Mgr robotų

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Fakultetas Power and Aviacijos inžinerija

magistro inžinerijos

1,5 metų arba 2- metų studijų kursai yra siūlomi plotas:

  • Aviacija Inžinerija (1,5 metų) - su PEGASUS kompetencijos diplomo

Energetika (1,5 metų) Branduolinė energetika (2-metai) Robotų (2 metų)

Visos programos suteikia studentams su pažangių teorija ir inžinerijos metodus. Studentai mokosi apie naujausius pasiekimus savo studijų srityse, taip pat apie būdus ir priemones, parengti juos valdymo pozicijas pramonėje arba mokslinių tyrimų srityse. Paskutinio semestro programos yra skirta spręsti mokslinių tyrimų problemą. Problema ataskaita ir sprendimas yra iš mgr elementai darbas, kuris yra pateiktas tuo tyrimų pabaigoje.

Robotų studijos

Tikslai:
Absolventai turi abu, žinias ir gebėjimus, reikalingus kūrybos projektavimo, statybos, programavimo ir analizės automatizavimo ir valdymo sistemos, ir gali veikti pramonės ir paslaugų robotas sistemas. Jie sugeba išspręsti sudėtingas, tarpdisciplinines problemas, susijusias su kontrole ir dizainas. Absolventai turi pakankamai žinių, kad galėtų vykdyti mokslinius tyrimus MTTP centrų ar tęsti doktorantūros studijas. Absolventai taip pat gali būti naudojamas kaip vyresniosios vadovybės darbuotojus mechanikos, elektrotechnikos, chemijos ir susijusių pramonės sektoriuose. Jie gali projektuoti ir analizuoti sudėtingas robotų sistemas naudojant pažangias projektavimo ir analizės įrankius.

Imties Moduliai / Raktiniai žodžiai:
Modeliavimas ir kontrolė manipuliatoriai, realaus laiko sistemų, dirbtinis intelektas, signalų apdorojimo, robotų kūrimą, įterptųjų sistemų, mobiliojo robotai, Biomechamics, Biorobotics, mechaninį dizainą, dirbtiniai neuroniniai tinklai, dinamikos Daugiabučių organizmo sistemų, optimizavimas technika.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

It is ourgreat pleasure to welcome you to the Warsaw University of Technology (WUT) – a technical research university with traditions in education dating back to the 19thcentury. It is a forward-think ... Skaityti daugiau

It is ourgreat pleasure to welcome you to the Warsaw University of Technology (WUT) – a technical research university with traditions in education dating back to the 19thcentury. It is a forward-thinking institution where high-quality education meets world-class research and innovation. Skaityti mažiau