Miestų transporto sistemų magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Miestų transporto sistemų magistras

Planavimo fakultetas - CEPT University


Veiksminga ir efektyvi transporto sistema yra esminis miestų ir regionų ekonomikos augimas. Miesto transporto planavimas ir valdymas yra sudėtingi, todėl reikia išsamiai suprasti įvairius posistemius, tokius kaip keliai ir geležinkeliai, tokie būdai kaip viešasis, privatus ir nemotorizuotas transportas, keleivių ir krovinių judumas ir kiti susiję žemės naudojimo aspektai, kelionių elgesys , energija, prieinamumas, finansavimas ir valdymas. Tik tada, kai bus priimtas integruotas požiūris į transporto sprendimų priėmimą, miestai galės pereiti prie veiksmingo ir tvaraus judumo./>

Šiuo požiūriu "Urban Transport Systems" magistras siekia suteikti visapusiškas žinias apie miesto transporto planavimą, technologijas, projektavimą, veiklą ir valdymą, be to, plėtojant įgūdžių rinkinius, susijusius su transporto sistemos analizavimu ir įvairių politikos priemonių taikymu. Programa apjungs teorinę analizę su praktinėmis programomis, kad mokiniai suprastų, kaip spręsti transporto problemas realiame pasaulyje. Pagrindinis dėmesys skiriamas tam, kad studentai galėtų suvokti miesto transporto sudėtingumą ir plėtoti jų gebėjimus formuoti miestų transporto ateitį.

Pastaba: programos pavadinimas turi būti patvirtintas UGC.

Tinkamumas


Minimalios kvalifikacijos/>

  • Bakalauro laipsnis (ar lygiavertis) architektūroje,
  • Inžinerijos / technologijos bakalauro laipsnis (arba lygiavertis) civilinės inžinerijos / aplinkos inžinerijos,
  • Statybos technologijų bakalauro laipsnis
  • Bakalauro laipsnis (arba lygiavertis) planavimo,
  • Magistro studijų programos Matematika / statistika / Operacijų tyrimų,
  • Magistro studijų programos "Mokslas / Technologija" (arba lygiavertis) Geomatika / Geoinformatikai / Geografinės informacinės sistemos, Magistro studijos (ar lygiavertis) Geografija, Ekonomika

Pastaba: ne mažiau kaip 55% visų kategorijų kandidatų suvestinių balų ir 50% suvestinių balų už rezervuotų kategorijų kandidatus.

Sėdynės

Sankrintoji įleidimo dozė: 24

Priėmimo tvarka


Vertinimo procesas/>

Paraiškos, gautos per nustatytą terminą, bus vertinamos penkiais etapais, kaip nurodyta toliau:


1 etapas. Tinkamumo patikrinimas:/>

Paraiškos bus nagrinėjamos remiantis kandidato pateiktomis / įkeltomis paraiškos formomis. Ši kontrolė yra patikrinti, ar pareiškėjas atitinka pirmiau minėtus tinkamumo kriterijus [2 skirsnio C dalis] programai, dėl kurios pateikiama paraiška. 2 etapui bus svarstomi tik tie pareiškėjai, kurie atitinka bent vienos programos tinkamumo kriterijus.


2 etapas. Grupinių diskusijų trumpasis sąrašas (GD)/>

Šis kandidatų trumpojo sąrašo etapas skirtas 3 etapui (grupinė diskusija ir asmeninis pokalbis). Trumpas sąrašas bus sudarytas remiantis nuopelnais, parengtu pagal šiuos kvalifikacinio laipsnio ir darbo patirties akademinių rezultatų kriterijus:

Procesas


* Pastaba: jei praėjusių semestrų rezultatai yra laukiami, tada procentai - CGPA iki priešpaskutinio semestro bus laikomi./>

Procesas

* Pastaba: tik vertinant visą kvalifikacinį laipsnį ir turintį liudijimą (-us), atsižvelgiama tik į visą

Pasibaigus 2 etapui, kandidatų sąrašas, kuris yra tris kartus didesnis už turimas vietas, bus parengtas pagal nuopelnų eilę. Atkreipkite dėmesį į tai, kad šiame etape nenumatyta rezervinė kategorija, todėl visiems trečiosios pakopos (GD ir PI) procesui reikalaujama, kad visi reikalavimus atitinkančios kategorijos (-ų) pareiškėjai (-ės) atitiktų tinkamumo kriterijus.

Visi kandidatai, kurie bus atrinkti aukščiau šio ribų, bus pakviesti dalyvauti grupės diskusijoje ir asmeniniame pokalbyje. Galimybė pasirodyti PI arba pasirodyti skype yra galimų kandidatų iš Ahmedabado ribų. Jei pasirinksite "Skype", o ne "GD", pareiškėjas bus paprašytas kalbėti tam tikroje temoje, pateikdamas apklausos skydelyje kryžminius klausimus ir prieštaringus argumentus.


3 etapas. Vertinimas per GD/>

Grupinių diskusijų ir asmeninių pokalbių visiems atrinktiems kandidatams bus vertinama fakulteto narių kolegija, naudodama žemiau nurodytus kriterijus ir svorius:

Procesas


4 etapas - Nuopelnų sąrašo parengimas:/>

Konsoliduotas nuopelnų sąrašas bus parengtas pridedant 2 etapo ženklus, kurie apima akademinį pasiekimą ir darbo patirtį (ilgis / laikotarpis); ir 3 etapo ženklai, kurie apima diskusijas grupėje / tema, asmeninį pokalbį ir darbo patirtį (tinkamumas). Tai reiškia, kad konsoliduotas nuopelnų sąrašas bus grindžiamas visais devyniais kriterijais, pateiktais 2 ir 3 etapų lentelėse. Visas apklaustų pareiškėjų konsoliduotas nuopelnų sąrašas bus rodomas CEPT svetainėje.


5-ojo etapo programa "PG Program" - išmintingas vietos paskirstymas/>

Vietų paskirstymas bus atliekamas dalyvaujant kandidatui (ar kandidato įgaliotam asmeniui) datą (bus paskelbta vėliau), kaip aprašyta toliau:

FP priėmimo komisija paskirs kandidatų pagal jų rangą, kad galėtų priimti į PG programą, atsižvelgdama į turimų programų vietų skaičių. Rango skambučio metu (pagal konsoliduotą nuopelnų sąrašą) kandidatui bus siūloma įtraukti į jo pasirinktą PG programą, atsižvelgiant į turimas vietas. Jei vietų nėra, kandidatai turės galimybę pasirinkti kitą programą, atitinkančią pasirinktos programos tinkamumą.

Mokesčiai


Mokesčiai už 2018-19 mokslo metus bus atnaujinti netrukus./>


Studentų finansinė pagalba/>

Prašome pranešti, kad galite pasinaudoti priėmimo į stipendiją ( priemonė cum Merit ) užpildydami stipendijos formą. Stipendijos, kurios svyruoja nuo 25% iki 75% metinio studijų mokesčio, bus skiriami atrinktiems studentams iš tinkamų paraiškų.


Paskutinė stipendijos pateikimo data yra 2018 m. Balandžio 20 d/>


Stipendijos tinkamumas:/>

  • Studentai, kurių šeimos pajamos yra mažesnės nei Rs. Šios stipendijos gali prašyti 10 lašišų per metus.
  • Stipendijos gavėjai ir toliau gaus stipendiją visą programos trukmę, išlaikydami minimalų 2,7 SGPA (ekvivalentą B-) kiekvieną semestrą ir baigę visus kursus pirmojo bandymo metu.


Svarbios instrukcijos:/>

  • Universitetas turi teisę atmesti stipendijos paraišką, jei nėra reikalaujamų patvirtinamųjų dokumentų, kuriuos turi pateikti pareiškėjas.
  • Stipendijos skyrimas bus paskelbtas kartu su jūsų prašymu priimti pasiūlymą, tačiau suma bus išmokėta po vieno mėnesio nuo semestro pradžios / paskaitos.


Dėl tolesnių paaiškinimų šiuo klausimu kreipkitės į Priėmimo biurą žemiau nurodytose kontaktinėse./>

Priėmimo biuras

Telefonas: 1800-270-4030

El. Paštas: admissions@cept.ac.inPateikite čia

Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 2018

Apie mokyklą

CEPT University focuses on understanding, designing, planning, constructing and managing human habitats. Its teaching programs build thoughtful professionals and its research programs deepen understan ... Skaityti daugiau

CEPT University focuses on understanding, designing, planning, constructing and managing human habitats. Its teaching programs build thoughtful professionals and its research programs deepen understanding of human settlements. CEPT University also undertakes advisory projects to further the goal of making habitats more livable. Skaityti mažiau