Miestų planavimo magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Miestų planavimo magistras

Planavimo fakultetas - CEPT University


Miestų planavimo magistras (MUP) leidžia studentams taikyti miestų planavimo nacionalines ir tarptautines geriausias praktikas ir suteikia jiems žinių ir įgūdžių, reikalingų jų profesinei karjerai planuojant ir valdant miestų ir miestų augimą bei plėtrą./>

Kursų metu mokiniai supranta ir analizuoja įvairius veiksnius, įtakojančius mūsų miestus, ir taiko kritinį mąstymą, teikdami integruotus, tarpdisciplininius sprendimus. Per praktinius studijų pratybas, teorijos kursus, individualius mokslinių tyrimų projektus ir vizitus lauke Indijoje ir užsienyje, kursas suteikia studentams išsamias žinias rengiant įstatymų numatytus planus ir planus, apimančius regioninius, miesto ir vietos lygius. Fakulteto nariai yra pagrindiniai specialistai, akademikai ir tyrinėtojai, kompetentingi ir įgudę savo sričių, turinčių nacionalinę ir pasaulinę patirtį.

Pastaba: programos pavadinimas turi būti patvirtintas UGC.

MasterofUaRD102


Tinkamumas/>


Minimalios kvalifikacijos/>

  • Bakalauro laipsnis (ar lygiavertis) architektūroje,
  • Inžinerijos / technologijos bakalauro laipsnis (arba lygiavertis) civilinės inžinerijos / aplinkos inžinerijos,
  • Statybos technologijų bakalauro laipsnis
  • Magistro studijos "Mokslas / Technologija" (arba lygiavertis) Geomatikos / Geoinformatikos / Geografinės informacinės sistemos,
  • Magistro (arba lygiavertis) Geografija, Ekonomika

Pastaba: ne mažiau kaip 55% visų kategorijų kandidatų suvestinių balų ir 50% suvestinių balų už rezervuotų kategorijų kandidatus.

Sėdynės

Sankrintoji dozė: 48

Priėmimo tvarka


Vertinimo procesas/>

Paraiškos, gautos per nustatytą terminą, bus vertinamos penkiais etapais, kaip nurodyta toliau:


1 etapas. Tinkamumo patikrinimas:/>

Paraiškos bus nagrinėjamos remiantis kandidato pateiktomis / įkeltomis paraiškos formomis. Ši kontrolė yra patikrinti, ar pareiškėjas atitinka pirmiau minėtus tinkamumo kriterijus [2 skirsnio C dalis] programai, dėl kurios pateikiama paraiška. 2 etapui bus svarstomi tik tie pareiškėjai, kurie atitinka bent vienos programos tinkamumo kriterijus.


2 etapas. Grupinių diskusijų trumpasis sąrašas (GD)/>

Šis kandidatų trumpojo sąrašo etapas skirtas 3 etapui (grupinė diskusija ir asmeninis pokalbis). Trumpas sąrašas bus sudarytas remiantis nuopelnais, parengtu pagal šiuos kvalifikacinio laipsnio ir darbo patirties akademinių rezultatų kriterijus:

Procesas

* Pastaba: jei praėjusių semestrų rezultatai yra laukiami, tada procentai - CGPA iki priešpaskutinio semestro bus laikomi.

Procesas

* Pastaba: tik vertinant visą kvalifikacinį laipsnį ir turintį liudijimą (-us), atsižvelgiama tik į visą

Pasibaigus 2 etapui, kandidatų sąrašas, kuris yra tris kartus didesnis už turimas vietas, bus parengtas pagal nuopelnų eilę. Atkreipkite dėmesį į tai, kad šiame etape nenumatyta rezervinė kategorija, todėl visiems trečiosios pakopos (GD ir PI) procesui reikalaujama, kad visi reikalavimus atitinkančios kategorijos (-ų) pareiškėjai (-ės) atitiktų tinkamumo kriterijus.

Visi kandidatai, kurie bus atrinkti aukščiau šio ribų, bus pakviesti dalyvauti grupės diskusijoje ir asmeniniame pokalbyje. Galimybė pasirodyti PI arba pasirodyti skype yra galimų kandidatų iš Ahmedabado ribų. Jei pasirinksite "Skype", o ne "GD", pareiškėjas bus paprašytas kalbėti tam tikroje temoje, pateikdamas apklausos skydelyje kryžminius klausimus ir prieštaringus argumentus.


3 etapas. Vertinimas per GD/>

Grupinių diskusijų ir asmeninių pokalbių visiems atrinktiems kandidatams bus vertinama fakulteto narių kolegija, naudodama žemiau nurodytus kriterijus ir svorius:

Procesas


4 etapas - Nuopelnų sąrašo parengimas:/>

Konsoliduotas nuopelnų sąrašas bus parengtas pridedant 2 etapo ženklus, kurie apima akademinį pasiekimą ir darbo patirtį (ilgis / laikotarpis); ir 3 etapo ženklai, kurie apima diskusijas grupėje / tema, asmeninį pokalbį ir darbo patirtį (tinkamumas). Tai reiškia, kad konsoliduotas nuopelnų sąrašas bus grindžiamas visais devyniais kriterijais, pateiktais 2 ir 3 etapų lentelėse. Visas apklaustų pareiškėjų konsoliduotas nuopelnų sąrašas bus rodomas CEPT svetainėje.


5-ojo etapo programa "PG Program" - išmintingas vietos paskirstymas/>

Vietų paskirstymas bus atliekamas dalyvaujant kandidatui (ar kandidato įgaliotam asmeniui) datą (bus paskelbta vėliau), kaip aprašyta toliau:

FP priėmimo komisija paskirs kandidatų pagal jų rangą, kad galėtų priimti į PG programą, atsižvelgdama į turimų programų vietų skaičių. Rango skambučio metu (pagal konsoliduotą nuopelnų sąrašą) kandidatui bus siūloma įtraukti į jo pasirinktą PG programą, atsižvelgiant į turimas vietas. Jei vietų nėra, kandidatai turės galimybę pasirinkti kitą programą, atitinkančią pasirinktos programos tinkamumą.

Mokesčiai


Mokesčiai už 2018-19 mokslo metus bus atnaujinti netrukus./>


Studentų finansinė pagalba/>

Prašome pranešti, kad galite pasinaudoti priėmimo į stipendiją ( priemonė cum Merit ) užpildydami stipendijos formą. Stipendijos, kurios svyruoja nuo 25% iki 75% metinio studijų mokesčio, bus skiriami atrinktiems studentams iš tinkamų paraiškų.


Paskutinė stipendijos pateikimo data yra 2018 m. Balandžio 20 d/>


Stipendijos tinkamumas:/>

  • Studentai, kurių šeimos pajamos yra mažesnės nei Rs. Šios stipendijos gali prašyti 10 lašišų per metus.
  • Stipendijos gavėjai ir toliau gaus stipendiją visą programos trukmę, išlaikydami minimalų 2,7 SGPA (ekvivalentą B-) kiekvieną semestrą ir baigę visus kursus pirmojo bandymo metu.


Svarbios instrukcijos:/>

  • Universitetas turi teisę atmesti stipendijos paraišką, jei nėra reikalaujamų patvirtinamųjų dokumentų, kuriuos turi pateikti pareiškėjas.
  • Stipendijos skyrimas bus paskelbtas kartu su jūsų prašymu priimti pasiūlymą, tačiau suma bus išmokėta po vieno mėnesio nuo semestro pradžios / paskaitos.


Dėl tolesnių paaiškinimų šiuo klausimu kreipkitės į Priėmimo biurą žemiau nurodytose kontaktinėse./>

Priėmimo biuras

Telefonas: 1800-270-4030

El. Paštas: admissions@cept.ac.inPateikite čia

MasterofUaRD101

Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 2018

Apie mokyklą

CEPT University focuses on understanding, designing, planning, constructing and managing human habitats. Its teaching programs build thoughtful professionals and its research programs deepen understan ... Skaityti daugiau

CEPT University focuses on understanding, designing, planning, constructing and managing human habitats. Its teaching programs build thoughtful professionals and its research programs deepen understanding of human settlements. CEPT University also undertakes advisory projects to further the goal of making habitats more livable. Skaityti mažiau