Meistriškumas pramoniniame matematiniame modeliavime

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mūsų pramoninis matematinio modeliavimo magistras yra sukurtas tam, kad padėtų jums sukurti matematinio modeliavimo įgūdžius ir technologijas, kurių vis dažniau siekiama pramonėje ir komercijoje.

Pramonės matematinio modeliavimo magistrantūra leidžia jums ištirti realiojo pasaulio procesų matematinius modelius ir jų formulavimą, ypač pabrėžiant, kaip šie metodai gali būti naudojami pramonėje.

Pagrindinis Pramonės matematinio modeliavimo programos bruožas dirba mažose grupėse, kad išspręstų realias gyvenimo problemas, naudojant matematinius modelius, pvz., Įvertinant šilumos nuostolius iš sandėlio. Kitas unikalus aspektas yra mūsų Išplėstinė patikimumo modulis, skirtas parodyti, kaip statistiniai duomenys gali būti taikomi pramoninėms problemoms, siekiant paremti inžinerinių dalių keitimo stategijas, kol jie nebus nutraukti.

Kitoje Pramonės matematinio modeliavimo programoje jūs taip pat sukursite įgūdžius, reikalingus sprendžiant skirtumus su dalinėmis diferencialais, ir sužinokite pagrindinius principus, pvz., Baigtinių elementų metodą, kuris yra labai naudojamas pramonėje struktūrinių problemų sprendimui.

Šios pramonei orientuotos programos akcentas yra jūsų 12 savaičių vasaros projektas, kuris dažnai atliekamas vietinėje kompanijoje. Ankstesniuose projektuose buvo modeliuojami astmos inhaliatoriai (3M), prognozuojamos dujų ir elektros energijos poreikis (DNV-GL), modeliuojami hibridiniai (elektra-benzininiai) automobiliai ir vėluojama perjungti dvi varomosios jėgos sistemas (Jaguar-Land Rover). Projekto elementą remia gerai žinomi "Loughborough University" ryšiai su pramone ir suteiks jums praktinį, realų pasaulį supratimą apie tai, kaip matematinė teorija ir metodika taikomi organizaciniais scenarijais.

Matematinių mokslų katedra dabar yra įsikūrusi naujai atnaujintame pastate, kuriame yra modernūs patogumai. Tyrimai departamente apima darbą, kurio programa būtų pagrindinis pagrindas, pvz., Darbas saulės, vandens bangų ir branduolinės energijos srityje, plonų plėvelių skysčių dinamika ir filtravimas per akytasis terpes.

Kas daro šią programą kitokia?

 • 12 savaičių vasaros projektas - dažnai atliekamas vietinėje kompanijoje
 • Pateikia pramonės reikalaujamus matematinius metodus
 • Sužinokite įgūdžius spręsti dalines diferencialines lygtis

Kas turėtų mokytis šioje programoje?

Pramonės matematinio modeliavimo magistrantūra yra ypač tinka studentams, kurie ėmėsi 3 metų bakalauro laipsnį matematikos, mokslo ar inžinerijos srityje ir kurie nori tęsti doktorantūros studijas ar naudoti savo patobulintus įgūdžius pramonės kontekste.

Patekimo reikalavimai

Pagyrimo laipsnis (2: 1 ar aukštesnis) arba lygiavertis užsienio užstatas matematikos ar inžinerijos ar mokslo srityje, turintis aukštą matematinį turinį.

Anglų kalbos reikalavimai

Visi kandidatai į Loughborough universitetą privalo turėti anglų kalbos kvalifikaciją, kol jie gali būti priimti į bet kokį kursą ar programą, nesvarbu, ar jų pirmoji kalba yra anglų, ar ne. Sužinokite daugiau apie mūsų anglų kalbos reikalavimus mūsų tinklalapyje.

IELTS: bendras 6,5 ir mažiausiai 6,0 kiekvieno komponento.

Ką mokysi

Mūsų pramoninis matematinis modeliavimas magistras suteikia tvirtą pagrindą pagrindinėse matematikos srityse, kurios yra svarbios pramonei, ir skatina studentus patenkinti savo siekius, interesus ir ugdymosi poreikius.

Moduliai

Pramonės matematinio modeliavimo magistrė apima platų temų spektrą; suteiksime jums keityklą, kurį išplėtėme kai kuriuose pagrindiniuose moduliuose, susijusiuose su šia programa, ir konkrečiais vertinimo metodais, susijusiais su kiekvienu moduliu. Jūs mokysite šiuos modulius. Visi yra privalomi ir verta 15 kreditų, išskyrus vasaros projektą, kuris yra vertas 30.

 • Matematinis modeliavimas
 • Reguliarus ir chaotiškas dinamika
 • Programavimas ir skaitiniai metodai
 • Išplėstinė patikimumas, prieinamumas ir palaikymas
 • Dalinių diferencialinių lygčių elementai
 • Statinė ir dinaminė optimizacija
 • Skysčių mechanika
 • Vasaros projektas

Ateities karjeros perspektyvos

Aukštasis užimtumas apima platų pramonės šakų, apimančių kosminę erdvę, automobilių elektroniką ir kompiuterių interesus, taip pat programinės įrangos namuose, draudimo bendrovėse, mokslinių tyrimų įstaigose ir institucijose.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2018

Apie mokyklą

Welcome to Loughborough University's School of Science, home to the Departments of Chemistry, Computer Science, Mathematical Sciences, Physics and the Mathematics Education Centre.

Welcome to Loughborough University's School of Science, home to the Departments of Chemistry, Computer Science, Mathematical Sciences, Physics and the Mathematics Education Centre. Skaityti mažiau