Meistras tarnybos lyderystėje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Transformavimas per lyderystę.

Norint sėkmės šiuolaikinėje pasaulio ekonomikoje, organizacijoms reikia vadovavimo vizija, 360 laipsnių požiūris į klientus ir sugebėjimas formuoti ir įgyvendinti strategines iniciatyvas. Ši vienodo laipsnio studijų programa padės pasiruošti pertvarkyti savo organizaciją, panaudojant inovacijas, kad būtų išmatuojami rezultatai. Mūsų absolventai laukia ateities ir mato galimybes pozicijas savo organizacijoms ir sau - pasiekti naujus sėkmės lygius nuolat besikeičiančiame pasaulyje.

Magistro kvalifikacijos tobulinimo lyderystė ir inovacijos skiriamos sėkmingai baigus 36 kredito valandas, baigiant išsamiu tyrimu arba "capstone" projektu. Programa yra baigta dienos ir vakarinių klasių ir internetinio mokymosi deriniu. Mūsų pasaulinio lygio profesoriai, pristatantys klases, yra tokie patys, kaip ir "RIT NY", ir skraidyti, kad pristatytų programą, užtikrinant, kad jūs gaunate naujausią mokymosi patirtį, lygią JAV klasių mokiniams. Tolesnė klasių mokymo ir tolesnio palaikymo veikla teikiama virtualioje klasėje / vaizdo konferencijose, esančiose Dubajus ir Niujorke vienu metu su profesoriumi.

Lankstus laikas: klasių tvarkaraščiai tinka darbininkams, siūlantys intensyvius seminarus vakarais ir savaitgaliais.

Ši programa suteiks jums šiuos įgūdžius:

  • Naujų paslaugų idėjų, praktikos ir politikos kūrimas ir naujovių diegimas
  • Sukurti ir panaudoti sudėtingą žmogiškąjį kapitalą protingai
  • Naujo strateginio dėmesio planavimas, derinimas ir įgyvendinimas
  • Statyba patiria klientų vertybes
  • Vadovavimo sąvokų taikymas siekiant geresnių rezultatų

Mokymo planas

Mokymo planas

* Studentai paprastai baigia išsamųjį egzaminą (SERQ-795), integruotą problemų sprendimą (SERQ-711) ir proveržio mąstymą, kūrybiškumą ir naujoves (SERQ-770). Tačiau, patvirtinus skyrių, studentai gali paprašyti užpildyti "Capstone" projektą plius "Provertimo mąstymas", "Kūrybiškumas ir naujovės" (SERQ-770) arba baigiamąjį darbą (kuris nereikalauja papildomų kursų).

Akreditacijos

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Established in 2008, RIT Dubai is a not-for-profit global campus of the esteemed Rochester Institute of Technology in New York, one of the world’s leading technological-focused universities with a sto ... Skaityti daugiau

Established in 2008, RIT Dubai is a not-for-profit global campus of the esteemed Rochester Institute of Technology in New York, one of the world’s leading technological-focused universities with a storied 185 year history. RIT Dubai offers highly valued Bachelor’s and Master’s degrees in business and leadership, engineering, and computing. The curriculum provides students with relevant work experience through an innovative cooperative education program that helps students stand out in today’s highly completive job market. Skaityti mažiau