Programos aprašymas

Haifa Vokietijos ir Europos studijų centras (HCGES) yra Haifos universiteto ir Vokietijos akademinio mainų tarnybos (DAAD - Deutscher Akademischer Austausch Dienst) bendra įmonė. HCGES buvo įkurta 2007 m., Siekiant nuo 1945 m. Atskleisti studentams, tyrėjams ir bendruomenei didelį spektrą temų, susijusių su šiuolaikine Europa ir ypač Vokietija.

Haifos universiteto tarptautinė magistrantūros studijų programa vokiečių ir Europos studijose pradėta kaip HCGES mokymo veiklos dalis. MA programa skirta supažindinti studentus su Vokietijos ir Europos temomis, pabrėžiant žydų ir Izraelio perspektyvas, taip pat Artimųjų Rytų ir Europos santykius. Programa yra tarpdisciplininė ir leidžia studentams kreiptis į Vokietijos ir Europos studijas įvairiais aspektais, tuo pačiu suteikdama studentams galimybę bendradarbiauti su kitais departamentais, kad galėtų gerai apvalinti išsilavinimą.

Ką mokysi

Programos tikslas - gilinti mokinių žinias apie Vokietiją, Europą ir Europos Sąjungą . Programa yra struktūrizuota naudojant „srities studijų“ modelį ir siūlo sudėtingą ir unikalią tarpdisciplininę mokymo programą, apimančią daugelį studijų sričių, įskaitant ekonomiką, teisę, politologiją, geografiją, aplinkos studijas, sociologiją, istoriją ir literatūrą. Programos studentai, be pagrindinio ugdymo programos, įgyja stiprią vokiečių kalbą , studijuodami 4-8 kalbų valandas per savaitę. Programa teikiama dviem takeliais: disertacijos takeliu ir disertacija. Studentai turi galimybę užbaigti programą per vieną ar du kalendorinius metus.

Programoje taip pat yra neprivaloma, nors ir labai rekomenduojama, kelionė į Vokietiją ir kitas Europos šalis . Studijų kelionė yra paremta pasirinkta tema, kuri kasmet keičiasi. Studijų metu studentai lanko ES institucijas ir kitas su jų studijomis susijusias svetaines. Studijų ekskursijos kaina neįtraukta į studijų programą.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 14 daugiau kursų University of Haifa, International School »

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 20, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2020
Duration
1 metai
Dieninės
Price
10,690 USD
Deadline
Kov. 15, 2020
Early application deadline. The deadline for submission is April 15.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Kov. 15, 2020
Early application deadline. The deadline for submission is April 15.

Spal. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Kov. 15, 2020
Early application deadline. The deadline for submission is April 15.
End Date