Įvadas
Tarpai ir instaliacijos, sukurtos aplink multimedijos idėją.Dailės ir dizaino meno magistras - tai pirmoji tokio pobūdžio programa, neseniai įsteigta Vidurio ir Pietų Italijoje - sėkmingai įgyvendina šią sudėtingą studijų sritį, kurioje sprendžiamas vis svarbesnis skaitmeninių technologijų ir technologijų vaidmuo kuriant daugialypės terpės erdvės ir darbai. Jis yra plataus masto sritis, pradedant nuo įrenginių projektavimo ir kultūrinių renginių pritaikymo iki viešųjų ir privačių patalpų erdvių realizavimo ir netgi virtualių dizaino ir vaizdo įrašų vaizdavimo viešųjų pastatų ir paminklų fasaduose. Kursas suteikia ugdymo kompetencijos atsaką į labai didelį dizainerių ir menininkų, apmokytų dirbti šiuose sektoriuose, paklausą, galinčią sujungti dizainerio kūrybinę kultūrą su ekspertų įgūdžiais naujose technologijose.Pilnas projektavimo procesas.Proceso metu projektuojant pastatytas erdves, tiek patalpose, tiek lauke, multimedijos meno ir dizaino kursas suteikia dalyviams įrankius, kurių jiems reikės, norint nustatyti daugialypės terpės vaidmenį atsižvelgiant į konkrečius kiekvieno projekto funkcinius reikalavimus ir aplinkos sąlygas. Veiklos požiūriu, mokymo metodai skirti suteikti dalyviams žinių apie pažangius dizaino atstovavimo įrankius ir perimti būtinus techninius sprendimus bei metodines procedūras. Mokomieji dalykai apima, be kita ko, daugialypės terpės dizainą, audiovizualinę veiklą, daugialypės terpės įrenginius, parodų dizainą, vaizdo kartografavimo technologijas, interaktyvias instaliacijas, virtualią ir papildomą realybę bei šiuolaikinio meno ir naujų formų žiniasklaidos santykių tyrimą.Profesionalių galimybių multimedijos menininkams ir dizaineriams pasaulis.Kurso tikslas yra paruošti labai specializuotus dizaino ir meno profesionalus, kurie planuoja įsitraukti į meno ir kultūros, pramogų, interjero dizaino ir daugialypės terpės komunikacijos industrijas - sektorius, kuriuose jie sukurs ir įgyvendins tokius projektus kaip daugialypės terpės instaliacijos, erdvės ir tinkami - išvestys, interaktyvi garso aplinka, garso ir vaizdo pasirodymai, virtualūs rinkiniai, vaizdo įrašų žemėlapiai ir pan. Pagrindinis kurso tikslas yra reaguoti į naują meninį ir kultūrinį kontekstą, suteikiant dalyviams galimybę naudotis daugeliu įgūdžių, reikalingų kūrybinėms industrijoms, ir mokant naujo tipo profesionalus: multimedijos menininkus, daugialypės terpės įrenginių ir instaliacijų dizainerius, technikai, kurie specializuojasi muziejų parodų dizaino srityje, ir daugialypės terpės reprezentacijos bei komunikacijos ekspertai.
Akademijos laipsniai yra lygiaverčiai magistro laipsniui.
* Kursas yra italų kalba.
Koordinatorė: Caterina Tomeo
Dėstytoja: Caterina Tomeo
Lektoriai: Bruno Capezzuoli, Francesca Gollo, Nicolas Martino, Ivanas Paduano, Simone Pappalardo, Giulio Pernice, Fabio Pertegato, Daniele Spanò, Caterina Tomeo, Fabio Volpi, Massimo Zomparelli.
Partneriai: Fondazione Mondo Digitale, Fab Lab, "Spring Atstovų festivalis"Multimedijos meno ir dizaino magistras - Siūloma mokymo programa - Dizaino ir taikomosios dailės katedra Metai Tema CFA Valandos I metai Meno psichologija 6 45 Šiuolaikinis menas ir naujosios medijos 8 60 Multimedijos kryptis 6 75 Multimedijos erdvių dizainas 1 10 125 Multimedijos dizainas 1 8 100 Garso dizainas 1 6 75 Audiovizualinis spektaklis ir daugialypės terpės įrengimas 6 75 Palieskite dizainerį 6 75 Stažuotės / seminaras 4 / II metai Žiniasklaidos teorija ir metodai 6 45 Multimedija kultūros paveldui 6 75 Multimedijos erdvių projektavimas 2 10 125 Garso dizainas 2 6 75 Virtualaus komplekto dizainas 6 75 Papildyta realybė 6 75 Stažuotės / seminaras 4 / Neprivaloma tema 6 / Baigiamasis darbas 10 / Iš viso kreditų 120 Priėmimas į menų magistrantūros programasNorėdami būti priimti į menų magistrantūros programas, turėsite pateikti:Bakalauro laipsnis. Pripažįstama per „Vertybės deklaraciją Loke (DV)“ ir įteisinant kvalifikaciją (to prašoma jūsų šalies Italijos ambasadoje / konsulate).
Pažyma, patvirtinanti, kad turite pakankamai italų ar anglų kalbų (atsižvelgiant į tai, ar norite lankyti magistro kalbą italų ar anglų kalbomis), įgytą per pastaruosius 10 metų. Jei įgijote kvalifikaciją angliškai / itališkai kalbančioje šalyje arba jei programa, kurioje dalyvavote, buvo anglų / italų kalba, gali būti, kad neprivalote pateikti kalbos pažymėjimo.
Ne ES studentams: norint dalyvauti akademinėse programose, reikalinga studijų viza . Studentai turi nusiųsti leidimo gyventi / leidimo gyventi kopiją Tarptautinei studentų įstaigai po 8 dienų nuo atvykimo į Italiją.Taip pat reikalaujama, kad studentai išlaikytų priėmimo testą .Priėmimo terminaiGalutinis terminas kreiptis į testąPirmoji sesija: 2020 m. Sausio 16 d
Antra sesija: 2020 m. Balandžio 16 d
Trečioji sesija: 2020 m. Birželio 4 d
Ketvirtoji sesija: 2020 m. Rugsėjo 10 d
Penktoji sesija: 2020 m. Spalio 1 dPriėmimo testasPirmoji sesija: 2020 m. Sausio 20–24 d
Antra sesija: 2020 m. Balandžio 18 d
Trečioji sesija: 2020 m. Birželio 8–12 d
Ketvirtoji sesija: 2020 m. Rugsėjo 14-15 d
Penktoji sesija: 2020 m. Spalio 5-6 dTiesioginis priėmimo terminas2020 m. Spalio 1 d