Meistras ir Energetikos Finansai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šis kursas apima tokias temas kaip naudingųjų iškasenų telkinių studijos, naftos geologija, naudingųjų iškasenų inžinerija, apskaita, matematiniai metodai finansuose ir projektų valdymas.

Šį laipsnį kartu vykdo Žemės mokslo ir inžinerijos katedra bei „Imperial“ kolegijos verslo mokykla.

Tai apima naudingųjų iškasenų telkinių tyrimus, išteklių vertinimą, pagrindinę naftos inžineriją ir naftos geologiją, naudingųjų iškasenų inžineriją ir gavybos metalurgiją, apskaitą, matematinius metodus finansuose, projektų vertinimą ir finansavimą, projektų valdymą, rinkas ir reikmenis.

Jūs būsite supažindinti su pagrindinėmis techninėmis ir geologinėmis koncepcijomis, susijusiomis su naftos projektais, taip pat gausite įvadą apie kiekybinį finansavimą, apskaitą ir strateginį valdymą atsižvelgiant į techninius principus, kurie konkrečiai taikomi mineralų ir energetikos projektams.

Studijų programa

Kovo mėnesį jūs prisijungsite prie Profesionalaus tobulėjimo centro modulio apie mineralų projektų vertinimą ir finansavimą, kuriame pateikiama daugelio pagrindinių techninių ir finansinių klausimų, apimančių magistrantūros studijas, vykdomoji apžvalga. Tai leidžia jums suprasti, kaip tarpusavyje susiję skirtingi kurso komponentai, ir gauti nepriklausomas perspektyvas apie tai, ką jūs įtraukėte iš kitų delegatų.

Trečiąją ir ketvirtąją vasaros kadencijos savaites bus organizuojama mažiausiai 10 dienų ekskursija į aktyvios kasybos, metalų ir mineralų perdirbimo ir energijos plėtros regionus. Tai yra pagrindinis laipsnio kurso komponentas, suteikiantis tiesioginę patirtį visais gavybos pramonės aspektais. Tai taip pat sustiprina praktinę teorinės medžiagos, nagrinėjamos pirmomis dviem sąlygomis, taikymą.

Būsite pasirengę planuoti ir vykdyti savo mokslinių tyrimų projektą rengdami pažangių metodų ir finansų, mokslo ir inžinerijos pokyčius klasėje ir pateikdami savo nepriklausomos ekskursijos ataskaitą. Formaliojo mokymo programos metu būsite paraginti nustatyti ypač dominančias temas, kad galėtumėte sukurti savo disertacijos pagrindą.

Kontaktas su metalo, energetikos ir finansų organizacijose dirbančiais specialistais per ekskursiją ir tęstinio profesinio tobulėjimo modulį taip pat suteikia jums galimybių užsitikrinti stažuotes kalnakasybos, naftos ir dujų sektoriuje ar investicinės bankininkystės bendruomenėje, o tai gali padėti sugeneruoti jūsų Mokslinių tyrimų projektas. Tyrimo projekto darbas vykdomas nuo liepos iki rugsėjo.

Profesinė akreditacija

Šis kursas yra profesionaliai akredituotas Medžiagų, mineralų ir kalnakasybos institute.

Įgiję profesionaliai akredituotą laipsnį, darbdaviai įrodo, kad pasiekėte pramonėje pripažintą kompetencijos standartą. Tai taip pat suteikia tarptautinį jūsų kvalifikacijos pripažinimą, kuris ypač naudingas studentams, besiruošiantiems karjerai užsienyje.

Mūsų akreditacijos sutartis su Medžiagų, naudingųjų iškasenų ir kasybos institutu yra atnaujinama kas 5 metus, o dabartinė sutartis galioja nuo 2017 iki 2022 m.

Struktūra

Rodomi moduliai yra skirti einamiesiems mokslo metams ir gali keistis priklausomai nuo jūsų įstojimo metų.

Atminkite, kad šio kurso programa šiuo metu yra peržiūrima kaip visos kolegijos proceso dalis, siekiant įdiegti standartizuotą modulinę struktūrą. Dėl to jūsų kurso turinys ir vertinimo struktūra gali pasikeisti jūsų stojimo metais. Todėl rekomenduojame prieš baigdami savo paraišką ir pateikę ją patikrinti šį kurso puslapį, nes mes sieksime atnaujinti šį puslapį, kai tik kolegija patvirtins visus pakeitimus.

Sužinokite daugiau apie ribotas aplinkybes, kuriomis mums gali prireikti atlikti pakeitimus mūsų kursuose ar susijusius su jais, pakeitimų tipą, kurį galime padaryti, ir kaip mes jums papasakosime apie mūsų atliktus pakeitimus.

Pagrindiniai moduliai

 • Apskaita
 • Pinigų srautų modeliavimas
 • Išvestinės finansinės priemonės
 • Disertacija
 • Gavybos metalurgija
 • Investicijų ir portfelio valdymas
 • Projektų, rinkų ir medžiagų valdymas
 • Matematika finansų srityje
 • Metalai ir energetika Projektų vertinimas ir finansai
 • Mineralinių indėlių tyrimai
 • Naudingųjų iškasenų inžinerija (kasyba)
 • Naftos inžinerija
 • Naftos geologija
 • Išteklių vertinimas
 • Strateginis valdymas

Išvykos ​​į gamtą

 • Ekskursija po Pietų Afriką
 • Wessex kelionė

129013_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpg„Helloquence“ / „Unsplash“

Mokymas ir vertinimas

Mokymas

 • Lentelė (Žemės mokslas ir inžinerija)
 • Disertacijos
 • E-mokymasis
 • Išvykos ​​į gamtą
 • Interaktyvios paskaitos
 • Literatūros užduotys
 • Išorinių pranešėjų pranešimai
 • Studentų ryšių centras (verslo mokykla)
 • Sindikatai ir vaidinimas
 • Vaizdo įrašytos prezentacijos

Vertinimas

 • Kursinis darbas
 • Sindikatas (grupinis darbas)
 • Išsamūs pažintinių kelionių pažymų lapai
 • Disertacijos (tiek pasiūlymas, tiek baigtas darbas)

Kursų tvarkaraštis

Kursas yra intensyvus ir trunka beveik visus metus, pradedant spalio pradžioje ir baigiant rugsėjo viduryje.

Tai apima formalųjį mokymą klasėje, praktinius užsiėmimus ir seminarus rudens ir pavasario laikotarpiais.

Patekimo reikalavimai

Mes laukiame studentų iš viso pasaulio ir atsižvelgiame į visus kandidatus individualiai.

Minimalus akademinis reikalavimas

Mūsų minimalus reikalavimas yra 2,1 inžinerijos, fizinių ar ekonomikos mokslų laipsnis , turintis reikšmingą matematikos komponentą.

Tinkama patirtis, nors ir nėra būtina, būtų privalumas.

Tarptautinė kvalifikacija

Mes taip pat priimame daugybę įvairių tarptautinių kvalifikacijų.

Aukščiau pateiktas akademinis reikalavimas yra pareiškėjams, turintiems ar dirbantiems siekiant JK kvalifikacijos.

Nurodymus rasite mūsų šalies indekse, tačiau atminkite, kad čia išvardyti standartai yra minimalūs stojant į Kolegiją , o ne konkrečiai į šį departamentą .

Jei turite klausimų apie priėmimą ir jūsų turimos ar šiuo metu studijuojamos kvalifikacijos reikalavimus, susisiekite su atitinkama priėmimo komanda.

Anglų kalbos reikalavimas (visi pareiškėjai)

Visi kandidatai, norėdami įstoti į kolegiją, privalo įrodyti minimalų anglų kalbos žinių lygį.

Norėdami įstoti į šį kursą, turite pasiekti standartinį koledžo reikalavimą, turėdami atitinkamą anglų kalbos kvalifikaciją. Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie būtiniausius pažymius šiam reikalavimui pasiekti, skaitykite anglų kalbos reikalavimus doktorantams.

Mokestis už mokslą ir finansavimas

Mokamas mokestis už mokslą priklauso nuo jūsų mokesčio statuso, kurį mes vertiname pagal JK vyriausybės įstatymus.

Mokestis už mokslą (namų ir ES studentams)

2020 metų įrašas

23 000 svarų sterlingų per metus

Mokestis imamas atsižvelgiant į įstojimo į Kolegiją metus, o ne už studijų metus.

Jei nenurodyta kitaip, mokestis studentams, trunkantiems daugiau nei vienerius metus, kasmet padidės suma, susieta su infliacija, įskaitant neakivaizdinių studijų studentams, mokantiems modulines programas. Naudojama infliacijos priemonė bus mažmeninių kainų indekso (RPI) vertė kalendorinių metų, kuriais prasideda akademinė sesija, balandžio mėn., Pvz., RPI vertė 2020 m. Balandžio mėn. Bus taikoma mokesčiams už 2020–2021 mokslo metus.

Mokestis už mokslą (užjūrio ir salų studentai)

2020 metų įrašas

37 250 svarų sterlingų per metus

Mokestis imamas atsižvelgiant į įstojimo į Kolegiją metus, o ne už studijų metus.

Jei nenurodyta kitaip, mokestis studentams, trunkantiems daugiau nei vienerius metus, kasmet padidės suma, susieta su infliacija, įskaitant neakivaizdinių studijų studentams, mokantiems modulines programas. Naudojama infliacijos priemonė bus mažmeninių kainų indekso (RPI) vertė kalendorinių metų, kuriais prasideda akademinė sesija, balandžio mėn., Pvz., RPI vertė 2020 m. Balandžio mėn. Bus taikoma mokesčiams už 2020–2021 mokslo metus.

Karjera

Mūsų metalų ir energetikos finansų magistrantūra gamina absolventus, galinčius tęsti karjerą techniniame ir finansiniame gamtos energijos ir mineralinių išteklių projektų įvertinime. Kursuose siūlomi tradiciniai su mineralais susiję mokymai, tiesiogiai taikomi karjerai mineralų pramonėje.

Šia programa siekiama pagerinti karjeros galimybes finansinių paslaugų ir naftos pramonėje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

A community of problem-solvers dedicated to finding innovative solutions to the world's biggest challenges. Imperial College London is a world top ten universities with an international reputation for ... Skaityti daugiau

A community of problem-solvers dedicated to finding innovative solutions to the world's biggest challenges. Imperial College London is a world top ten universities with an international reputation for excellence in teaching and research. Skaityti mažiau