Fakultetas Power and Aviacijos inžinerija

magistro inžinerijos

1,5 metų arba 2- metų studijų kursai yra siūlomi plotas:

  • Aviacija Inžinerija (1,5 metų) - su PEGASUS kompetencijos diplomo
Energetika (1,5 metų)

Branduolinė energetika (2-metai) Robotų (2 metų)

Visos programos suteikia studentams su pažangių teorija ir inžinerijos metodus. Studentai mokosi apie naujausius pasiekimus savo studijų srityse, taip pat apie būdus ir priemones, parengti juos valdymo pozicijas pramonėje arba mokslinių tyrimų srityse. Paskutinio semestro programos yra skirta spręsti mokslinių tyrimų problemą. Problema ataskaita ir sprendimas yra iš mgr elementai darbas, kuris yra pateiktas tuo tyrimų pabaigoje.

Robotų studijos

Tikslai:
Absolventai turi abu, žinias ir gebėjimus, reikalingus kūrybos projektavimo, statybos, programavimo ir analizės automatizavimo ir valdymo sistemos, ir gali veikti pramonės ir paslaugų robotas sistemas. Jie sugeba išspręsti sudėtingas, tarpdisciplinines problemas, susijusias su kontrole ir dizainas. Absolventai turi pakankamai žinių, kad galėtų vykdyti mokslinius tyrimus MTTP centrų ar tęsti doktorantūros studijas. Absolventai taip pat gali būti naudojamas kaip vyresniosios vadovybės darbuotojus mechanikos, elektrotechnikos, chemijos ir susijusių pramonės sektoriuose. Jie gali projektuoti ir analizuoti sudėtingas robotų sistemas naudojant pažangias projektavimo ir analizės įrankius.

Imties Moduliai / Raktiniai žodžiai:
Modeliavimas ir kontrolė manipuliatoriai, realaus laiko sistemų, dirbtinis intelektas, signalų apdorojimo, robotų kūrimą, įterptųjų sistemų, mobiliojo robotai, Biomechamics, Biorobotics, mechaninį dizainą, dirbtiniai neuroniniai tinklai, dinamikos Daugiabučių organizmo sistemų, optimizavimas technika.

Programa mokoma:
  • Anglų
Warsaw University of Technology

Peržiūrėti 15 daugiau kursų Warsaw University of Technology »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2019
Duration
4 semestrus
Dieninės
Price
1,500 EUR
per semestrą
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date