Menų magistras

Bendroji informacija

2 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Kvalifikacijos tobulinimas, stažuotės, karjeros tarnyba, tarptautiniai tinklai ir daugelis kitų privalumų profesiniam ir asmeniniam tobulėjimui. Mokomosios formulės kiekvienai paklausai.

Rome Business School meno ir kultūros vadybos magistro laipsnis yra išskirtinė programa, skirta motyvuotiems tarptautiniams dalyviams, siekiantiems gauti pasaulinio lygio kompetencijas ir plėtoti sėkmingą pasaulinę karjerą meno ir kultūros srityse.

Dalyviai gaus pažangią vadybinę patirtį, įtvirtintą tarptautiniame kontekste, tokiu būdu pasiruošę tobulėti kaip šiuolaikinės kultūros vadybininkai ir novatoriški kūrybinių industrijų lyderiai. Šios programos kokybės dėstymas, tarptautinės stažuotės galimybės ir karjeros bei tinklų kūrimo paslaugos padeda tobulinti šį magistro laipsnį visiems, norintiems įžengti į meno ir kultūros valdymo pasaulį.

Tiksliniai gavėjai

Menų ir kultūros vadybos magistras yra skirtas tiek tiems, kurie ieško savo pirmojo meno, kultūros, žiniasklaidos ir pramogų valdymo, tiek tiems, kurie jau dirba šiose aplinkose, tačiau ketina plėsti ir atnaujinti savo žinias.

Dalyviai paprastai yra:

 • Absolventai domisi vadovaujančiomis ir vadovaujančiomis kūrybos organizacijomis, veikiančiomis scenos menų (teatro, šokio), paveldo sektoriaus (muziejai, istorinės vietovės), ryšių ir pramogų (kino, muzikos, leidybos, radijo ir televizijos) pramonėje;
 • Rinkodaros ir komunikacijos specialistai, norintys tobulinti savo žinias meno ir kultūros aplinkoje;
 • Vadybininkai, dirbantys įvairiose profesinėse aplinkose, norinčiose tobulinti savo kūrybinių industrijų įgūdžius;
 • Verslininkai, norintys pradėti veiklą, susijusią su menu ir kultūra, arba didinti jų žinias ir pagerinti esamų organizacijų rezultatus.

Struktūra (12 mėnesių)

Rome Business School meno ir kultūros vadybos magistro laipsnis , prieinamas universitete arba nuotoliniu būdu, yra suskirstytas į:

 • Šešių mėnesių paskaitos (du kartus per savaitę)
 • Šeši mėnesiai, skirti tarptautinėms stažuotėms ir projekto darbams
 • 1 apsilankymas tarptautinėse įmonėse ir organizacijose per savaitę
 • Integruota kultūrinė programa
 • Seminarai ir renginiai

Tarptautinės stažuotės ir karjeros tarnyba

Dalyvaudamas magistrantūros studijoje suteikia teisę:

 • Tarptautinės stažuotės pirmaujančiose kompanijose ir organizacijose;
 • Jūsų gyvenimo aprašymas įtrauktas į „ Rome Business School “ duomenų bazę ir jos platinimas įmonėms, organizacijoms ir pagrindiniams medžiotojams, priklausantiems „ Rome Business School “ tarptautiniam tinklui;
 • Nemokama CV apžvalga;
 • Parama darbo pokalbių vadyboje;
 • Tinklų susitikimai su tarptautiniais vadovais, specialistais ir verslo savininkais;
 • Personalizuota paieškos ir žymėjimo paslauga, suteikianti geriausias darbo galimybes Italijoje ir užsienyje.

Pasaulio klasės mokytojai

Magistrantūros studijų kursą sudaro labai atrinkti tarptautiniai universitetų dėstytojai, treneriai ir verslo vadybininkai, išplėtoti iš įvairių veiklos ir profesinių sričių, taigi jie gali pateikti daugybę naujausių patirties ir kompetencijų. Mokymo metodas skirtas įgyti praktinę patirtį, taigi perteikti dalyviams profesinio tobulėjimo tikrai naudingą kompetenciją.

Patekimo reikalavimai

Visi pareiškėjai turi turėti trejų metų laipsnį (ar būti beveik baigti). Taip pat bus svarstomi asmenys, turintys atitinkamą profesinę kvalifikaciją ar didelę profesinę patirtį.

Anglų kalbos mokytojai turi parodyti anglų kalbos mokėjimą.

Tiek universiteto, tiek nuotolinio mokymosi galimybėms ir siekiant užtikrinti aukštos kokybės mokymo kursus, klasės gali sudaryti ne daugiau kaip 20 dalyvių.

Grand Tour Italijoje

„Niekas taip liberalizuoja žmogų ir išplečia malonius instinktus, kuriuos gamta jam kelia kaip kelionės ir kontaktus su daugeliu žmonių.“ - Markas Twainas

„Didžioji kelionė“, kuri pratęsė kelionę į Italiją, kurią daugiausia vykdė britai, o taip pat prancūzų ir vokiečių aristokratai XVIII amžiuje, buvo privaloma jaunųjų bajorų meninio ir intelektualinio ugdymo dalis, ir kiekvienas iš jų grįžo su konkrečiu ir asmeniniu požiūriu patirtis. Italija buvo laikoma Vakarų civilizacijos lopšiu, visų šaltiniu ir namais, kurie buvo laikomi reikšmingais istoriškai, estetiškai, politiškai, religiškai ir, svarbiausia, rinkimui: senovinė skulptūra, senieji meistrai, baldai, tekstilė, papuošalai, šiuolaikinė skulptūra ir tapyba.

Kodėl turėtumėte dalyvauti ir keliauti su mumis

 • turėti galimybę įgyti platesnį ir išsamesnį vaizdą apie geriausią kūrybinių industrijų praktiką apsilankant svarbiose kultūros vietose ir meno organizacijose;
 • turėti unikalią galimybę kiekvienam miestui susitikti ir kalbėti su kultūriniais
  vadovams, kurie pristatys savo vaidmenį ir iššūkius, kuriuos jis / ji turi
 • tinkamai suprasti Italijos paveldą sumažėjo kaip subalansuota
  meno ir kultūros derinys, tradicija, kulinarinė patirtis ir kraštovaizdis.
 • mėgautis Italija kaip tikra viešai neatskleista!

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Rome Business School is a Rome, Italy, based Institute of excellence devoted to managerial training and research, which operates internationally, with alumni hailing from more than 140 countries w ... Skaityti daugiau

The Rome Business School is a Rome, Italy, based Institute of excellence devoted to managerial training and research, which operates internationally, with alumni hailing from more than 140 countries worldwide. Skaityti mažiau
Roma , Italija internete + 1 Daugiau Mažiau