Formuokite istoriją.

Istorijos ir kultūros studijų programa specializuojasi kultūrinėje ir intelektinėje istorijoje, daug dėmesio skiriant tarpdisciplininiam darbui. Nors geografinis dėmesys išlieka europietiškas ir amerikietiškas, studijų kryptis pabrėžia žinių kūrimą ir sklaidą pasaulio kontekste. Studentai yra mokomi apsvarstyti įvairias intelektualines ir kultūrines problemas, susijusias su šiuolaikinio aktualumo paspaudimu iš kelių drausminių perspektyvų.

Programoje pabrėžiamas mokytojų mokymas kartu su mokslininkais ir pasirengimas ne akademiniams, ir akademiniams karjeros etapams. Naudodamiesi tokiomis galimybėmis kaip stažuotės, seminarai ir praktiniai užsiėmimai, studentai gali gauti papildomą mokymą įvairiose srityse, įskaitant, bet neapsiribojant, leidyba, skaitmeninės žiniasklaidos, muziejaus kuravimo ir filantropinių organizacijų.

„Drew'o profesoriai padėjo man nuspręsti, kokio istoriko aš norėjau būti, ir paskatino mane ištirti istorijas, kurių niekada nesvarstiau. Pavyzdžiui, dr. Jonathan Rose kursas, Viktorijos protas, ne tik sutelkė dėmesį į žinomi filosofai Viktorijos Anglijoje, dr. Rose įtraukė meno, teatro ir fantastikos studijas, kad padėtų mums suprasti tuo metu vykstančius politinius ir kultūrinius judėjimus.

Emily Jelly G'12

Menų magistro istorija ir kultūra

Mokymo programų komponentai

Istoriografija - atskleidžia studentus daugeliu istorinių požiūrių įvairiais tematika ir laikotarpiais, siekdama suprasti, kokie klausimai istorikai prašo, ir įvairios metodikos, kuriomis jie naudojasi praeities tyrimui, per istorinius darbus, svarbius mūsų kolektyviniam supratimui, ir istorinius duomenis pokalbiai tarp istorikų ir tarp jų.

Metodologija - apima metodologinius ir (arba) teorinius metodus istorijoje arba iš kitos disciplinos, per teorinius tekstus, taip pat mokslininkus, kurie naudojasi šia teorija.

Ekstradisciplinarumas - plėtoja ne tik drausmės, bet ir ne disciplinos srities mokslinės perspektyvos, literatūros ir metodų pažinimą.

Moksliniai tyrimai - plėtoja istorinių stipendijų, tokių kaip archyvinis darbas, pirminio šaltinio analizė, disertacija ir argumentų rengimas, metodus, kurie leidžia parengti publikuojamą dokumentą ir remiami glaudžiai bendradarbiaujant su fakulteto nariais, turinčiais patirties šioje srityje.

Priėmimo sąlygos

 • Pradžios sąlygos: kritimas
 • Galutinis terminas: vasario 1 d
 • Išplėstinė MA: Rolling po vasario 1 d
Paraiška
 • Magistrantūros studijų programai - akredituotos institucijos bakalauro laipsnis
 • Užpildyta paraiškos forma
 • Oficialūs visų aukštojo mokslo institucijų dokumentai
 • GRE balai (reikalingi doktorantams, neprivalomi MA)
 • Asmeninis pareiškimas
 • Akademinis rašto pavyzdys
 • Du rekomendaciniai laiškai
 • 35 LTL paraiškos mokestis
Tarptautiniai pareiškėjai

Kviečiame prisijungti prie tarptautinės Drew bendruomenės pasaulio piliečių studentų iš dešimčių pasaulio šalių.

Idėja mokytis kitoje šalyje yra įdomi. Mes žinome, kad taip pat gali jaustis didžiulis, bet mes esame čia, kad padėtų jums per šį procesą. Daug informacijos, kurios jums reikia, yra čia, bet niekada nedvejodami kreipkitės į mus, jei turite klausimų ar reikia daugiau paramos.

Papildomi taikymo reikalavimai

Pateikite pagalbines taikymo medžiagas

Be visų specialių programų paraiškų pateikimo, tarptautiniai studentai turi pateikti papildomus dokumentus, kurie padės įvertinti jūsų kandidatūrą.

 • TOEFL arba IELTS balai
  • Tarptautiniai pareiškėjai, kurių gimtoji kalba nėra anglų ir kurie gavo užsienio universiteto bakalauro laipsnį, net jei anglų kalba buvo mokomoji kalba, privalo pateikti TOEFL arba IELTS balus. „Data Analytics“ programa turi minimalius reikalavimus: TOEFL-80 su 18 poskyrių / IELTS - 6,5 su 6,0 posistemiais. Šie balai turi būti vykdomi per 2 metus nuo prašomo semestro.
  • Naudokite kodą 2193, 21 skyrių
 • TOEFL Waiver
 • Pareiškėjai, baigę ankstesnį laipsnį akredituotoje įstaigoje, kurioje anglų kalba yra dėstymo kalba, gali prašyti atsisakyti.
 • Transkripto vertinimas
 • Pareiškėjai raginami turėti tarptautinius transkriptus, vertinamus iš NACES nario įgaliojimų vertinimo paslaugų organizacijos.

Stažuotės

Magistrantūros ir doktorantūros studentai programos gali pasirinkti stažuotis profesiniame kontekste, kur istorija ir kultūra suteikia papildomos patirties, pvz., muziejai ir bibliotekos, specializuoti leidėjai, fondai ar įmonės.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų Drew University »

Paskutinį kartą atnaujinta Birželis 23, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
Price
1,236 USD
už kreditą (mokestis)
Deadline
Susisiekti su mokykla
Deadline: February 1; Extended MA: Rolling after February 1
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Deadline: February 1; Extended MA: Rolling after February 1
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Deadline: February 1; Extended MA: Rolling after February 1
End Date