Menų politikos magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Mūsų MA siūlo intymią ir intensyvią vienerių metų patirtį, plečiant kultūrinės gamybos galimybes. Mes griežtai tiriame kritinės teorijos ir kūrybinės veiklos sąveiką. Mes siūlome vienodą susitikimą su aktyvistais, menininkais, kultūros politikos formuotojais ir įvairių disciplinų ir interesų teoretikais.

Pagrindiniai fakulteto nariai yra Ella Shohat, Hentyle Yapp, Karen Finley, Kathy Engel, Laura Harris, Pato Hebert ir Sheril Antonio. Neseniai lankę ir papildydami fakultetai yra Anna Deavere Smith, Alfredo Jaar, Oskaras Eustis, Nathalie Handal, Marta Moreno Vega, Grace Aneiza Ali ir Adonis Volanakis.

Studentai per keturis pagrindinius kursus viduje Meno katedra

Mūsų absolventai dirba menininkams ir mokslininkams, kuratoriams ir bendruomenės organizatoriams, meno administratoriams, pedagogams ir kultūros novatoriams. Mūsų absolventai yra aktyviai susieti su socialinio teisingumo impulsu, formuojant pasaulinį užsiimančių mąstytojų ir vykdytojų tinklą šešiuose skirtinguose žemynuose.

Programa siūlo perėjimo ir atspindžio erdvę, pagrindinį meno veikėjų, kurių darbas negali būti įtrauktas į vieną discipliną ar motyvaciją . Mes skatiname savo studentus galvoti apie savo vietą transnacionaliniame pasaulyje, kuris turi kovoti su rasės, klasės, lyties, seksualumo, negalios ir religijos klausimais. Mūsų besikeičiančioje mokymo programoje nagrinėjamos meno politikos politinės struktūros istorijos, taip pat šiuolaikinės propagavimo strategijos ir pokyčių taktika. Kartu mes klausinėjame: "Kaip mes darome pasaulį iš naujo?"


Taikyti

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Our breadth of excellence across the departments is unique and world-renowned. You can earn a BA, BFA, MA, MFA, MPS or PhD in a wide range of disciplines that are uniquely integrated within one school ... Skaityti daugiau

Our breadth of excellence across the departments is unique and world-renowned. You can earn a BA, BFA, MA, MFA, MPS or PhD in a wide range of disciplines that are uniquely integrated within one school. Artists and scholars come from around the world to study acting, dance, design, performance, film, animation, writing for musical theatre, stage, screen & television, preservation, recorded music, photography, interactive media, games, and public policy. Skaityti mažiau