Ką reiškia vieša erdvė?

Fonto universiteto Fine ir scenos menų centre, įsikūrusiame Tilburgo, Olandijos centre, yra skirtas visų rūšių kultūrinių pokyčių tyrinėjimui ir tyrinėjimui bei supratimui, kaip jie gali sukelti prasmingus pokyčius mūsų bendriose erdvėse. Iš šio sąmoningumo gimė visiškai nauja magistrantūros programa "Viešosios erdvės atlikimas".

Tuo metu, kai politinės ir socialinės struktūros pertvarkomos labai, PPS siūlo lanksčią ir naujovišką aplinką, kad meniškai klausinėtų, iš naujo apibrėžtų ir susigrąžintų viešąją erdvę plačiąja prasme. Suderinus tarpdisciplininį požiūrių spektrą, įskaitant kritinę teoriją ir kitus analizės būdus, taip pat įvairias tyrimų metodus, PPS siūlo kūrėjams galimybę ištirti pasaulinės gamybos darbo galimybes viešojoje erdvėje.

Meistras trumpai

Naujoji tarptautinė meistriškumo viešoji erdvė (PPS) yra sukurta tarptautinėms kūrinių iš įvairių meno disciplinų, kurie šiuo metu sutelkti į viešąją erdvę kaip savo meninę aplinką. Ši mišraus mokymosi programa (internetinis / on-campus) atveda naują pagrindą tyrinėjant viešąją erdvę kaip meno išraiškos ir intervencijos fone. Kviečiame prisijungti prie šios programos kūrinių, kurių fone yra teatras, šokis, cirkas, muzika, vaizduojamasis menas, architektūra, skaitmeninis menas ir grafinis dizainas.

Curriculum schemos

PPS yra vienerių metų internetinė programa (60 ECTS), įskaitant tris kartus per dvi savaites mokymo vietoje lauko bootcamps. Pagrindinis šios programos tikslas - remti jūsų dabartinio vykstančio darbo plėtrą ir gamybą, susijusius su viešąja erdve.

Mokymosi aplinka internete

Mokymosi internetu platforma suteiks jums mokymosi ir tyrimų medžiagą, el. Pašto paslaugą, galimybę dokumentams įkelti ir atsisiųsti, taip pat bendrinti vaizdo įrašus. Jūs galėsite patekti į forumo erdvę, kad paskelbtumėte klausimus, pradėtumėte diskusijas ir bendraujate su savo bendraamžiais ir mentoriais.

Bootcamps

Mes siūlome tris dvi savaites per metus

Online Learning Community

PPS siūlo praturtinti

Dalyviai

Ar esate kritinis mąstytojas?

Mes ieškome į tikslą orientuotų kūrinių, kurie šiuo metu plėtoja meninį darbą viešojoje erdvėje. Mes skatiname kūrėjus, kurie dirba savarankiškai, bet nori bendrauti dialoge ir dalintis seansais. Studentai bus paprašyti apmąstyti savo individualius darbus ir bendrai ištirti intervencijos praktiką viešojoje erdvėje per visą programą.

Kodėl mokytis Fontys?

Fontys aukštosios ir vaizduojamosios meno mokykla (FHK) teikia aukštąjį profesinį išsilavinimą bakalauro ir magistro laipsnį scenos menų ir meno švietimo srityje. Mokykla turi keturis pagrindinius skyrius: dailės, šokio, muzikos ir teatro. Fontys viešosios erdvės studijos yra jūsų galimybė plėtoti savo karjerą tarptautinėje ir tarpdisciplininėje aplinkoje ir pritaikyti savo studijas į jūsų profesinius poreikius.

Kaip taikyti

Taikymas jau įmanomas elektroniniu paštu per FHKpublicspace@fontys.nl

Programa mokoma:
  • Anglų
Fontys University of Applied Sciences

Peržiūrėti 6 daugiau kursų Fontys University of Applied Sciences »

Paskutinį kartą atnaujinta Sausis 24, 2019
Šis kursas yra Internetu ir universiteto miestelyje
Duration
12 mėnesių
Dieninės
Price
7,500 EUR
EAA studentai: € 2.060 Ne Europos ekonominės erdvės studentai: € 7500
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas