Kursas

Programa siekiama išsamiai apžvelgti tarpininkavimo ir kultūrinės praktikos filosofinius pagrindus ir ištirti pagrindines teorines diskusijas, pakeičiančias šią besiplečiančią ir įvairią sritį.

Programos nuoseklumas pasiekiamas glaudžiai susiejant pagrindinius modulius su specializuotais papildomais moduliais. Turėsite galimybę išnagrinėti įvairius žiniasklaidos ekologinių įsibrovimų aspektus, atspindinčius kursų komandos mokslinių tyrimų interesus. Bus pristatytos galimybės XXI amžiaus kultūriniams procesams ir reiškiniams analizuoti pasauliniu mastu ir dalyvauti refleksyvioje, eksperimentinėje tyrimų veikloje.

Kaip tu studijuojate

Mokymas ir mokymasis apie programą bus vykdomas per paskaitas, seminarus, pristatymus, skaitymo grupes ir asmeninius pamokymus. Turėsite galimybę kurti savo įgūdžius dirbti kaip individas ir kaip grupės narys rengti individualius ir grupinius pristatymus, esė, projektus ir disertaciją.

Kontaktai ir nepriklausomas tyrimas

Savaitės šios programos kontaktinės valandos gali skirtis priklausomai nuo pasirinktų modulio variantų ir tyrimo etapo. Paprastai visos savaitinės kontaktinės valandos yra maždaug 8 valandos, tačiau vasarą, kai tiriama ir rašoma disertacija, tikimasi, kad didžiąja dalimi dalyvausite savarankiškame tyrime.

Magistrantūros studijos apima didelę savarankiškų studijų dalį, tiriant paskaitų ir seminarų medžiagą. Paprastai tikimasi, kad klasės studentai kiekvieną valandą praleis dvi – tris valandas savarankiškame tyrime.

Kaip vertinate

Vertinimas atliekamas raštu, įskaitant esė ir disertaciją, taip pat per pristatymus. Be to, kai kuriuose neprivalomuose moduliuose yra galimybė bendrai vykdyti mokslinių tyrimų projektus, apimančius teorijos ir praktikos elementus (pvz., Audiovizualinius esė), mokslinių tyrimų portfelių pateikimą ir indėlį į grupės dienoraščius.

University of Lincoln įvertinimo grįžtamosios informacijos politika siekiama užtikrinti, kad akademikai grįš į kursų vertinimus nedelsdami - paprastai per 15 darbo dienų nuo pateikimo datos (nebent kitaip nurodyta kitaip).

Patekimo reikalavimai

Pirma ar antroji aukštoji klasė suteikia pagyrimu atitinkamą dalyką ar atitinkamą profesinę patirtį.

Tarptautiniai studentai reikalauja anglų kalbos IELTS 6.5, ne mažiau kaip 6,0 kiekvieno elemento ar jo ekvivalento.

Programa mokoma:
  • Anglų
University of Lincoln

Peržiūrėti 52 daugiau kursų University of Lincoln »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 10, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2020
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
15,700 GBP
Tarptautinis | Namai / ES: 7 300 svarų sterlingų
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date