Meng elektros inžinerijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Meng EE laipsnis yra ne darbas programa, kuri orientuota į besivystančių Išplėstinė elektros inžinerijos žinias per projekto pagrindu patirtį.

Absolventų su šio laipsnio turi pažangią patirtį ir yra gerai kvalifikuotas dirbti įvairiose elektros inžinerijos programas. Studentai, kurie planuoja toliau studijuojant doktorantūros Programa gali būti suinteresuoti disertacijos pagrindu MSE EE programą.

Ši programa ruošia Jus profesinės praktikos su platus, taikomas išsilavinimą kursai keliose techninėse srityse. Padedant pramonei, Šiaurės Arizonos universitetas sukūrė kursus pagilinti žinias, supratimą ir / arba plėtoti įgūdžius kritiškai šiandienos praktikuojančių inžinierių.

Ką aš galiu padaryti su inžinerijos magistras Elektros inžinerijos?

Iš elektros ar kompiuterių inžinerijos laipsniui lankstumas negali būti pervertinta; Tai labai pelningas laipsnis gali reikšti dirba aviacijos, kompiuterių ar daugelyje kitų sričių. Bakalauro laipsnis bus jums į lauką, bet magistro suteiks jums dar daugiau galimybių. Jei ieškote, siekiant pagerinti jūsų elektros ar kompiuterių inžinerijos žinių, o todėl sau daugiau parduoti, mūsų programa yra jums tinka.

Mūsų programa yra skirta patenkinti savo mokymosi poreikius, kaip praktikuojantis inžinierius. Jūs turėsite galimybę sustiprinti ir / arba tobulinti įgūdžius, žinias ir supratimą, kad yra ypač svarbios šiandien praktikuojančių inžinierių.

Studentai, norintys užsidirbti savo bakalauro ir magistro laipsnius gali gauti mūsų Accelerated programą, kuri leidžia studentams suskaičiuoti šeši skyriai link abiejų laipsnių, sutrumpinti laiką iki baigimo.

Su tolesnio mokymosi, vienas iš šių takai yra įmanoma:

 • Mokslinių tyrimų ir plėtros inžinierius
 • Sistemos projektavimas inžinierius
 • inžinerijos konsultantas
 • Kompiuteris, Elektros, arba Elektronika inžinierius

Universitetas Reikalavimai

Norėdami gauti magistro laipsnį Šiaurės Arizonos universitetas, turite užbaigti planuojamą grupę kursus iš vienos ar kelių mokomųjų dalykų, kurį sudaro ne mažiau kaip 30 vienetų absolventas lygio kursus. (Daug magistro studijų programų reikalauja daugiau nei 30 vienetų.) Jūs turite papildomai baigtas:

 • Visi reikalavimai savo konkrečiam akademinių planą (-us). Tai gali būti darbas.
 • Visi absolventas darbas su kaupiamuoju pažymių vidurkis ne mažesnis kaip 3,0.
 • Visi darbai link magistro laipsnį turi būti užbaigtas per šešerius metus iš eilės. Šeši metai prasideda semestro ir metų priėmimo į programą.

Be to universitetas Reikalavimai: Complete atskirų plano reikalavimus.

Studentų mokymosi rezultatams

Inžinerijos magistras su civilinėse, aplinkos, elektros arba mechanikos inžinerijos Dėmesys

Inžinerijos magistras yra ne darbas profesionalus laipsnis, visų pirma remiantis kursinį darbą ir / ar ant inžinerijos projektas, su fakulteto patarėjas orientavimo spręsti poreikį ar problemą, būdingą jų inžinerinių studijų srities (Civilinio, aplinkosaugos, Elektros arba Mechanikos inžinerija). Ši studijų programa yra sukurta siekiant suteikti platų, praktikos pagrindu išsilavinimą.

 • Pademonstruoti gebėjimą taikyti absolventas lygio kritinio mąstymo įgūdžius, formuluoti ir spręsti pažangias civilinė (elektrinė / aplinkos / mechaninė) inžinerines problemas.
 • Įgyja žinių apie pažangios šiuolaikinės inžinerijos temas ir konkrečius skaičiavimo įrankius pilietinei (elektrinis / aplinkos / mechaninių) Inžinerija.
 • Plėtoja gebėjimą identifikuoti, formuluoti ir spręsti svarbius pažangius civilinė (elektrinė / aplinkos / mechaninė) inžinerines problemas.
 • Plėtoja gebėjimą sintetinti, paaiškinkite, patikrinti ir pagrįsti sprendimus sudėtingų pilietinės (elektrinė / aplinkos / mechaninė) inžinerinių problemų.
 • Pademonstruoti gebėjimą savarankiškai ir kūrybingai, dizainas, planą ir atlikti sudėtingus civilines (elektrinė / aplinkos / mechaninių) Inžinerija projektus.
 • Vertina iš studijų srities meno būklę.
 • Taikoma, savarankiškai ir kūrybiškai, tinkamos inžinerijos teorijos ir įrankiai siekdamos plėtoti gyvybingą sprendimą projektui.
 • Projektuoja ir atlieka konkrečias projekto veiklas.
 • Pademonstruoti gebėjimą efektyviai bendrauti išsamią mokslinių tyrimų projekto rezultatus per žodinius pristatymus ir leidinius.
 • Sukuria ataskaitą atspindintį žinių integraciją įgytas projekto.
 • Pateikia žodinį pristatymą į bendraamžių apibendrinančių atliktą darbą apie projektą ir jo rezultatus.
 • Sintezuoja ir pateikiame inžinerijos projekto aktualumą tiek techninių ir ne techninio pobūdžio sąlygas.

PAPILDOMOS Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai, viršijantys Priėmimas į NAU yra privalomi.

 • NAU absolventas Prisijungę taikymas yra būtinas visoms programoms. Išsami informacija apie priėmimo reikalavimus yra įtraukiami į paraišką internete.
 • Bakalauro laipsnį iš regioniniu akredituotos institucijos
 • Pažymių vidurkis (GPA): 3,00 (skalė yra 4.00 = "A"), arba lygiavertė.
 • Priėmimas į daugelį studijų programų yra konkurenciniu pagrindu ir programos gali turėti aukštesnius standartus, negu nustatyta Graduate College.
 • Nuorašai

Daugiau informacijos apie absolventas priėmimo politiką, apsilankykite Graduate Priėmimo politika Tarptautinė pareiškėjams turi papildomų priėmimo reikalavimai. Prašome pamatyti Tarptautinės aukštosios Priėmimo politika individualią programą Priėmimo reikalavimai apima:

 • Bakalauro laipsnį inžinerijos ar užbaigimas išankstinius kursus (žr departamento interneto svetainėje informaciją)
 • GRE® patikslintoje bendrojoje testas
 • 3 rekomendacinius laiškus
 • Asmeniniai pareiškimas ar esė

Pagreitintas bakalauro / magistro plano variantą

Ši programa yra kaip pagreitinto Bakalauro / Graduate planą. Pagreitinto programos teikia už neapmokėtų studentams, dirbantiems savo bakalauro laipsnį, tuo pačiu metu pradėti dirbti magistro laipsnį, kuris gali leisti jiems atlikti tiek laipsnių pagreitinto būdu taikant 6 vienetų link abiejų laipsnių galimybę. Studentai privalo kreiptis į pagreitinto programą ir magistro programą pagal paraiškos pateikimo termino, ir atitinka visus keliamus reikalavimus, kaip nurodyta ant greitesnio bakalauro / magistro programas turi būti svarstomiems dėl priėmimo. Priėmimas į programas yra konkurencinga ir kvalifikuoti pareiškėjai gali būti atimta dėl apribojimų studentų kiekvienais metais priimtų skaičių. Būtinai pasitarkite su konsultantu apie savo susidomėjimą Pagreitintas programa.

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 2016

Apie mokyklą

Northern Arizona University is a public university offering undergraduate, graduate, and professional degrees of high quality and societal value. As a student, you are at the center of the NAU experi ... Skaityti daugiau

Northern Arizona University is a public university offering undergraduate, graduate, and professional degrees of high quality and societal value. As a student, you are at the center of the NAU experience, which is guided by a dedicated and distinguished faculty committed to teaching, individual engagement, and research excellence. Skaityti mažiau