menų magistro (MA), grafika

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Dailės magistras (MA) grafiniai menai

&nbsp

Tradicinių tipografiją, litografija, giliaspaudė, šilkografija, ofsetinės ir skaitmeninės grafikos studijos mokyti įgūdžių, kurie, kai įsisavinome, leidžia laisvai eksperimentuoti ir brandžios meninės raiškos. Studentai supažindinami su įvairiomis grafikos metodus taip, kad būtų galima pasirinkti tuos, kuriuos jie rasti tinkamiausią savo meno kūrinio.

&nbsp

&nbsp

Iškiliosios spaudos

&nbsp

Vadovas: profesorius Robertas Bobrowskio
Asistentas: Agnieszka CHOLEWIŃSKA

&nbsp

Studentai mokysis apie tradicinę presavimo būdai, įskaitant medieną, graviravimas, linoleumas spausdinimas, gipso reljefo spausdinimo ir pritaikytos spausdinimo metodus. Kursų tikslas bus išmokyti studentus kurti savo paties kūrinius, o ne kopijuoti ankstesnių sąvokas.Mokymas bus padėti studentams taikliai apsvarstyti dvi spausdinimo kūrimo etapai: matrica ir spausdinimo. Studentai bus skatinami apibendrinti ir supaprastinti savo darbą. Kitas Kurso tikslas - mokyti studentus naudoti savo žinias efektyviai spręsti kūrybos problemas, su kuriomis jos susiduria, ir kad juos visiškai suvokti kūrybinį procesą Quest, kaip jie stengiasi nugalėti savo apribojimus. Bus išsamus tyrimas, meno grafika, apimantis istorines aplinkybes ir šiuolaikinės tendencijos, ypač daug dėmesio, klojama ant iškiliosios spaudos.

&nbsp

&nbsp

Kompensuoti

&nbsp

Vadovas: prof. Grzegorza Nowicki
Asistentas: dr Krzysztof Balcerowiak laboratorija: Michał Tatarkiewicz

&nbsp

Studentai galės daugiau sužinoti apie įvairių meno technikų naudoti per jų pirmųjų metų studijas.Jie taip pat bus skatinami ieškoti savo priemonėmis ir meninės saviraiškos srityse. Antraisiais metais studentai turės pasirinkti seminarus, kur jie nori vykdyti savo studijas.

&nbsp

Litografija

&nbsp

Vadovas: profesorius Stefanas Ficner
Asistentas: Maksimilijonas Skorwider laboratorija: Ryszard Wojciechowski

&nbsp

Studentai išmoks plokštės spausdinimo pagrindai ir įgyti gebėjimų, kurių reikia tolesnių tyrimų, taip pat plėtoti savo meninę poziciją. Ten bus opiais vaizdo suvokimą, taip pat įsisavinti grafika įgūdžių ir išsamių žinių apie atitinkamas sąvokas ir sąvokų dėmesio. Meet-up bus išdėstyti praktikos seminaras ir diskusija, taip pat darbus reikia ištaisyti. Be to, šiuolaikinės grafikos meno paskaitas, bus suteikta. 1 ir 2 metais, studentai bus priskirtas dalykų, dėl kurių į darbą.Bus įvertinti jų pažangą įsisavinant litografija, kartu su savo pasiekimus dėl įgytų įgūdžių panaudojimo išreikšti savo asmeninę meno požiūrį.

&nbsp

&nbsp

Giliaspaudė

&nbsp

Vadovas: prof. Piotr Szurek
Asistentas: Marek Glinkowski
Laboratorija: Katarzyna Salińska

&nbsp

Žinoma, bus pristatyti studentų grafikos pagrindai. Studentai mokysis apie sauso taško techniką, ofortas, akvatinta, vernis SM ir tt ir bus galėtų sujungti šias. Ugdymo turinys bus universalus, pritaikomas ir pritaikyti bendrą kurso lygiu, taip pat kiekvieno studento pageidavimus. Projekto darbai bus taikoma patvirtinimo ir konsultavimo skyriaus vedėjas. Bus pabrėžta, kad spauda nėra tiesiog mechaninis būdas kopijavimo, bet taip pat meno aktas priemonė.Studentai mokysis apie giliaspaudės technikos ir platesniame kontekste grafikos meno. Be to, jie bus skatinami skatinti jų meninę jautrumą taip, kad galėtų pradėti savo asmeninį kūrinių.

&nbsp

&nbsp

Šilkografija

&nbsp

Vadovas: prof. Mirosław Pawłowski
Asistentas: Jarosław Janas
Laboratorija: Paulius Pacura

&nbsp

Kurso tikslas yra suteikti studentams galimybę dirbti savarankiškai, tiek metodai ir meninės išraiškos srityje. Ypatingas dėmesys skiriamas valdyti reikalingų įgūdžių (o tai bus pasiekta praktinių užsiėmimų per 2 ir 3 studijų metų). Studentai tada atlikite pritaikytą mokymo programas, darbo 3 4 dalykų. Žinoma, leis studentams skatinti jų kūrybiškumą.Kiekvienas projektas bus svarstomas atskirai, o nuolat bus teikiamos konsultavimo tolesnius etapus.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2012

Apie mokyklą

The Poznan University of Arts has been in existence for over 90 years. It was established in 1919 as the School of Decorative Arts and was later transformed into the State Institute of Art.

The Poznan University of Arts has been in existence for over 90 years. It was established in 1919 as the School of Decorative Arts and was later transformed into the State Institute of Art. Skaityti mažiau