Menų magistras Europos ir Rytų Azijos valdyme

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Apžvalga

Norint spręsti dabartinius valdymo ir valdymo klausimus, reikia giliau suprasti šiuolaikines politikos ir valdymo problemas įvairiose pasaulio dalyse. Ši magistro programa apima du pagrindinius pasaulio regionus, Europos Sąjungą ir Rytų Aziją. Studentai išmoks analizuoti, kaip šie regionai prisitaiko prie dažnai trikdančių ir transformuojančių ekonominių ir politinių pokyčių. Europos integracijos patirtis, ES sprendimų priėmimas ir pagrindinės ES politikos kryptys yra analizuojamos ir lyginamos su Rytų ir Pietryčių Azijos regioninio bendradarbiavimo institucijomis, taip pat su Rytų Azijos požiūriais į pagrindines politikos sritis, pvz., Ekonominius ir saugumo klausimus. Be to, studentai analizuos šiuolaikinius pasaulinio valdymo klausimus ir Europos Sąjungos bei Kinijos vaidmenis pasauliniame valdyme.

Ši magistro programa supažindina studentus su įvairiomis teorinėmis perspektyvomis, daugiausia iš politologijos, ir suteikia jiems tvirtus analitinius įgūdžius. Šie sprendimai bus taikomi sprendžiant realaus gyvenimo problemas priimant sprendimus ir priimant sprendimus dėl politikos. Be politologijos metodų, studentai įgis pagrindinį Europos teisės supratimą.

Mūsų magistro programa daug dėmesio skiria praktiniams politikos klausimams. Studentai išvyksta į Europos institucijas ir baigs stažuotę. Visos šios savybės padės studentams karjerai šiose srityse: Europos ar Rytų Azijos regioninės ar nacionalinės vyriausybės, ES institucijos ar ES susijusios organizacijos, interesų grupės, privačios įmonės ar ne pelno organizacijos, užsiimančios Europos ir Rytų temomis Azijos valdymas ir politika.

Pagrindiniai šios programos tikslai yra Europos politika, valdymas ir teisė. Tada jie lyginami su Rytų Azijos valstybėmis, ypač Kinijos institucijomis, valdymo sistemomis ir politika. Ypatingas dėmesys skiriamas lyginamajai ir tarptautinei politinei ekonomikai, saugumui ir aplinkosaugos klausimams bei politikai.

Kursų organizavimas

Magistrantūros programa „Europos ir Rytų Azijos valdymas“ - tai dvejų metų dieninės programos, kurią sudaro 10 modulių.

Pirmajame semestre studentai dalyvauja trimis moduliais: „Europos politika ir valdymas“, „Rytų Azijos politika ir valdymas“ ir „Mokslinių tyrimų metodai ir metodai“.

Antrąjį ir trečiąjį semestrą studentai dalyvauja šiuose moduliuose: „Europos / Rytų Azijos politinė ekonomika“, „Pasaulinis valdymas“, „Europa ir Rytų Azija pasauliniame valdyme“, „Europos teisė“, „Europos sprendimų priėmimas: Eurosim“ ir „Europos viešoji politika“.

Pasirenkamas stažuotės modulis gali pakeisti vieną iš trečiojo semestro modulių.

Ketvirtąjį semestrą studentai užbaigia programą su magistro darbais.

Vertinimo rūšys

Egzaminas raštu ir žodžiu, seminarų pristatymai, rašto darbai

Studentai, sėkmingai dalyvavę moduliuose, gauna 10 ECTS už modulį.

Magistro darbui studentai uždirba 30 ECTS.

Magistro laipsnis suteikiamas pagal moduliuose įgytus kreditų taškus ir magistro baigiamojo darbo rezultatus.

Bus išduotas diplomo priedėlis

Taip

Tarptautiniai elementai

 • Tarptautiniai svečių lektoriai
 • Studijų kelionės
 • Kursai vedami su užsienio partneriais
 • Tarptautiniai palyginimai ir teminė nuoroda į tarptautinį kontekstą
 • Su turiniu susijęs regioninis dėmesys
 • Tarpkultūrinių įgūdžių mokymas

Integruotos stažuotės

Studentai gali nuspręsti atlikti stažuotę programos metu. Pasirenkamas stažuotės modulis gali pakeisti vieną iš trečiojo semestro modulių.

Mokestis už semestrą eurais

Nė vienas

Semestro įnašas

Trier University nemoka studijų mokesčio. Studentai turi mokėti tik socialinį mokestį („Semesterbeitrag“), kuris yra maždaug. 270 EUR už pirmąjį semestrą ir 255 EUR nuo antrojo iki ketvirtojo semestro. Tai apima semestro bilietą, apimantį Trierio ir Tryro regiono viešąjį transportą. Šis mokestis veikia kaip įnašas, naudingas „Trier Student Services“ („Studierendenwerk Trier“) ir studentų sąjungai. Tai taip pat leidžia studentams įsigyti maistą sumažintomis kainomis universiteto valgyklose.

Gyvenimo išlaidos

Studentai turėtų tikėtis, kad išlaidos bus maždaug. 750–850 EUR per mėnesį. Pavyzdžiui, mėnesinės būsto išlaidos svyruoja nuo maždaug. 240–280 EUR (pagrindinis bendrabučio kambarys) ir 350–500 EUR (vienviečiai apartamentai privačioje rinkoje). Valgykla studento kavinėje kainuoja maždaug. 3-5 EUR

Akademiniai priėmimo reikalavimai

Bakalauro laipsnis (arba lygiavertis) politologijoje ar socialiniuose moksluose (ne mažiau kaip 60 kreditų politologijoje), turintis ne mažiau kaip 2,7 (Vokietijos klasifikavimo sistema)

Kalbos reikalavimai

Pareiškėjai turi įrodyti savo kalbos mokėjimą anglų kalba, laikydamiesi vieno iš šių kriterijų (bandymai turėjo būti atlikti per pastaruosius trejus metus).

 • TOEFL (TOEFL kodas: 9208): Internetas: ne mažiau kaip 80 taškų, kompiuterinis: ne mažiau kaip 215 taškų, popieriniai: ne mažiau kaip 550 taškų
 • „Cambridge“ sertifikatas anglų kalba
 • IELTS turi mažiausiai 6,0 balo
 • Angliškai kalbančios BA (arba lygiavertės) kalbos pažymėjimas anglų arba vokiškai kalbančioje šalyje

Toliau pateikiamas įrodymas laikomas lygiaverčiu vienam iš pirmiau minėtų bandymų:

 • Gimtoji kalba yra kilusi iš Didžiosios Britanijos, Šiaurės Airijos, Airijos, Maltos, Kanados, JAV, Australijos, Naujosios Zelandijos
 • Dvejų metų dieninės studijos anglų kalbos dėstomoje programoje tokiose angliškai kalbančiose šalyse kaip Didžioji Britanija, Šiaurės Airija, Airija, JAV, Malta, Australija, Naujoji Zelandija ir per pastaruosius dvejus metus.
 • Ne mažiau kaip 5 mokslo metai anglų kalbos vidurinio ugdymo ir ne mažiau kaip 5 balai anglų kalbos „Abitur“ lygiu (tik Vokietija ir Liuksemburgas)

Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas

Tarptautiniai pareiškėjai (ne ES piliečiai):

2020 m. Gegužės 31 d. - 2020/21 žiemos semestrui

ES piliečiai:

2020 m. Liepos 15 d. - 2020/21 žiemos semestrui

Vokietijos piliečiai ir pareiškėjai, turintys vokiečių abitūrą (Bildungsinländer):

2020 m. Rugsėjo 15 d. - 2020/21 žiemos semestrui

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

Trier University was founded in 1473 and reopened in 1970 as a modern campus university. Built on a high plateau overlooking the Moselle River and surrounded by luscious green nature, it is said to be ... Skaityti daugiau

Trier University was founded in 1473 and reopened in 1970 as a modern campus university. Built on a high plateau overlooking the Moselle River and surrounded by luscious green nature, it is said to be one of Germany's most beautiful campuses. Faculty and departmental buildings are connected by bridges and grouped around the Forum and the Central Library. Skaityti mažiau