Meistras organizuojant renginius, protokolą ir verslo turizmą

Bendroji informacija

4 locations available

Programos aprašymas

Renginių organizavimo, protokolo ir verslo turizmo magistras siekia apmokyti specialistus ir vadovus, kurie vadovauja verslo projektams, orientuotiems į įvairių renginių (ypač susirinkimų, paskatų, konferencijų ir parodų, kongresų ir konferencijų) planavimą ir valdymą. konferencijos, profesinės mugės), dominuoja protokolo ir komunikacijos strategijų bei viešųjų ryšių sąvokos ir kuria turizmo plėtrą, orientuotą į kokybiško verslo turizmo segmentą, taip pat verslo perspektyvą, reikalingą veiksmingai sprendimų priėmimo procese ,

Meistras yra mokomas Barselonoje kaip verslo paskirties ir pasaulinio lygio kongresų, tokių kaip "Mobile World Congress", "Bridal Week" arba "City Innovation Summit", kuris naudojamas praktiniam tam tikrų dalykų pristatymui.

106823_5.jpg

Priežastys mokytis renginių, protokolų ir verslo turizmo magistro

valdymo įgūdžiai

 • Vadybos patirtis: studentas sukurs pagrindinius gebėjimus efektyviai valdyti projektus, "minkštus įgūdžius".
 • Tikrųjų įvykių organizavimas: magistrantūros studentai yra atsakingi už renginių organizavimą ir mokyklos protokolą. Be kitų veiksmų, ankstesniuose skambučiuose studentai dalyvavo knygos dienos organizacijoje.
 • Asmeninis prekės ženklo valdymas: programa apima asmeninio prekės ženklo valdymo įgūdžių ugdymą, kuris turi įtakos asmeninio rinkodaros metodų ir įsidarbinimo galimybių mokymui, siekiant nustatyti profesines galimybes Ispanijoje ar kitose šalyse ,
 • Streso valdymo metodai: Programa apima keletą sesijų apie streso valdymo metodus, esminius kiekvieno renginių organizatoriaus įgūdžius, kurių veiksmingas psichoemotinis balansas priklausys nuo veiksmingo komandos valdymo.
 • mėnesio konferencijos su direktorių skirtingų departamentų ar direktorių bendrovių sektoriui atstovaujančių.

gyvenamasis

 • Campus į Campus: Galimybė atlikti dalį programos kitame miesteliu. Pasikeitimas Barselona-Madridas (apgyvendinimas ir poslinkis neįtraukti).

Įsidarbinimo galimybės ir verslumas

 • Studentas, norintis pradėti savo verslą, turės prieigą prie "Verslininkų" projekto, norėdamas gauti patarimų.
 • Mokymas, orientuotas į įsidarbinimo galimybes: Profesinės karjeros keliai, užimtumo savaitė, užimtumo forumas, magistrantūros programa, be kita ko (skambinant).

Parama parodoms

 • Platus apsilankymų mugėse, renginiuose ir organizacijose programa. Ankstesniuose kvietimuose magistrantai lankėsi IBTM ir Alimentaria mugėse, Dalio muziejuje Figueresse, nuotykių parke "Portaventura" ir "TV3 Marathon", kuriuose jie bendradarbiavo su organizacija. kovos su nutukimu kampanija.

Kitos neįvykdytos vertės

 • Mokslinių tyrimų grupė: dalis magistro mokymo fakulteto yra įtraukta į EAE turizmo daugiadalykio tyrimo grupę (GRIT- EAE ).
 • Seminarai "Hospitality" (Barselona) arba "Tvarumas" (Madridas).
 • Kalbos: pasirinkti anglų arba prancūzų kalbą.

EAE Business School renginių, protokolo ir verslo turizmo magistro motyvai

 1. Turizmo gebėjimų ugdymo programa
  Vadybos įgūdžių ugdymo programa: Turizmo įgūdžių ugdymo programa (TSDP).


 2. Tarptautinis gyvenamasis
  Studentas turės galimybę turėti tarptautinį turizmo rezidenciją Saksonijoje (Olandija). (papildomos išlaidos)


 3. Pasaulio turizmo organizacija (UNWTO)
  Pasaulio turizmo organizacijos (PPO) narė, susijusi su pasaulio turizmo valdymo standartu.


 4. Ispanų turizmo profesionalų asociacija (AEPT)
  Ispanijos Turizmo profesionalų asociacijos (AEPT) narė.
  106824_Sintitulo-1.jpg

Reikalavimai ir priėmimas

Trigubas titravimas

Tie, kurie sėkmingai baigs programą, įgys EAE Business School ir Osteleos turizmo mokyklos magistro laipsnį organizuojant renginius, protokolą ir verslo turizmą.

Norint gauti universitetų suteiktą kvalifikaciją, būtina laikytis abiejų institucijų prašymų.


Priėmimo procesas

Pagrindinis mūsų tikslas priėmimo procese yra užtikrinti kandidatų tinkamumą, per savo profesinės ir akademinės mokymo programą. Visi dalyviai turi labiausiai, išeiti iš šios mokymosi patirtį per kontekstą, kuriame galima plėtoti ilgalaikius santykius su klasės draugais, mokytojais ir absolventai.

Norėdami pradėti priėmimo procesą, būtina užpildyti atitinkamą formą, kad kandidato profilį galėtų įvertinti mūsų akademinis komitetas. Jei akademinio komiteto priimtas nutarimas dėl renginių organizavimo, protokolo ir verslo turizmo magistro yra teigiamas, kandidatas galės užregistruoti šį magistro laipsnį.

106809_proceso-admision-eae_1.jpg

Karjeros perspektyvas

Karjera Paslaugos profesijų EAE Business School yra atsakinga už sukurti naujas darbo vietas, kad vadovai ir lydi studentus su jų Profilis Analizė, norint pasiekti savo karjeros tikslų ir koreguoti savo lūkesčius ir interesus į darbo rinką.

Karjeros departamentas taip pat organizuoja renginius, skirtus skatinti įsidarbinimo galimybes, pvz., Užimtumo forume internetu; Galimybių bankas, kuriame per metus skelbiama daugiau nei 6 000 darbo pasiūlymų; arba Tarptautinė talentų programa, skirta studentams, siekiantiems tarptautinės plėtros ir matomumo tarptautinėse kompanijose, su seminarais ir interviu su įvairiomis pasaulio dalimis. EAE taip pat dalyvauja "L'Oreal", "Banco Sabadell", "Leroy Merlin", "Kyocera", "Schneider Electric", IBM "IBM" ir kituose tinklalapiuose, kuriuose gali naudotis studentai, įsidarbinimo programose.


Kai kurie mūsų 2017 m. Užimtumo ataskaitos duomenys:

 • 93% studentų randa darbą prieš šešis mėnesius po programos pabaigos
 • Po vienerių metų po magistro pabaigos 34% jų atlyginimą padidino iki 30%
 • 67 proc. Studentų pasiekė darbo galimybę per EAE Business School per keletą turimų maršrutų
 • 74% pritaria naujam profesijos pasiūlymui po baigimo
Paskutinį kartą atnaujinta Gruodis 2018

Apie mokyklą

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives an ... Skaityti daugiau

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives and managers. Every year students from more than 45 nationalities gain professional qualification at EAE to hold positions of responsibility within the business world. Skaityti mažiau
Barselona , Madridas , Niujorkas , Šanchajus + 3 Daugiau Mažiau