Meistras robotų ir autonominių sistemų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kursas

Magistrantūros robotų ir autonominės sistemos yra skirtos suteikti studentams pažangių žinių ir įgūdžių, kad būtų galima kurti novatoriškus sprendimus, kuriuos reikalauja sparčiai besivystanti pasaulio pramonė robotų ir autonominių sistemų (RAS).

Programa siekiama suteikti galimybę tobulinti ir pritaikyti studentų žinias apie kompiuterių programavimą ir matematines sistemas per laboratorinius seminarus, paskaitas, diskusijas ir nepriklausomus tyrimus.

Kursas supažindinamas su programavimo koncepcijomis ir remiančia matematine sistema, pateikiant pažangias sąvokas, susijusias konkrečiai su kompiuterių sritimi.

Kaip tu studijuojate

Šios programos studentai gali patirti įvairių mokymo ir mokymosi būdų derinį. Programa siekiama įgyti įgūdžių per praktinius laboratorijos seminarus ir akademines žinias per diskusijas, paskaitas, diskusijas ir asmeninius tyrimus.

Moduliai supranta programavimo koncepcijas ir palaikančią matematinę sistemą, pateikdami pažangias koncepcijas, konkrečiai susijusias su skaičiavimo sritimi.

Kiekvieną modulį paprastai sudaro 12 savaičių trukmės studijos. Šiuo metu yra pridedama paskaitų programa, palaikomų laboratorijų užsiėmimų serija ir pratybų pratybų ir egzaminų užbaigimo laikas. Šios programos savaitės kontakto valandos gali skirtis priklausomai nuo pasirinktų modulio pasirinkčių ir tyrimo stadijos.

Programa palaikoma internetine prieiga prie paskaitų medžiagos ir susijusios informacijos.

Magistrantūros studijos apima didelę savarankiškų studijų dalį, tiriant paskaitų ir seminarų medžiagą. Paprastai tikimasi, kad klasės studentai kiekvieną valandą praleis mažiausiai dvi tris valandas savarankiškame tyrime.

Kaip vertinate

Programa vertinama įvairiais būdais, įskaitant klasių testus, kursinius darbus, projektus ir egzaminus. Dauguma vertinimų yra kursų kūrimas, atspindintis praktinio ir taikomojo kompiuterių mokslo prigimtį. Baigiamojo etapo tyrimo projektas suteikia galimybę specializuotis ir užbaigti didelės apimties darbus.

Atsiliepimas į vertinimą

Linkolnio University of Lincoln vertinimo grįžtamosios informacijos politika siekiama užtikrinti, kad akademikai grįš kursų vertinimus greitai - paprastai per 15 darbo dienų nuo pateikimo datos.

Patekimo reikalavimai

Pirmosios ar antros klasės apdovanojimas kompiuterių mokslo srityje arba susijusi disciplina. Tai galėtų apimti inžinerijos, matematikos ir kitus mokslo ir technologijų dalykus, susijusius su svarbiu kompiuterių programavimo elementu.

Tarptautiniai studentai reikalauja, kad anglų kalba būtų IELTS 6.0, ne mažiau kaip 5,5 kiekvieno elemento ar jo ekvivalento.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2019

Apie mokyklą

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Skaityti mažiau