Meno istorijos ir vizualinės kultūros magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Meno istorijos ir vizualios kultūros magistro programa rengia studentus pažangiausiems vizualiųjų menų moksliniams tyrimams ir jaudinančią kūrybinę karjerą meno pasaulyje. Ši programa orientuota į tarpkultūrinius meno istorijos ir vizualinės kultūros klausimus bei vizualiųjų menų profesinę praktiką, kuri rengia studentus tolesniam meno ir kūrybinės kultūros pramonės šakų tobulinimui.

Programa yra mokoma Kensingtono miestelyje Centriniame Londone, kur mūsų mokiniai gauna studijas netoli Viktorijos ir Alberto muziejaus, dailės muziejaus, Saatchi galerijos ir daugybės meno galerijų bei įstaigų, esančių tiesiai Londono širdyje. Šio kurso pagrindas yra labai artimas ir lengvai pasiekiamas Londono pasaulinio lygio meno galerijose, muziejuose, bibliotekose ir meno institucijose.

Ši JAV akredituotos magistro programa yra dieninių vienerių metų programa, apimanti teorines žinias ir praktinius įgūdžius, kurie suteiks mokiniams reikiamų įgūdžių, kad galėtų kuo geriau išnaudoti savo sugebėjimus ateityje. Pasirenkama stažuotė suteikia studentams praktinę patirtį, siekiant padidinti jų įsidarbinimo galimybes. Studentai taip pat gali nuspręsti šią programą vykdyti ne visą darbo dieną dvejais metais, todėl jiems suteikiama daugiau lankstumo dirbti ir studijuoti.

Londonas, be abejo, yra meno pasaulio centras. Pasaulio klasės meno ir kūrybinės institucijos, tarptautiniu mastu įsikūrę aukcionai, prekiautojai ir kritikai, derinami su unikalia Londono meno scena. "Richmond" mažas klases dėsto profesoriai ir bendrauja su Londone kaip tarpkultūrinio meno pasaulio sostine, siūlanti studentams neprilygstamą galimybę.

5 pagrindinės priežastys studijuoti šią programą:

  • Pasiekite JAV akredituotą laipsnį, kuris padidina jūsų įsidarbinimo galimybes JAV ir tarptautiniu mastu.
  • Gebėjimas mokytis Centriniame Londone, kuris suteikia studentams unikalią tarpkultūrinę vietą ir įtraukimą į šiuolaikinį meną Londone - centrą ir pasaulinę sceną, kuri pritraukia geriausius kūrybinius talentus meno ir dizaino pramonės šakose iš viso pasaulio.
  • Gaukite praktinių įgūdžių, kurie pasiruošs ateityje užimtumo ir leis jums puikiai darbo vietoje.
  • Nauda iš mažų klasių (vidutiniškai 10-15 studentų), daugiau kontaktų ir akademinė parama iš fakulteto, užsiimančių pirmaujančiais meno pramonės moksliniais tyrimais.
  • Gaukite konkurencinį pranašumą su akredituotos neprivalomos stažuotės ir praktiniais moduliais.


Patekimo reikalavimai

Pirmasis laipsnis bet kurioje disciplinoje, kurios minimali klasifikacija yra 2.2 (žemesnioji antros klasės apdovanojimai) ar jos tarptautinis atitikmuo.


Anglų kalbos reikalavimai (ne gimtoji anglų kalba)

  • IELTS 6.5 su 5,5 kiekvieno klausymo, kalbėjimo, skaitymo ir rašymo klausimais
  • TOEFL (IBT) 87 kartu su klausymo 21, skaitymo 22, rašymo 21, kalbėjimo 23
  • Pearsons akademinis anglų kalbos testas (PTE) 62
  • Kembridžo anglų kalba: kvalifikacijos lygis - C2 lygis arba C1 lygis
Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2018

Apie mokyklą

Richmond is an American International University, established in 1972 and based in West London with two campuses in Richmond Hill and close to Kensington High Street. Since 1981, the university has be ... Skaityti daugiau

Richmond is an American International University, established in 1972 and based in West London with two campuses in Richmond Hill and close to Kensington High Street. Since 1981, the university has been awarding US Degrees accredited by The Middle States Commission on Higher Education. One of the latest achievement that Richmond is proud to announce, is being granted the power to award students with its own UK degrees starting from August 2018, as a consequence of having been recently granted Taught Degree Awarding Powers (TDAP) by the Privy Council. Skaityti mažiau
Kensingtonas , Ričmondas + 1 Daugiau Mažiau