip pat tiems, kurie siekia specialaus terorizmo studijų. Tai bus naudinga studentams, kurie pradėjo bakalauro laipsnį bet kuria iš kriminologijos ar teisės srities kompiuterių mokslai ir psichologija ir kurie nori specializuotis šioje svarbioje srityje. Tęsiasi, subrendę, tarptautiniai ir neakivaizdiniai studentai visi būtų laukiami šios studijų programos.

Idealiu atveju jūs turėsite 2: 1 bakalauro laipsnį arba lygiavertę atitinkamą sritį (pvz., Teisę, kriminologiją, politiką, sociologiją ar kompiuterių mokslą - taip pat gali būti svarbios kitos disciplinos).

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, jums reikės priimtino leidimo patvirtinti anglų kalbos kvalifikaciją. Mes vertiname platų kvalifikacijų spektrą, įskaitant " Swansea University anglų testą, Britanijos tarybos IELTS testą (su kiekvieno komponento mažiausiai 6,5 ir 6,0 balais) bei TOEFL (kurių skaičius yra ne mažesnis kaip 88 ir bent jau Klausymas: 21 , Skaitymas: 22, Kalbėjimas: 23, Rašymas: 21).


Mokestis už mokslą

Metiniai mokesčiai už įvažiavimą į 2019/20 akademinius metus yra tokie:

Mokestis už studijų metus po pirmųjų metų padidėja 3%.


Papildomos išlaidos

Studentai gali patirti papildomų išlaidų programos metu, kurių neapima studijų mokesčiai. Tai gali būti kanceliarinės prekės, knygos, spausdinimas, disertacija ir fotokopijavimo išlaidos, bet jos neapsiriboja.


Moduliai

Moduliai gali apimti:

  • Šiuolaikinis terorizmas istorinėje ir filosofinėje perspektyvoje
  • Kova su smurtiniu ekstremizmu internete
  • Nusikalstamumas kibernetinėje erdvėje
  • Internetinė propaganda ir radikalizacija
  • Tyrimo metodai ir etika
  • Interneto terorizmas ir žmogaus teisės


Karjera ir darbingumas

Viešasis sektorius

Tiek kibernetiniai nusikaltimai, tiek teroristų veikla internete yra svarbiausi vyriausybės prioritetai visuose lygmenyse.

Jūs gausite: žinių, supratimo ir įgūdžių, taikomų įstatymams ir politikos formavimui, programiniams veiksmams, vyriausybės (ir pramonės) elgesiui reguliuojant ir viešųjų paslaugų teikimui bei jų teikimui.

Galimos baigimo vietos: valstybės tarnyba, regioninė, nacionalinė ir subnacionalinė vyriausybė, vietos valdžios institucijos ir kitos viešosios įstaigos, taip pat politinės ir politinės konsultacijos.

Privatus sektorius

Elektroniniai nusikaltimai ir internetinis terorizmas vis dažniau kelia susirūpinimą dėl privataus sektoriaus, ypač tų, kurie vykdo verslą skaitmeninėje erdvėje.

Jūs gausite: įgūdžių dirbti socialinės žiniasklaidos įmonėms, taip pat daugybei pasaulio verslo, vykdančių darbą kibernetinėje erdvėje.

NVO sektorius

Nevyriausybinės agentūros yra gerai įsitvirtinę kibernetinio saugumo ir kovos su terorizmu veikėjai. Politikos propagavimas ir lobizmas, kampanijos ir išpuoliai yra visi NVO sektoriaus aspektai pasauliniu, regioniniu, nacionaliniu ir vietos mastu.

Jūs gausite: žinias, supratimą ir įgūdžius, taikomus NVO sektoriaus kovai su elektroniniais nusikaltimais ir terorizmu.

Galimos baigimo vietos: tarptautinės NVO; regionų ar vietos lygmens NVO.

Tyrimai ir akademinė aplinka

Moksliniai tyrimai, susiję su elektroniniais nusikaltimais ir terorizmu internete, yra aktualus akademinei bendruomenei. Studentai, baigę programą, išmėgins šiuos klausimus pasauliniu, regioniniu ir nacionaliniu lygiu.

Jūs gausite: potencialą toliau studijuoti doktorantūros lygmenyje ir žinias, supratimą ir įgūdžius, taikomus mokymo ir mokslinių tyrimų srityje.

Galimos baigimo vietos: teisėsaugos, politikos "tyrimų laboratorijos" ir aukštosios mokyklos.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 2018

Apie mokyklą

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Skaityti daugiau

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Skaityti mažiau