Meistras studijose žiniasklaidoje ir kultūroje

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Programa siekiama išsamiai apžvelgti tarpininkavimo ir kultūrinės praktikos filosofinius pagrindus ir ištirti pagrindines teorines diskusijas, pakeičiančias šią besiplečiančią ir įvairią sritį.

Programos nuoseklumas pasiekiamas glaudžiai susiejant pagrindinius modulius su specializuotais papildomais moduliais. Turėsite galimybę išnagrinėti įvairius žiniasklaidos ekologinių įsibrovimų aspektus, atspindinčius kursų komandos mokslinių tyrimų interesus. Bus pristatytos galimybės XXI amžiaus kultūriniams procesams ir reiškiniams analizuoti pasauliniu mastu ir dalyvauti refleksyvioje, eksperimentinėje tyrimų veikloje.

Kaip tu studijuojate

Mokymas ir mokymasis apie programą bus vykdomas per paskaitas, seminarus, pristatymus, skaitymo grupes ir asmeninius pamokymus. Turėsite galimybę kurti savo įgūdžius dirbti kaip individas ir kaip grupės narys rengti individualius ir grupinius pristatymus, esė, projektus ir disertaciją.

Kontaktai ir nepriklausomas tyrimas

Savaitės šios programos kontaktinės valandos gali skirtis priklausomai nuo pasirinktų modulio variantų ir tyrimo etapo. Paprastai visos savaitinės kontaktinės valandos yra maždaug 8 valandos, tačiau vasarą, kai tiriama ir rašoma disertacija, tikimasi, kad didžiąja dalimi dalyvausite savarankiškame tyrime.

Antrosios pakopos studijų studijoje dalyvauja nemaža dalis savarankiškų studijų, nagrinėjama paskaitų ir seminarų medžiaga. Kaip bendrąjį vadovą, tikimasi, kad kiekvieną valandą klasių mokiniai praleis du – tris valandas savarankiškame tyrime.

Kaip vertinate

Vertinimas atliekamas raštu, įskaitant esė ir disertaciją, taip pat per pristatymus. Be to, kai kuriuose neprivalomuose moduliuose yra galimybė bendrai vykdyti mokslinių tyrimų projektus, apimančius teorijos ir praktikos elementus (pvz., Audiovizualinius esė), mokslinių tyrimų portfelių pateikimą ir indėlį į grupės dienoraščius.

University of Lincoln įvertinimo grįžtamosios informacijos politika siekiama užtikrinti, kad akademikai grįš į kursų vertinimus nedelsdami - paprastai per 15 darbo dienų nuo pateikimo datos (nebent kitaip nurodyta kitaip).

Patekimo reikalavimai

Pirma ar antroji aukštoji klasė suteikia pagyrimu atitinkamą dalyką ar atitinkamą profesinę patirtį.

Tarptautiniai studentai reikalauja anglų kalbos IELTS 6.5, ne mažiau kaip 6,0 kiekvieno elemento ar jo ekvivalento.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Skaityti mažiau