"Kibernetų saugumas" @ UCM - saugu savo ateitį

Sveiki atvykę į University of Central Missouri kibernetinio saugumo ir informacijos užtikrinimo programos valstybę narę. Ši programa skirta parengti absolventus, turinčius pažangių įgūdžių, susijusių su kibernetinio saugumo ir informacijos užtikrinimu. Programos absolventai gali pritaikyti šiuos įgūdžius, kad apsaugotų išteklius kibernetinėje srityje, ir dirba kaip vyresnieji kibernetinio saugumo specialistai įvairiuose pramonės sektoriuose, turintiems reikšmingų interneto išteklių. Kembridžo saugumo ir informacijos užtikrinimo programos MS yra visiškai akredituota Aukštojo mokymosi komisijos (HLC) per University of Central Missouri .

Mes turime aukštos kvalifikacijos specialistus, turintiems didelę patirtį mokslinių tyrimų ir (arba) pramonės srityse. Penki iš jų gavo specializuotus informacijos saugumo mokymo kursus per SANS institutą. Mes siūlome neprilygstamą išsilavinimą regiono studentams, ir mes didžiuojamės ja. Kvalifikuoto techninio personalo paklausa gerokai viršija turimą pasiūlą, galimybės, kurias laukia kibernetinės saugos absolventai, beveik neribotos.

UOCM101A

Priėmimas

Priėmimas suteikiamas remiantis pareiškėjo akademiniu gebėjimu ir galimybėmis, kurios bus įvertintos priimant į darbą, suteikiamos remiantis pareiškėjo akademiniu sugebėjimu ir potencialu, kuris bus įvertintas pagal akademinius įrašus, testo rezultatus ir (arba) darbo patirtį. Norėdami būti įtrauktas į programą,

  • studentas privalo turėti bakalauro laipsnį kompiuterių moksle ar susijusioje disciplinoje. Pareiškėjai, turintys laipsnį kai kuriuose nekompiuterizuotuose laukuose, taip pat bus svarstomi dėl priėmimo, jei jie baigė bent vieną programavimo kursą ir vieną duomenų struktūros kursą, kurio kategorija yra B ar geresnė.
  • studentas turi turėti minimalų bakalauro laipsnio vidurkį (GPA), kuris yra 2,8.
  • pareiškėjai privalo baigti magistro laipsnio egzaminą (GRE), kurio minimalus bendras rezultatas yra 291 (1000 iš senojo masto) verbaline ir kiekybine motyvacija. Pareiškėjai privalo pateikti oficialias GRE testo testus iš Edukacinių Testavimo tarnybų (ETS) tiesiai į University of Central Missouri . ETS įstaigos kodas siunčiant GRE scores į UCM yra 6090, programos kodas yra 0402. Pareiškėjai, turintys išskirtinį bakalauro darbą, gali būti laikomi turinčiais mažesnį GRE balą.

GRE testo reikalavimas gali būti netaikomas, jei tenkinama bet kuri iš šių sąlygų:

  • studentas yra regioninės akredituotos kolegijos ar universiteto, turintis kompiuterinių mokslų / informacinių technologijų / informacinių sistemų ir 3,5 ar daugiau GPA laipsnį, absolventas
  • studentas uždirbo valstybę narę ar aukštesnįjį išsilavinimą panašioje disciplinoje

Tarptautiniai studentai, kurių gimtoji kalba nėra anglų kalba ir neturi JAV laipsnio, privalo pasiimti anglų kalbos kaip užsienio kalbos testą (TOEFL). Mažiausias TOEFL balas yra 550 (popierinis) arba 213 (kompiuterinis) arba 79 (internetinis). IELTS ir PTE balai taip pat priimami UCM. Reguliarioms aukštąjį išsilavinimą turintiems studentams turėtų būti skiriama 6,0 balų IELTS arba 53 PTE. Anglų kalbos reikalavimas netaikomas pareiškėjams, kurie baigė ne mažiau kaip 60 semestrų kreditinių valandų arba įgijo bakalauro arba magistro laipsnį iš akredituotos kolegijos ar universiteto JAV. Paskirties pareiškimo ir 3 rekomendacinių laiškų pateikimas yra BŪTINAS priėmimui. Tačiau jie gali būti reikalingi, jei studentas kreipiasi dėl aukštojo mokslo laipsnio arba studentų darbo vietos. Pareiškėjai, kurie neatitinka vieno iš pirmiau minėtų minimalių reikalavimų, gali būti laikinai įleidžiami.

Įsitink!

UOCM103a

Išbandykite "Cybersecurity" ne klasėje, prisijungdami prie "Kybersarba" studentų organizacijos. Jie apima:

  • Upsilon Pi Epsilon, kompiuterių ir informacijos disciplinų garbės bendrija
  • kompiuterių mašinų asociacijos studentų skyrius ir
  • įsilaužimo klubas

Dalyvavę šiose organizacijose, jūs išmoksite iš svečių kalbėtojų, dalyvausite regioninėse ir nacionalinėse konferencijose ir dalyvaujate valstybinėse ir (arba) nacionalinėse kibernetinio saugumo varžybose.

Programa mokoma:
  • Anglų
University of Central Missouri

Peržiūrėti 14 daugiau kursų University of Central Missouri »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 14, 2018
Šis kursas yra Campus based
Duration
2 metų
Dieninės
Price
298 USD
Misūrio gyventojas: 298,50 $ už kredito valandą. Ne rezidentas: 597,00 USD už kredito valandą. Per kredito valandų įkainius neįskaičiuojami privalomi mokesčiai, būstas ar vadovėliai.
Pagal vietas
Pagal datą
End Date
Bal. 30, 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Grd. 31, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Liepa 31, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Liepa 31, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Grd. 31, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Bal. 30, 2021