Menų magistras Prancūzijos studijose

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Menų magistras Prancūzijos studijose (MAFS) The American College of the Mediterranean yra vienerių metų programa, suteikianti studentams unikalią galimybę užsidirbti Amerikos magistro laipsnį Prancūzijoje. Įsikūręs Aix-en-Provence netoli Viduržemio jūros pakrantės, ACM programa vienija žemyninę prancūzų kalbą su Šiaurės Afrikos frankofonų šalimis, užtikrindama, kad studentai susiduria su turtinga prancūzų kalbos ir kultūros įvairove. Prancūzijos studijų magistrantūra rengia studentus įvairioms viešosioms ir privačioms karjeroms tarptautiniame sektoriuje ir suteikia jiems pagrindą tęsti mokymą doktorantūros lygmenyje. Baigusieji, programos absolventai turės galimybę ir priemones mokyti prancūzų kalbas kolegijose ir universitetuose, arba jie gali tęsti karjerą verslo ar vyriausybinėse įstaigose.

Kandidatai į Prancūzijos studijų magistro laipsnį gali pasirinkti specializuotis viename iš šių takelių:

 • Prancūzų ir tarptautinės studijos (FIS): prancūzų kalba, naudojama tarptautiniu mastu tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuje
 • Pranciškonų pasaulis (FW): tyrimas sutelktas į prancūzų kalbą, nes jis naudojamas kitose prancūzakalbėse šalyse (Šiaurės Afrikoje, Centrinėje Afrikoje, Karibuose)
 • Šiuolaikinė prancūzų literatūra (CFL): tradicinė mokymo programa, orientuota į avangardinę literatūrą
 • Prancūzų kalbos mokymas užsienio kalba (TFFL): praktika ir analizė

Kiekviena iš šių trasų suteiks galimybę studentams atlikti kursinius darbus, susijusius su tokiomis disciplinomis kaip menas, tarptautiniai santykiai, politikos mokslai, istorija ar sociologija.

Kursai

Per šių metų trukmės programą (vasaros laikotarpis, du semestrai ir sausio mėn.) Kandidatai imsis septynių trijų kreditų kursų ir magistro seminaro bei intensyvaus kelionės seminaro, kuris suvienija tiek kalbos, tiek kultūros komponentus, o studentams suteiks galimybė išgyventi frankofonų ir Viduržemio jūros regiono valstybių studijas tarptautiniu lygiu. Visi studentai, nepaisant jų trasos, privalo imtis magistro seminaro, „J-Term“ kelionės seminaro ir Mokslinių tyrimų metodologijos kursų.

1 semestras (13 kreditų)

Visi kandidatai dalyvaus keturiuose 500 lygių kursuose: magistro seminare (4 kreditai), stažuotėje (3 kreditai), susijusiems su pasirinktu trasu, ir du kursus (6 kreditai) iš šių laukų pagal pasirinktą trasą:

 • Lingvistika
 • Prancūzijos visuomenė ir politinės struktūros
 • Antrosios kalbos įsigijimas ir naudojimas
 • Tarptautiniai santykiai
 • Šiaurės Afrika ir kolonijinė istorija
 • Francofonų literatūra

Sausio terminas (3 kreditai)

Kandidatai gali rinktis iš šių parinkčių:

 • Prancūzų ir tarptautiniai santykiai (FIR): Amerikos diplomatija
 • Pranciškonų pasaulis (FW): Europa ir islamo pasaulis
 • Šiuolaikinė prancūzų literatūra (CFL): Didieji miestai
 • Prancūzų kalbos mokymas kaip užsienio kalba (TFFL): Didieji miestai, Europa ir islamo pasaulis arba Amerikos diplomatija

2 semestras (13 kreditų)

Visi kandidatai užsiregistruos keturiuose 500 lygių kursuose: mokslinio tyrimo metodologija (4 kreditai), taip pat stažuotė (3 kreditai) ir du kursai (6 kreditai) iš žemiau pateiktų laukų arba be stažuotės ir trys kursai (9 kreditai) iš šių laukų, pagal pasirinktą takelį:

 • Lingvistika
 • Diskursyvus ir kūrybiškas rašymas prancūzų kalba
 • Antrosios kalbos įsigijimas ir naudojimas
 • Europos istorija
 • Literatūra ir populiarioji kultūra

Vasara (3 kreditai)

Kandidatai į vieną kursą orientuojasi į prancūzų kalbą ir kultūrą.

Baigiamasis darbas (4 kreditai)

Paskutinio semestro studentai pasirinks baigiamojo darbo projekto temą ir patarėją. Kandidato disertaciją prižiūrės jų fakulteto patarėjas, papildomai prižiūrint Prancūzijos departamentui. Baigiamajame magistro darbe žodinis gynimas bus atliekamas Prancūzijos studijų komitete prieš MA.

Iš viso = 36 kreditai

Disertacija

Per pirmąsias dvi antrojo semestro savaites kandidatai nustatys disertacijos temą, kurią jie galiausiai pateiks per metus. Tema bus nustatyta bendradarbiaujant su Prancūzijos departamento patarėju. Studentai turi sėkmingai ginti savo disertaciją prancūzų studijų komiteto magistrantūroje, kad gautų jų laipsnį.

Fakultetas

ACM fakultetą sudaro ekspertai Prancūzijos studijų, lingvistikos, vertimo, literatūros, kalbų įgijimo, politologijos, meno istorijos ir kt. Srityse. Akademikai ir jų srities specialistai, ACM fakultetas suteikia MAFS akademinį gylį ir realaus gyvenimo patirtį, reikalingą gerai suapvalintiems prancūzų kalbos mokymams.

Mokymasis111685_ScreenShot2019-03-08at10.57.19AM.png

* „J-Term“ mokesčiai apima tris semestrų kreditų mokymą, būstą, kontinentinius pusryčius kasdien ir vakarienę, veiklos mokestį, orientaciją, sveikatos, atsakomybės ir repatriacijos draudimą, transportavimą Europos viduje ir planuojamą kultūrinę veiklą. Papildomos studentų išlaidos apima ir lėktuvų bilietus, pietus, vadovėlius ir asmenines išlaidas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The American College of the Mediterranean (ACM) strives to provide excellence in international education, inspire intercultural awareness, and prepare students for success in a global community throug ... Skaityti daugiau

The American College of the Mediterranean (ACM) strives to provide excellence in international education, inspire intercultural awareness, and prepare students for success in a global community through the study of European and Mediterranean history, languages, cultures, and contemporary issues. Skaityti mažiau