Apie

Šis magistro laipsnis yra novatoriškas, tarptautinis ir daugiadisciplininis švietimo programa, kuri moko studentus, kaip operatyviau įgyvendinti skubiausius miestus kuriant tvirtesnius ir tvaresnius miestus, planuojant ir projektuojant, ir kaip rengti tinkamas politikos kryptis ir valdymo modelius. Ši vienerių metų programa numato naujausias perspektyvas, metodus ir priemones, skirtas kovoti su klimato kaitos, stichinių nelaimių ir socialinių bei techninių pokyčių grėsme, kad būtų galima kuo labiau sumažinti dabartinių pasaulinės urbanizacijos tendencijų poveikį aplinkai. Socialinis teisingumas.

Priežastys studijuoti šį magistro laipsnį

 • Tarptautiniai profesoriai ir pasaulinė daugiadalykė perspektyva: šį magistro laipsnį sukūrė ir remia Tarptautinis miestų atsparumo tyrimų tinklas, o programą dėsto kai kurių prestižiškiausių universitetų ir mokslinių tyrimų centrų, dirbančių su miesto atsparumu įvairiose miesto dalyse, dėstytojai. pasaulyje. Programos pasaulinė ir daugiadisciplinė perspektyva (ji skirta aplinkosaugos, socialiniams, ekonominiams, planavimo ir politiniams miesto studijų aspektams) suteikia studentams galimybę susipažinti ir suprasti atsparumo iššūkius tarptautiniu, nacionaliniu ir vietiniu miesto lygiu, atsižvelgiant į tankų mokslinių tyrimų tinklą. ir magistro laipsnį dalyvaujantys mokymo partneriai.
 • Platus darbo galimybių spektras: programą remia prestižiškiausi fondai, tinklai ir agentūros, kurios šiuo metu susiduria su miesto ir bendruomenės atsparumu. Tai apima privalomą įdarbinimo laikotarpį, kuris suteikia studentams ryšius ir darbo patirtį, reikalingą sėkmingai ir tarptautinei karjerai užtikrinti. Ilgas miestų sąrašas iš įvairių žemynų taip pat įsipareigojo remti magistrantūros programą kaip įsidarbinimo galimybes savo miesto atsparumo padaliniuose.
 • Mokslinių tyrimų ir praktinės patirties sujungimas su novatorišku švietimo modeliu: Šioje magistrantūros programoje studentai peržengs mokslą ir politiką per seminarus ir aktyvų dalyvavimą grupėse panašioje klasėje, skatindami skirtingus požiūrius ir nuolat pertvarkydami įprastines strategijas dažnai pastebimas kuriant ir valdant atsparius miestus.

Pristatymas

Pasaulyje, kuriam vis labiau gresia sudėtingas ir spartus urbanizavimas, aplinkos, klimato ir socialiniai bei ekonominiai pokyčiai, ši programa buvo sukurta siekiant patenkinti miesto praktikų poreikį geriau suprasti ir rengti integruotas strategijas įgyvendinant miesto atsparumo politiką ir projektus. Tuo pačiu metu atsparumas sprendžiamas skirtingomis disciplinomis ir įvairiomis perspektyvomis, kurios kartais prieštarauja jų prasmėms, metodams ir metodams, dėl kurių susilpnėja ir paini miestų atsparumo struktūra. Ši magistro programa suteikia būtinus tarpdisciplininius tiltus, susiejant integruotą miesto atsparumo perspektyvą su valdymo priemonėmis, reikalingomis miesto atsparumo projektavimui ir įgyvendinimui.

Apžvalga, tikslas ir struktūra

Miesto atsparumo projektavimo ir valdymo magistro laipsnis yra vienerių metų dieninės magistro programos, sukurtos ir koordinuojamos Tarptautinio miesto atsparumo tyrimų tinkle ir kuriamos UIC Barcelona. Jo pavadinimas atspindi būtinybę peržengti „tvirtų miestų kūrimo“ paradigmą, išlaikant atsparumą kaip procesą, išreikštą pajėgumų ir emocinių atsakų į įvairius poveikius rinkiniu; kuris negali būti „pastatytas ar suprojektuotas“, bet turi būti valdomas.

Šio magistro laipsnio tikslas - suteikti studentams kelias perspektyvas ir daugiadalykius įgūdžius, įrankius ir žinias, kurių reikia ateities miesto atsparumo pareigūnams.

Programa yra suskirstyta į 3 pagrindinius blokus: vietoje užsiimančios klasės, mokslinių tyrimų projektas ir darbo patirtis. Pirmoji kurso dalis yra logiška seka, kuri prasideda teoriniais atsparumo ir urbanizacijos procesų aspektais. Kituose keturiuose moduliuose nagrinėjami ir integruojami skirtingi požiūriai į atsparumą, susijusius su i) pastatyta aplinka ir infrastruktūra; ii) gamtos ir miesto ekosistemos; iii) ekonomikos ir miesto paslaugų atsparumas ir iv) bendruomenės atsparumas. Galutinis ir plačiausias modulis naudoja tarptautinius atvejų tyrimus ir seminarus (apie valdymo modelius, vadovavimą ir atsparumo valdymo priemones), siekiant ištirti įgyvendinimo iššūkius. Keliaudamas į priekį, Barselona bus naudojama kaip atvejo analizė dėl savo patvarumo, o studentai turės galimybę dalyvauti seminare su Barselonos miesto atsparumo laboratorija.

Per šiuos seminarus studentai bus susieti su organizacijomis, institutais ir miesto atsparumo biurais visame pasaulyje, suteikiant jiems galimybę taikyti savo mokymąsi ir įgūdžius per įdarbinimo galimybes, remiant jų karjeros ir miesto atsparumo strategijas, siekiant tvaresnės miesto ateities.

Tikėtini studentai

Ši programa skirta universiteto absolventams iš šių miesto studijų sričių:

 • Miesto ir regioninis planavimas
 • Miesto dizainas
 • Geografija
 • Socialiniai ir politiniai mokslai
 • Inžinerija
 • Kraštovaizdžio ir aplinkos projektavimas ir valdymas
 • Regioninė ekonomika, ekologija.

Darbo vietą

Darbas praktikoje yra svarbi šios magistrantūros programos dalis, nes juo siekiama įveikti atotrūkį tarp teorijos ir praktikos. Todėl studentai turės baigti 20 ECTS praktiką (mažiausiai keturis ir ne ilgiau kaip penkis mėnesius, priklausomai nuo priimančiojo partnerio).

Priimančiosios partnerės daugiausia yra miestų atsparumo biurai iš įvairių pasaulio šalių miestų, kurių atsparumas bus pristatytas studentams per pirmuosius šešis programos mėnesius. Kitos galimos vietos yra tarptautinės organizacijos, NVO ir daugiašalės agentūros. Tarp jų - pagrindiniai partneriai - „Rockefeller 100“ atsparių miestų iniciatyva, JT miesto atsparumo profiliams programa ir „METROPOLIS“ (išsamus miestų ir organizacijų sąrašas, kreipkitės į programos koordinatorius).

Kas gali kreiptis?

Ši programa skirta miesto praktikams ir konsultantams, turintiems ne mažiau kaip 2 metų darbo patirtį srityse, susijusiose su tvarumu ir atsparumu, taip pat universitetų absolventams iš šių sričių: planavimas, vadyba, miestų projektavimas, inžinerija, aplinkosauga ir socialiniai mokslai, Politikos mokslai, geografija ir architektūra.

Reikalingas išsilavinimo lygis: Magistras arba bakalauro laipsnis

Kaip taikyti

 1. Užsiregistruokite internetu
 2. Siųsti nurodytus programos patarėjus elektroniniu paštu šiuos dokumentus:
 • Jūsų paso kopija
 • 1 paso dydžio nuotrauka
 • Sertifikuota * diplomo kopija **
 • Sertifikuota * akademinio teksto kopija
 • Pasirašyta UIC Barselonos bendrųjų sąlygų kopija (pridedama prie patvirtinimo el. Laiško, kurį gausite užsiregistravus internetu)
 • Pasirašyta UIC Barselonos duomenų apsaugos formos kopija (pridedama prie patvirtinimo el. Laiško, kurį gausite užsiregistravus internetu)
 • Užpildyta ir pasirašyta dotacijos tyrimo kopija, kurioje nurodomos bet kokios išorės dotacijos ar finansinė parama, dėl kurios galėjote kreiptis
 • CV anglų kalba (ne daugiau kaip 2 puslapiai)
 • Motyvacijos laiškas, kuriame nurodoma, ko tikitės iš šios programos, ir kodėl manote, kad jums turėtų būti pritarta (įtraukite savo „Skype“ naudotojo vardą į savo parašą)

* Dokumentas turi turėti specialų antspaudą iš jūsų universiteto

** Jei dar negausite diplomo, prašome pateikti diplomo išdavimo mokesčio arba jūsų universiteto dokumento, patvirtinančio jūsų numatomą baigimo datą, įrodymą.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų International University of Catalonia »

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 5, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2019
Duration
1 metai
Dieninės
Price
9,480 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
End Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Rgs. 2020