39323_39224_colorful_campus_photo.jpg

Apžvalga

Mikroelektronikos gamybos inžinerijos meistrai apima intensyvius integrinių grandynų technologijos, modeliavimo ir modeliavimo metodus bei praktinį laboratorinį šių procesų patikrinimą. Laboratorijoje įvairaus inžinerijos ir mokslo studentai projektuoja ir gamina puslaidininkių grandines, išmoksta naudotis vaizdo gavimo įranga, kurti ir kurti sistemas, gaminti ir išbandyti savo integrinius grandynus mūsų švarioje patalpoje. Mikroelektronikos gamyba RIT naudoja daugybę skirtingų disciplinų, tokių kaip chemija, fizika ir inžinerija, kad suteiktų laipsnį, kuris daro mūsų studentus labai ieškomus darbo rinkoje.

ME mikroelektronikos gamybos inžinerijoje suteikia platų išsilavinimą tiems studentams, kurie domisi puslaidininkių pramonės karjera ir turi bakalauro laipsnį tradicinėse inžinerijos ar kitose mokslo srityse.

Programos rezultatai

Baigę programą, studentai galės:

 • Suprojektuokite ir supraskite apdorojimo etapų seką, kad būtų sukurtas kietojo kūno įtaisas, atitinkantis geometrinių, elektrinių ir (arba) apdorojimo parametrų rinkinį.
 • Analizuoti eksperimentinius elektros duomenis iš kietojo kūno įrenginio, kad būtų galima išgauti efektyvumo parametrus, kad būtų galima palyginti su modeliavimo parametrais, naudojamais įrenginio konstrukcijoje.
 • Suprasti dabartines litografines medžiagas, procesus ir sistemas, kad atitiktų vaizdavimo ir (arba) įrenginio modeliavimo reikalavimus.
 • Suprasti siūlomo ar esamo proceso ar prietaiso svarbą dabartinei gamybos praktikai.
 • Atlikti mikroelektronikos inžinerinėje aplinkoje, kaip rodo praktika.
 • Vertiname specialybės sritis mikroelektronikos srityje, pvz., Prietaisų inžineriją, grandynų projektavimą, litografiją, medžiagas ir procesus, derlių ir gamybą.

Studijų planas

Studentams suteikiamas ME laipsnis po sėkmingo 30 kreditų valandų, kurias sudaro pagrindiniai kursai, pasirenkamieji kursai, mokslinių tyrimų seminarai ir stažuotė. Tam tikromis aplinkybėmis gali būti reikalaujama, kad studentas užpildytų tilto kursus, kurių bendra suma yra mažesnė už minimalų kreditų skaičių. Studentai baigia mikroelektronikos, mikrolitografijos ir gamybos kursus.

Mikroelektronika

Mikroelektronikos kursai apima pagrindinius integrinės grandinės gamybos technologijos aspektus, pvz., Oksidaciją, difuziją, jonų implantaciją, cheminį garų nusodinimą, metalizavimą, plazmos ėsdinimą ir kt. Šie kursai pabrėžia modeliavimo ir modeliavimo metodus bei praktinį laboratorinį šių procesų patikrinimą. . Šiems procesams studentai naudoja specialias programines priemones. Laboratorijoje studentai projektuoja ir gamina silicio MOS integrinius grandynus, išmoksta naudoti puslaidininkių apdorojimo įrangą, kurti ir kurti procesą, gaminti ir išbandyti savo integrinius grandynus.

Mikrolitografija

Mikrolitografijos kursai yra pažangūs chemijos, fizikos ir perdirbimo kursai, susiję su mikrolitografija. Optinė litografija tiriama difrakcijos, Furjė ir vaizdo vertinimo metodais. Skaliariniai difrakcijos modeliai naudojami imituojant oro vaizdų formavimąsi ir vaizdo parametrų įtaką. Tiriamos teigiamos ir neigiamos atsparumo sistemos, taip pat IC taikymo procesai. Išplėstinės temos apima chemiškai sustiprintus rezistus; daugiasluoksnės varžos sistemos; fazių perjungimo kaukės; elektronų pluoštas, rentgeno spinduliai ir gilus UV litografija. Laboratoriniai pratimai apima projektavimo sistemos projektavimą, atsparių medžiagų apibūdinimą, procesų optimizavimą ir elektronų pluošto litografiją.

Gamyba

Gamybos kursai apima tokias temas kaip planavimas, nebaigtos stebėsenos, sąnaudų apskaičiavimas, atsargų kontrolė, kapitalo biudžeto sudarymas, produktyvumo priemonės ir personalo valdymas. Įdiegtos kokybės ir statistinių procesų kontrolės sąvokos. Šio kurso laboratorija yra studento valdoma gamykla, veikianti departamente. Paskaitose ir laboratoriniuose darbuose nagrinėjami svarbūs klausimai, pvz., Derliaus matavimas, defektų tankis, vaflių kartografavimas, kontrolės diagramos ir kiti gamybos matavimo įrankiai. Kompiuterizuota gamyba taip pat išsamiai nagrinėjama. Proceso modeliavimas, modeliavimas, tiesioginis valdymas, kompiuterių tinklai, duomenų bazių sistemos, taikomųjų programų susiejimas, įrenginių stebėjimas, ekspertų sistemų taikymas diagnostikai ir mokymui bei robotika yra paremti integruotos grandinės gamyklos laboratorine patirtimi. Programa taip pat siūloma internetu puslaidininkių pramonėje dirbantiems inžinieriams.

Praktika

Programoje reikalaujama, kad studentai atliktų stažuotę arba atliktų papildomus pasirenkamuosius kursus. Praktikos galimybė apima struktūrizuotą ir prižiūrimą darbo patirtį, kuri leidžia studentams įgyti su darbu susijusių įgūdžių, kurie padeda jiems siekti norimų karjeros tikslų.

Praktika gali būti vykdoma bet kuriuo metu po pirmojo semestro pabaigos ir gali būti sukurta įvairiais būdais. Stažuotės pabaigoje būtina pateikti galutinę stažuotės ataskaitą fakulteto patarėjui ir programos direktoriui.

Pramonės šakos

 • Elektroninė ir kompiuterinė įranga
 • Gamyba
 • Automobiliai
 • Aerokosmosas

Mokymo planas

Mikroelektronikos gamybos inžinerija, ME laipsnis, tipinė kursų seka

Pirmi metai

 • MCEE-601 mikroelektroninė gamyba
 • MCEE-605 litografijos medžiagos ir procesai
 • MCEE-603 ploni filmai
 • MCEE-795 mikroelektronikos tyrimų metodai
 • MCEE-732 mikroelektronikos gamyba
 • MCEE-602 VLS proceso modeliavimas
 • MCEE-615 Nanolithography Systems
 • MCEE-795 mikroelektronikos tyrimų metodai
 • MCEE-777 mikroelektronikos inžinerijos praktika
 • Aukštasis pasirinkimas

39324_39225_real_aerial_of_campus_with_river.jpg

Priėmimo sąlygos

Kad būtų atsižvelgta į leidimą dalyvauti ME programoje mikroelektronikos gamybos inžinerijoje, kandidatai turi atitikti šiuos reikalavimus:

 • Užbaigti taikomąją programą.
 • Laikykite bakalaureato laipsnį (arba lygiavertį) iš akredituoto universiteto ar kolegijos inžinerijos ar susijusioje srityje.
 • Pateikite oficialius kopijas (anglų kalba) iš visų anksčiau atliktų bakalauro ir magistrantūros studijų darbų.
 • Turi minimalų kaupiamą GPA 3,0 (arba lygiavertį).
 • Pateikti du rekomendacinius laiškus iš akademinių ar profesinių šaltinių.
 • Tarptautiniai pareiškėjai, kurių gimtoji kalba nėra anglų, turi pateikti balus iš TOEFL, IELTS arba PTE. Reikalingas minimalus TOEFL balas (interneto). Reikalingas minimalus IELTS balas 6,5. Anglų kalbos testo rezultato reikalavimas netaikomas anglų kalbos mokiniams arba tiems, kurie pateikia amerikietiškose įstaigose uždirbtus laipsnius.
 • Kandidatai, turintys bakalauro laipsnį neelektrinės ar neelektroninės inžinerijos srityse, gali būti laikomi priimančiais, tačiau gali prireikti papildomų tiltų kursų, kad jie būtų tinkamai pasirengę magistrantūros studijoms.
Programa mokoma:
 • Anglų
Rochester Institute of Technology (RIT)

Peržiūrėti 66 daugiau kursų Rochester Institute of Technology (RIT) »

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 11, 2019
Šis kursas yra Internetinės, Campus based
Start Date
Rgp. 24, 2020
Duration
1 metai
Ištęstinės
Dieninės
Price
47,522 USD
Metinis mokymas (12-18 valandų). Gali būti taikomi papildomi mokesčiai. Galimos stipendijos ir pagalba.
Deadline
Susisiekti su mokykla
Rolling admission
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 24, 2020
End Date
Gegužė 8, 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Rolling admission

Rgp. 24, 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Rolling admission
End Date
Gegužė 8, 2021