Vaizdo konsultantų ir stilistų skaičius tampa vis labiau būtinas kaip strateginė priemonė optimaliam vaizdų valdymui pasiekti. Asmeninis ir institucinis įvaizdis yra pagrindinė naujovių, vystymosi ir verslo pozicionavimo priemonė. Jis tampa esminiu ir lemiamu ištekliu siekiant mūsų asmeninių / profesinių tikslų.

Prekės ženklo sėkmė siejama su įvaizdžiu, o konsultantai ir stilistai yra atsakingi už šio prekės ženklo apibrėžimą dabartiniais ir skirtingais vaizdiniais pasiūlymais. Mada nuolat keičiasi. Žinant tendencijas ir numatant jas yra labai svarbu, kad produktas ar įvaizdis taptų patrauklūs vis labiau reikalaujančiam ir informuotam vartotojui.

DARBUOTOJO TIKSLAI DĖL STYLINGO, IMAGE IR KOMUNIKACIJOS

Pagrindiniai magistro tikslai, pateikiant patarimus dėl stiliaus, vaizdo ir komunikacijos, yra:

  • Tarpdisciplininis įvairių sričių tyrimas buvo skirtas įvaizdžio, mados ir stiliaus vertinimui, bendravimui, renginių organizavimui, socialinių tendencijų analizei ir pasauliniam mados supratimui pasaulinės ekonominės politikos kontekste, taip pat demonstracijoms. kultūros, teikti visas teorines ir praktines žinias, reikalingas įvaizdžio tobulinimo metodams ir kodams valdyti.
  • Mokyti specialistus tarptautiniu mastu, specifiniu ir dinamišku būdu, kuris suteikia daugialypę šiuolaikinę viziją stiliaus, asmeninio ir verslo įvaizdžio, mados komunikacijos ir protokolo, renginių organizavimo ir rengimo srityje ,
  • Sukurti būtinus kapitono dalyvių valdymo ir analitinius įgūdžius, kad galėtų vykdyti daugiadalykius projektus pasaulinėje aplinkoje, kurioje naujų technologijų, kūrybiškumo ir naujovių, taip pat socialinės ir aplinkosaugos atsakomybės naudojimas yra esminis ,
  • Pateikite priemones, kurios leistų studentui nustatyti ir numatyti gyvenimo būdo pokyčius, vartotojų pageidavimus ir dabartines bei atsirandančias tendencijas per kūrybinius eksperimentus ir tyrimus.
  • Stiprinti komunikaciją 2.0 ir (arba) socialinius tinklus, kurie yra naujos verslumo platforma, siūlydami naują komandų valdymo viziją ir bendradarbiaujančių tinklo kūrimą.
Programa mokoma:
  • Anglų
  • Ispanų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų ESDi - Design School »

Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 12, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
1 metai
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date