Apie

Kijevo apsaugos magistras

Vizija

Mes naudojame Technologijos instituto ir Milgardo verslo mokyklos išteklius, kad sukurtume vieną iš labiausiai novatoriškų absolventų programų "UW Tacoma". MCL, identifikuojantis, sprendžiant ir skatinant informacijos užtikrinimo ir kibernetinio saugumo problemų sprendimus, yra Vašingtono valstijos švietimo pagrindas išradimams, inovacijoms ir verslumui, suteikiant absolventams kelią į sėkmę kibernetinio saugumo srityje. Galite atlikti svarbų vaidmenį.

Pathway į daktaro laipsnį

Kolorado Kolorado universiteto Kolorado Springso (UCCS) inžinerijos ir taikomosios mokslų kolegija siūlo Ph.D. inžinerijos studijų programoje. UCCS bendradarbiauja su "UW Tacoma", kad padėtų jums įgyti pažangiausio kibernetinio saugumo laipsnį.

  • Baigti savo "UW Tacoma" kibernetinio saugumo magistro laipsnį
  • Tiesiogiai įstokite į Ph.D. inžinerijoje su koncentracija saugumo srityje
  • Daugelis 21 semestro kreditų iš UW Tacoma gali būti taikomas doktorantūros studijoms
  • Papildomos programos atsisakymas studentams su CISSP ir mokslinių tyrimų kreditais

Mokymo planas

Kibirkštinio saugumo ir vadovavimo meistras yra 40-ies kredito valandos kohortu pagrįstos programos, kuri subalansuoja techniškai orientuotą mokymo programą, orientuotą į supratimą apie pagrindines operacijas ir kibernetinio saugumo sistemų funkcionalumą bei informacijos užtikrinimą, taikant labiau į praktiką orientuotą mokymo programą, orientuotą į techninių specialistų valdymas ir organizacinis vadovavimas. Aštuoni 5 kreditų kursai bus siūlomi per keturis ketvirčius, prasidedančius 2017 m. Rudenį. Mokymas vyks du kartus per savaitę, derinant vakaro ir šeštadienines pamokas.

MCL absolventai palieka su praktiniu supratimu apie operatyvųjį kibernetinį saugumą, įskaitant duomenų apsaugos principus, tinklo saugumą ir informacijos užtikrinimą, taip pat gebėjimus valdyti techninius specialistus ir vadovauti strateginiams jų organizavimo pokyčiams.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų University of Washington, Tacoma - Milgard School of Business »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 1, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
1 metai
Price
19,968 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date