Robotikos ir pažangiosios statybos magistras (MRAC) siekia mokyti naujos kartos tarpdisciplininių specialistų, galinčių susidurti su mūsų augančiu poreikiu sukurti tvaresnę ir optimizuotą statybos ekologinę sistemą. Meistras yra orientuotas į naujus dizaino ir rinkos galimybes, atsirandančias dėl naujų robotų ir pažangių gamybos sistemų.

Seminarų, praktinių užsiėmimų ir studijos projektų derinys, magistro programa iššūkis tradiciniams statybos sektoriaus procesams. Jame nagrinėjama, kaip robotikos ir skaitmeninės gamybos įrankiai gali keisti būdų, kaip kurti ir plėtoti tokių naujų gamybos metodų procesus ir projektavimo priemones.

MRAC siūlo tarptautinę ir daugiadisciplinę aplinką, kurioje inžinieriai, dizaineriai, architektai, amatininkai, mokslininkai ir pramonės partneriai turi galimybę permąstyti statybos pramonę. Kapitonas vyks Katalonijos pažangiosios architektūros institute, kūrybinėje erdvėje, pilnai įrengtoje naujausiose gamybos technologijose, Barselonoje, tarptautiniame inovacijų centre tradiciškai turtingame pramonės regione.

9 mėnesiai - Nuo 2019 m. Spalio iki 2020 m. Birželio mėn

9 9 mėnesiai - Nuo 2019 m. Spalio iki 2021 m. Birželio mėn

15 mėnesių - nuo 2019 m. Spalio iki 2021 m. Vasario mėn Kalba Anglų Anglų Mokestis už mokslą

Ne ES: 16 000 EUR

ES: 12 800 EUR

Ne ES: 23.000 €

ES: 18 500 EUR

Priėmimas Inžinerijos, dizaino ar architektūros laipsnis, bakalauro ar aukštesnio laipsnio laipsnis iš kitų susijusių profesijų. Inžinerijos, dizaino ar architektūros laipsnis, bakalauro ar aukštesnio laipsnio laipsnis iš kitų susijusių profesijų.

Kontekstas ir darbotvarkė

Šiuo metu statybos sektorius susiduria su pokyčių poreikiu. Turi būti priimtas naujas požiūris į tai, kaip mūsų aplinka yra pastatyta. Didėjantys miestai iššūkis sektoriui rasti geresnių būdų kurti daugiau ir pigiau. Be to, riboti ištekliai, kuriuos turime šioje planetoje, verčia mus siekti tvaresnio būsto statybos, gyvenamosios vietos ir pakartotinio naudojimo. Be to, masinio gamybos miestų aberacija rodo, kad reikia daugiau holistinio dizaino, integruojant įvairius gyventojų poreikius ir norus.

Be to, statybos sektorius dar nepasinaudojo skaitmenine revoliucija, kuri vyksta kituose gamybos sektoriuose, pvz., Automobilių ir erdvės inžinerijos pramonėje. Nors studijos prognozuoja, kad automatizavimas, robotika ir AI statybos sektoriuje padidins našumą 60%, jie taip pat atveria naujas galimybes kurti ir pagerinti pastatų našumą.

Šiame kontekste IAAC siūlo naują tarpdisciplininę programą, kurioje būsimi studentai gali tikėtis sužinoti apie Robotikos ir pažangios gamybos technologijų meno pradžią, taip pat skaičiavimo ir dirbtinio intelekto teoriją ir praktines priemones. Pagrindiniai kandidatai sklandžiai naudojasi šiomis technologijomis, naudodamiesi nuolatiniais praktiniais eksperimentais, metodika ir daugybe seminarų bei bandomųjų projektų su mokslinių tyrimų ir pramonės partneriais.

Ką mokysi

Studentai mokysis manipuliuoti ir integruoti robotiką ir pažangų gamybos procesą; sukurti ir sukurti parametrinį projektą, skirtą masiniam pritaikymui prijungtoje pramonėje 4.0; integruoti kompiuterinę viziją ir jutiklių atsiliepimus sudėtingoms medžiagų sistemoms ir gamybos procesams; ištirti skaičiavimo optimizavimo, dirbtinio intelekto ir mašinų mokymosi potencialą, suprasti ir integruoti autonominių robotų sistemų potencialą, kurti naujas išplėstinės realybės ir prijungtų mobiliųjų įrenginių programas ir pasiūlyti naujas skaitmeninio dizaino ir statybos technologijas tiek gamybai, tiek statybai vietoje.

Suderindami tarptautinius mokslininkus ir pramonės partnerius iš įvairių sričių ir kultūrų, IAAC siekia sukurti daugiadisciplinę ir daugiakultūrę aplinką, vietą, kurioje būtų galima persvarstyti statybos sektorių ir mokyti naujos kartos profesionalų, galinčių daryti teigiamą poveikį mūsų ateičiai pastatyta aplinka ir ekonomika.

Mokslinė bendruomenė

IAAC „Robotikos ir pažangiosios konstrukcijos“ magistras (MRAC) yra mokyti naujos kartos profesionalų, galinčių atsakyti į tvaresnės ir pritaikytos statybos ekosistemos iššūkius.

Norėdami tai padaryti, ši nauja programa remiasi moksliniu komitetu, kurį sudaro šeši nariai, atvykę tiek iš profesinio, tiek iš akademinio žodžio, kurie yra atrinkti iš geriausių tarptautinių šios srities ekspertų.

 • „Sigrid Brell-Cokcan“ (robotai architektūroje; „RWTH Aachen“)
 • Kasper Stoy (ITU robotų, evoliucijos ir meno laboratorija)
 • Roland Snooks (Kokkugia; RMIT)
 • Fabian Scheurer (dizainas gaminant)
 • Jose Daniel Garcia Espinel („Acciona Innovation“)
 • Fabio Gramazio (ETH Ciurichas, DFab, Gramazio
 • Areti Markopoulou (IAAC akademinis direktorius)

Akademikų struktūra

„Robotikos ir pažangiosios statybos“ magistrantūros programa yra novatoriškas ugdymo formatas, kuris siūlo tarpdisciplininius įgūdžius ir supratimą per klasių seminarus, kurie įgyvendinami praktiniais seminarais. IAAC suteikia studentams galimybę kurti individualias studijos darbotvarkes ir parengti bandomųjų darbų projektus, paremtus seminarų ir seminarų metu suskirstytomis žiniomis, suskirstytomis į 3 modulius. Tokiu būdu IAAC sujungia eksperimentinę mokymosi aplinką specialistų mokymui tiek teoriniu, tiek praktiniu atsaku į didėjantį statybos sektoriaus sudėtingumą.

Meistras siūlo lanksčią struktūrą, leidžiančią kapitonui tiek visą laiką, tiek ne visą darbo dieną. Dieninės studentai gali užpildyti programą 1 mokslo metais (nuo spalio iki liepos), o ne visą darbo dieną studentai gali ją užbaigti per 2 akademinius metus. Mėnesio susitikimai su specialistais ir tyrėjais sutrumpinami per vieną savaitę seminarų paskaitų ir praktinių seminarų per mėnesį ir yra derinami su internetinėmis klasėmis ir vaizdo konferencijų apžvalgomis, kad studentai galėtų studijuoti iš užsienio su ne visą darbo dieną. Studentai, dirbantys visą darbo dieną, turės galimybę sukurti savo studijos ir disertacijos projektą per 3 likusias kiekvieno mėnesio savaites, o studentai, dirbantys ne visą darbo dieną, gali pratęsti savo studijas per 2 metus, kad užbaigtų studijos ir disertacijos projektą ir įgytų magistro laipsnį.

Studentai bus labai tarptautinės grupės nariai, įskaitant dėstytojus, mokslininkus ir dėstytojus iš viso pasaulio, ši aplinka paskatins juos kurti kolektyvinius sprendimų priėmimo procesus ir realizuoti savo projektų idėjas.

Robotikos ir pažangiosios statybos magistras studentams suteikia galimybę tęsti programą 4 skirtingais būdais: MRAC01 visą darbo dieną, MRAC01 ne visą darbo dieną, MRAC01 OTF ir MRAC02 * (bus paskelbta).

MRAC programa apima šiuos elementus:

 1. Privalomasis teorijos ir konteksto seminaras
 2. Programinės įrangos privalomi seminarai
 3. Aparatinės įrangos privalomi seminarai
 4. Seminarai
 5. Tyrimų ir dizaino studijos
 6. Apsilankymai

Programa sudaryta taip:

Terminas 1 - įvykdomas su mašinomis

Žmogaus iki roboto, nuo skaitmeninio iki fizinio - 23 ECTS visą darbo dieną arba 15 ECTS ne visą darbo dieną

Darbų srauto į failą gamykloje pažanga leidžia tikslias ir sudėtingas konstrukcijas. Šioje naujoje paradigmoje architektūra bus pritaikyta individualiai, bus užkoduota konstruktyvi logika, bus įdiegtos naujos medžiagos ir bus užprogramuotas reikšmingumas.

Per pirmąjį kadenciją studentai išnagrinės galimybes, kurias jau siūlo skaitmeninė gamyba ir kompiuterinis dizainas, kad būtų galima kontroliuoti visą procesą, kai materializacija vyksta nuo skaitmeninio iki fizinio, nuo žmogaus ketinimų iki roboto vykdymo. Ypatingas dėmesys bus skiriamas robotų ir priedų gamybos keliamiems iššūkiams ir galimybėms statybai.

Temos

 • TE - skaitmeninė gamyba: automatizavimas, pažangus ir priedų gamyba statyboje
 • TE - Kompiuterinis dizainas: Parametriniai modeliai
 • TH - rinkos galimybė: statybos pramonės poreikiai ir iššūkiai
 • RT - pramonės ir gamyklos vizitai
 • WS - robotų gamyba
 • WS - priedų gamyba (3D spausdinimas)
 • ST - Robotiniai laivai statyboje - Dizaino studija

Terminas 2 - nuskaitymo ir mokymosi mašinos

Robotas į žmogų, nuo fizinio iki skaitmeninio - 23 ECTS visą darbo dieną arba 15 ECTS ne visą darbo dieną (studija neįtraukiama į ne visą darbo dieną dirbančius studentus)

Duomenų rinkimo pažanga (jutikliai, dronai,…) ir analizė (optimizavimo algoritmas, AI,…) leidžia geriau integruoti konkrečius statybos uždavinius, tokius kaip aikštelių stebėjimas ir prisitaikymas, nevienalytės medžiagos, atsargų valdymas, surinkimo tolerancijos, kintančios klimato sąlygos ir komandos koordinavimas.

Per antrąjį pusmetį studentai į savo darbo eigą integruos vis daugiau duomenų, naudodami robotų jutimą ir skaitmeninį modeliavimą, kad gautų naują informaciją apie statybos procesą. Fizinis skaičiavimas ir analizė padės kurti naujus sprendimų priėmimo procesus, įskaitant iteracinę logiką, skaičiavimo optimizavimą ir dirbtinį intelektą.

Temos

 • TE - statybinių procesų fizinis skaičiavimas: IIoT, I / O protokolai ir jutikliai
 • TE - skaičiavimo intelektas: duomenų apdorojimas ir skaitmeninis optimizavimas pastatytai aplinkai
 • TH - Technologijų galimybė: pramonės skaitmeninimo atvejo analizė ir jos potencialas naujoms programoms
 • RT - Technologinių tyrimų centro apsilankymai
 • WS - aerodromai statybvietėms ir miesto analizei
 • WS - Smart Robots: Adaptyvus gamybos procesas
 • ST - robotų žvalgyba statyboje - tyrimų studija

3 terminas - bendradarbiavimas žmogaus ir mašinos srityse

Robotas su žmogaus, mišriąja tikrove - 29 ECTS visą darbo dieną arba 15 ECTS ne visą darbo dieną (studija neįtraukiama į ne visą darbo dieną dirbančius studentus)

Žmonių ir mašinų sąveikos ir mišrios realybės pažanga leidžia sklandžiai bendradarbiauti tarp žmonių ir robotų gamykloje ir statybvietėse, pasinaudojant geriausiu tiek virtualiu, tiek realiu pasauliu.

Trečiajame semestre studentai išplės savo įgūdžius ir perspektyvas į naujus įrenginius ir strategijas, kurios sujungia esamus rankinius konstruktyvius metodus su skaitmeniniais ir robotiniais. Šie nauji skaitmeniniai meistrai gamyklose ir statybvietėse bus scenarijus, kurį studentai naudos tyrinėdami bendradarbiavimo robotų ir papildytos realybės potencialą statybos sektoriuje.

Temos

 • TE - Hibridinės realybės algoritmas: fizinės imitacijos ir realaus laiko darbo eiga, skirta papildomai tikrovei
 • TE - fizinis žmogaus ir mašinos sąveikos skaičiavimas: judesio jutikliai, mobilieji įrenginiai ir naujos sąsajos
 • TH - visuomeninė galimybė: kaip mes dirbame ir bendrausime su robotais? Kultūros barjerai ir galimybės.
 • RT - Robotų laboratorijų vizitai
 • WS - bendradarbiaujantys robotai žmogaus ir mašinos sąveikai gaminant
 • WS - įterptinės technologijos papildomai statybai
 • ST - robotų taikymas statyboje, bandomasis projektas

Pramonės partneriai

Meistras kuriamas glaudžiai bendradarbiaujant su pramonės partneriais. Išsamus partnerių, kurie bus paskelbti, sąrašas.

Pramonės partnerių bendradarbiavimas per ankstesnius IAAC meistrų leidimus apima:

 • Tecnalia (kabelinis robotas)
 • ABB (pramoniniai robotai)
 • Cricursa (lenktas stiklas)
 • Ceramica Cummella (individuali keramika)
 • Merefsa (silikonas)
 • Kalėdų Senelis
 • Breinco (betono gaminys)
 • „Eurecat“ (technologinis centras)
 • Dizainas pagal gamybą (failas gamykloje)
 • TallFusta (medienos paruošimas)

Ankstesni projektai

IAAC yra pirmaujanti robotų ir ateities konstrukcijų švietimo ir mokslinių tyrimų centras. Kai kurie naujausi IAAC projektai, vykdomi pagal MaRC darbotvarkės dalis, pateikiami čia:

 1. On-SiteRobotics
 2. Medžiaga
 3. 3D spausdintas tiltas
 4. Minibutininkai

Pastabos: Ši programa gali keistis atsižvelgiant į technologijų atnaujinimus ir realius pramonės partnerių tyrimus.

Modalumai

Programa suteikia studentams galimybę vykdyti šį magistro laipsnį tiek visą darbo dieną, tiek ne visą darbo dieną *. Konkrečios datos, nurodytos toliau:

 • Nuolatinė programa: 9 mėnesiai - Nuo 2019 m. Spalio iki 2020 m. Birželio mėn.
 • Neakivaizdinė programa: 9 9 mėnesiai - nuo 2019 m. Spalio iki 2021 m. Birželio mėn.

Kvalifikuoti * studentai taip pat gali kreiptis dėl atskirų modulių:

 • Terminas 1: 3 mėnesiai - nuo 2019 m. Spalio iki 2019 m.
 • Terminas 2: 3 mėnesiai - nuo 2020 m. Sausio iki 2020 m.
 • 3: 3 mėnesiai - nuo 2020 m. Balandžio iki 2020 m. Birželio mėn.

Pastaba:

 • Terminai gali būti priimami atskirai (jei tai leidžia kandidato profilis ir įgūdžiai).
 • Studija ir disertacija gali būti atliekama tik po trijų mokymosi terminų.
 • Seminarai ir dirbtuvės, reikalaujančios fizinio lankomumo, vyksta per vieną savaitės savaitę. Šis formatas leidžia žmonėms, dalyvaujantiems ne visą darbo dieną, dirbti iš užsienio, dalyvauti kursuose.

Studentų profilis

Robotikos ir pažangiosios statybos magistras (MRAC) yra skirtas inžinieriams, projektuotojams, architektams ir amatininkams, norintiems stumti roboto ir pažangios gamybos ribas. Bus reikalingas bakalauro laipsnis, susijęs su aukščiau paminėtomis disciplinomis.

Sėkmingai baigę magistrantūros programą, IAAC studentai prisijungs prie IAAC absolventų bendruomenės. Tai aktyvus ir dinamiškas visame pasaulyje įsivaizduojamų profesionalų tinklas, skatinantis pažangiosios architektūros principus ir taikymą, tyrinėjant naujas akademines ir mokslinių tyrimų iniciatyvas, vadovaujantis apdovanojimus pelnusiomis praktikomis arba sėkmingai pradedant verslą ir dirbant tarptautiniu mastu pripažintomis įmonėmis ir institucijomis.

IAAC tikslas - sudaryti absolventus, kurie, baigus programą, gebės ugdyti įgytus įgūdžius įvairiose profesinėse aplinkose, susijusiose su statybos sektoriaus transformavimu ir valdymu.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Institute for Advanced Architecture of Catalonia - IAAC »

Paskutinį kartą atnaujinta Kovas 26, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
9 - 18 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
12,800 EUR
(MRAC01: ne ES 16.000 €, ES: 12 800 EUR ------ MRAC01 OTF: ne ES 23.000 €, ES 18 500 EUR)
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Master in Robotics and Advanced Construction

Master in Robotics and Advanced Construction