Meistras kalbos ir proto: kalbotyra ir pažinimo studijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Magistro programa "Kalba ir protas". Lingvistika ir pažinimo studijos " yra suformuluota dviejose mokymo programose:

 • Lingvistika ir pažinimas
 • Filosofija ir pažinimas

Programa abiejose mokymo programose orientuota į kalbų mokymąsi pažinimo žinių ir kalbos bei proto filosofijos požiūriu. Tai pirmiausia skirta studentams, kuriems domina:

 • išsamus žmogaus kalbos aprašymas jų skirtingose ​​veislėse, įskaitant skirtingas tarmes;
 • kalbos kaip pažinimo pajėgumo ir jos aktualumo pirmosios ir antrosios kalbos įgijimo ir kalbos patologijos srityje tyrimas;
 • filosofinių, psichologinių, biologinių ir socialinių kalbos ir pažinimo pagrindų studijavimas;
 • filosofinių studijų žmogaus kalbos analizės aktualumo tyrimas.
Università di Siena foto archyvas

Magistrantūros studijų programos "Kalba ir protas". Kalbotyra ir pažinimo studijos "įgis:

 • gilias žinias apie teorinius modelius ir šiuolaikinės lingvistikos analitinius metodus, įskaitant eksperimentinius metodus ir lauko tyrimus;
 • gebėjimas taikyti kalbų tyrimo teorijas ir metodus skirtingų kalbų apibūdinimui ir analizei lyginamuoju požiūriu;
 • supratimas apie skirtingus tarpdalykinio kalbos kaip pažinimo pajėgumo, pirmosios ir antrosios kalbos įgijimo, racionalaus proto, kalbos ir smegenų santykio tyrimo aspektus;
 • susipažinimas su filosofiniais klausimais, kuriais grindžiamas kalbos kaip pažinimo pajėgumų ir kalbos bei proto santykio, taip pat logikos, išvesties ir reikšmės santykis natūralioje kalboje tyrimas;
 • gebėjimas naudoti formaliosios lingvistikos teorijas ir metodus įvairiose taikomose srityse, tokiose kaip kalbos mokymas, kalbos patologijos tyrimas, skaičiavimo taikymas ir psicholingvistinis eksperimentavimas.

Dviejose mokymo programose suformuluoti tikslai yra sukurti vieningą nuoseklią ir įvairiapusišką studijų patirtį, kurioje pirmuoju metų metu vyrauja dviejų mokymo programų dalis, o antruosius metus skiriama išsamiam vienos iš dviejų mokymo programų studijavimas.

Anglų lygis, reikalingas tinkamai dalyvauti programoje, yra B2, kuris turi būti įgytas ne vėliau kaip iki pirmųjų metų pabaigos.

AKTYVIOS Dvipusis studijų programos magistro programos kalbos ir kalbos

Studentai turi galimybę kreiptis dėl dvigubo magistro laipsnio, derinant magistro programą kalbos ir proto. Sieno University of Siena lingvistika ir pažintinės studijos su Paryžiaus universiteto "Panthéon Sorbonne" magistro programa " Logic and Philosophy of Science" (LoPhiSc) (prancūzų kalbos pamokos). Be to, per "LoPhiSc" ir "CogMaster-École Normale Supérieure (Ulm) -Paris" partnerystės sutartį mokiniams, besikreipiantiems dėl dvigubo magistro laipsnio, taip pat suteikiama galimybė dalyvauti "CogMaster" ruošiamose klasėse.

Patekimo reikalavimai

Tarptautiniai studentai, pageidaujantys kreiptis dėl Laurea Magistrale, privalo turėti mokslo laipsnį arba universiteto trejų metų diplomą arba kitą studijų diplomą iš užsienio, pripažintą tinkama, su specialiais mokymo programos rekvizitais ir tinkamu asmeniniu pasiruošimu, patikrinta su režimais nustatyta kiekvieno magistrantūros studijų dalyko mokymosi taisyklėse, kurioje taip pat nurodomi konkretūs prieigos kriterijai.

Atminkite, kad kai kurioms programoms gali būti ribotos prieigos, o paraiškai gali būti taikomi priėmimo testai.

Tarptautiniai studentai, norintys įstoti į pirmosios pakopos (bakalauro-laurejos trienalės) studijų programą, mokomą italų ar anglų kalbomis, arba Sieno University of Siena Giurisprudenza netiesioginio įėjimo vienos laipsnio laipsnį, gali pateikti savo dokumentus, norėdami gauti laišką priėmimo per internetinę platformą per kiekvieną mokslo metus nustatytą universiteto nustatytą terminą.

Tarptautinės studentų, norinčių įstoti į pirmąją (bakalauro) arba antrosios (magistro) ciklo studijų programą, mokomą italų ar anglų kalbomis University of Siena paraiškos internetinėje platformoje, skirtos įvertinti tarptautinių studentų atvykimo kvalifikaciją, bus skirtingos pagal skirtingi kursai. Studentai kviečiami periodiškai aplankyti šią platformą - http://enrolment.unisi.it/ - norėdami pamatyti, kokios paraiškos yra atviros, ir atitinkamus terminus.

Universitetai ir aukštojo mokslo institucijos turi teisę oficialiai pripažinti tarptautinę kvalifikaciją.

Atminkite, kad ši procedūra nepakeičia užsienio vidurinio mokslo diplomo į Italijos kvalifikaciją.

Universitetas Siena foto archyvas / "Shutterstock"

Akademinis kalendorius

University of Siena katedros priėmė semestro sistemą.

Akademiniai metai suskirstyti į dvi dalis: nuo spalio iki sausio, nuo kovo iki gegužės. Kiekvienos kadencijos pabaigoje numatytas egzaminas.

Tačiau kiekvienas departamentas turi savo akademinį kalendorių, kurį galima rasti departamentų tinklalapyje (skyriuje "Didattica"): http://www.unisi.it/strutture/dipartimenti

2018-2019 m. Orientacinis akademinis kalendorius

Rudens semestras (1 semestras)

 • Paskaita: 2018 m. Spalio 1 d. - 2019 m. Sausio 18 d
 • Egzaminas: sausio 21 d. - 2019 m. Kovo 1 d

Pavasario semestras (2 semestras)

 • Paskaita: 2019 m. Kovo 4 d. - 14 d
 • Egzaminas: 2019 m. Birželio 17 d. - liepos 31 d

Mokestis už mokslą

Įnašų sumų nustatymas

Kiekvieno University of Siena siūlomų studijų, magistro studijų ar vieno ciklo magistro studijų studentų įnašo dydis nustatomas remiantis šiais elementais:

a) kategorija, kuria priklauso kursas

b) studento artimiausios šeimos ekonominė padėtis, nes tai yra išreikšta lygiaverte ekonominės situacijos rodikliu (ISEE) tais metais, kurie buvo prieš pat įregistravimo metus

c) registracijos metai

d) per dvylika mėnesių iki rugpjūčio 10 d. gautų universitetinių kreditų (ECTS kreditų)

Studijų kursas priklauso vienai iš trijų kategorijų:

a) humanitariniai ir socialiniai mokslai (JAV)

b) techninis-mokslinis (TS)

c) ES reguliuojama sveikatos priežiūra (ES)

Pastaba: studentams, kurie yra ne ES valstybių piliečiai ir kurie nėra Italijos gyventojai, ir studentams, kuriems ISEE apskaičiavimas netaikomas jų artimiesiems giminaičiams, gali būti taikomas koregavimo koeficientas, priklausantis nuo kilmės šalies.

University of Siena pateikia studijų mokesčio skaičiavimo puslapį: http://www.maprin.unisi.it/tasse18_19/index_eng.php

Universitetas Siena foto archyvas / "Shutterstock"

Tvirta tarptautinė misija

Per savo aštuonių šimtmečių istoriją University of Siena daugybę įvairių sričių studijų.

Bėgant metams University of Siena savo internacionalizacijos strategiją, siekdamas sustiprinti savo tarptautinius akademinius ryšius ir pritraukti studentus bei tyrėjus iš įvairių pasaulio šalių.

XXI amžiaus pradžioje ši istorinė įstaiga sugebėjo susidurti su iššūkiais, susijusiais su mokymosi, žinių ir tyrimų globalizacija, vykdydama daugybę tarptautinių bendradarbiavimų.

Kiekvienais metais sudaromos naujos tarptautinio bendradarbiavimo sutartys ir projektai, didėjantis laipsnių ir kursų, teikiamų anglų kalba, skaičius, užtikrinant gerą vietą nacionaliniuose ir tarptautiniuose reitinguose; tai yra keletas stiprių University of Siena .

Sveiki Siena

University of Siena yra vienas seniausių universitetų Europoje, įkurtas 1240 m.

Jos istorija vystėsi kartu su Toskanos kultūrinėmis tradicijomis nuo viduramžių iki šių dienų.

Siena yra Toskanos širdyje, švelniai kalvotų kraštovaizdžių aplinkoje. Pastatytas ant trijų stačių kalvų ir aptvertas senovinėmis sienomis, tai yra unikalus miestas, kuriame studentai gali praleisti pelningą studijų laikotarpį, kupiną galimybių asmeniškai praturtėti.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2019

Apie mokyklą

The University of Siena is one of the oldest universities in Europe, having been founded in 1240. Its history has evolved alongside Tuscany’s cultural tradition from the Middle Ages to modern times.

The University of Siena is one of the oldest universities in Europe, having been founded in 1240. Its history has evolved alongside Tuscany’s cultural tradition from the Middle Ages to modern times. Skaityti mažiau