Mikroelektronikos gamybos inžinerijos inžinerijos magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

39323_39224_colorful_campus_photo.jpg

Daugiau apie tai, kaip RIT kovoja su koronaviruso krize, skaitykite čia

Apžvalga

Mikroelektronikos gamybos inžinerijos meistrai apima intensyvius integrinių grandynų technologijos, modeliavimo ir modeliavimo metodus bei praktinį laboratorinį šių procesų patikrinimą. Laboratorijoje įvairaus inžinerijos ir mokslo studentai projektuoja ir gamina puslaidininkių grandines, išmoksta naudotis vaizdo gavimo įranga, kurti ir kurti sistemas, gaminti ir išbandyti savo integrinius grandynus mūsų švarioje patalpoje. Mikroelektronikos gamyba RIT naudoja daugybę skirtingų disciplinų, tokių kaip chemija, fizika ir inžinerija, kad suteiktų laipsnį, kuris daro mūsų studentus labai ieškomus darbo rinkoje.

ME mikroelektronikos gamybos inžinerijoje suteikia platų išsilavinimą tiems studentams, kurie domisi puslaidininkių pramonės karjera ir turi bakalauro laipsnį tradicinėse inžinerijos ar kitose mokslo srityse.

Programos rezultatai

Baigę programą, studentai galės:

 • Suprojektuokite ir supraskite apdorojimo žingsnių seką, kad būtų pagamintas kietojo kūno įtaisas, kuris atitiktų geometrinių, elektrinių ir (arba) apdorojimo parametrų rinkinį.
 • Išanalizuokite eksperimentinius elektrinius kietojo kūno įrenginio duomenis, kad išgautumėte veikimo parametrus, kad būtų galima palyginti su modeliavimo parametrais, naudojamais prietaiso projektavime.
 • Suprasti dabartines litografines medžiagas, procesus ir sistemas, kad atitiktų vaizdavimo ir (arba) įrenginio modeliavimo reikalavimus.
 • Supraskite proceso ar įrenginio, tiek siūlomo, tiek esamo, aktualumą dabartinei gamybos praktikai.
 • Atlikti mikroelektronikos inžinerinėje aplinkoje, kaip rodo praktika.
 • Vertiname specialybės sritis mikroelektronikos srityje, pvz., Prietaisų inžineriją, grandynų projektavimą, litografiją, medžiagas ir procesus, derlių ir gamybą.

Studijų planas

Studentams suteikiamas ME laipsnis po sėkmingo 30 kreditų valandų, kurias sudaro pagrindiniai kursai, pasirenkamieji kursai, mokslinių tyrimų seminarai ir stažuotė. Tam tikromis aplinkybėmis gali būti reikalaujama, kad studentas užpildytų tilto kursus, kurių bendra suma yra mažesnė už minimalų kreditų skaičių. Studentai baigia mikroelektronikos, mikrolitografijos ir gamybos kursus.

Mikroelektronika

Mikroelektronikos kursai apima pagrindinius integrinės grandinės gamybos technologijos aspektus, pvz., Oksidaciją, difuziją, jonų implantaciją, cheminį garų nusodinimą, metalizavimą, plazmos ėsdinimą ir kt. Šie kursai pabrėžia modeliavimo ir modeliavimo metodus bei praktinį laboratorinį šių procesų patikrinimą. . Šiems procesams studentai naudoja specialias programines priemones. Laboratorijoje studentai projektuoja ir gamina silicio MOS integrinius grandynus, išmoksta naudoti puslaidininkių apdorojimo įrangą, kurti ir kurti procesą, gaminti ir išbandyti savo integrinius grandynus.

Mikrolitografija

Mikrolitografijos kursai yra pažangūs chemijos, fizikos ir perdirbimo kursai, susiję su mikrolitografija. Optinė litografija tiriama difrakcijos, Furjė ir vaizdo įvertinimo metodais. Skaliarinės difrakcijos modeliai naudojami imituojant vaizdo iš oro susidarymą ir vaizdo parametrų įtaką. Tiriamos teigiamo ir neigiamo atsparumo sistemos, taip pat IC taikymo procesai. Pažangiosios temos apima chemiškai sustiprintus rezistus; daugiasluoksnės atsparumo sistemos; fazių pamainos kaukės; elektronų pluošto, rentgeno ir giliųjų ultravioletinių spindulių litografija. Laboratoriniai pratimai apima projekcijos sistemos projektavimą, atsparių medžiagų apibūdinimą, proceso optimizavimą ir elektronų pluošto litografiją.

Gamyba

Gamybos kursai apima tokias temas kaip planavimas, nebaigtos stebėsenos, sąnaudų apskaičiavimas, atsargų kontrolė, kapitalo biudžeto sudarymas, produktyvumo priemonės ir personalo valdymas. Įdiegtos kokybės ir statistinių procesų kontrolės sąvokos. Šio kurso laboratorija yra studento valdoma gamykla, veikianti departamente. Paskaitose ir laboratoriniuose darbuose nagrinėjami svarbūs klausimai, pvz., Derliaus matavimas, defektų tankis, vaflių kartografavimas, kontrolės diagramos ir kiti gamybos matavimo įrankiai. Kompiuterizuota gamyba taip pat išsamiai nagrinėjama. Proceso modeliavimas, modeliavimas, tiesioginis valdymas, kompiuterių tinklai, duomenų bazių sistemos, taikomųjų programų susiejimas, įrenginių stebėjimas, ekspertų sistemų taikymas diagnostikai ir mokymui bei robotika yra paremti integruotos grandinės gamyklos laboratorine patirtimi. Programa taip pat siūloma internetu puslaidininkių pramonėje dirbantiems inžinieriams.

Praktika

Programoje reikalaujama, kad studentai atliktų stažuotę arba atliktų papildomus pasirenkamuosius kursus. Praktikos galimybė apima struktūrizuotą ir prižiūrimą darbo patirtį, kuri leidžia studentams įgyti su darbu susijusių įgūdžių, kurie padeda jiems siekti norimų karjeros tikslų.

Stažuotė gali būti vykdoma bet kuriuo metu pasibaigus pirmajam semestrui ir gali būti sukurta keliais būdais. Pasibaigus praktikai, fakulteto patarėjui ir programos direktoriui reikia pateikti galutinę praktikos ataskaitą.

Pramonės šakos

 • Elektroninė ir kompiuterinė įranga
 • Gamyba
 • Automobiliai
 • Aerokosmosas

Mokymo planas

Mikroelektronikos gamybos inžinerija, ME laipsnis, tipinė kursų seka

Pirmi metai

 • MCEE-601 mikroelektroninė gamyba
 • MCEE-605 litografijos medžiagos ir procesai
 • MCEE-603 ploni filmai
 • MCEE-795 mikroelektronikos tyrimų metodai
 • MCEE-732 mikroelektronikos gamyba
 • MCEE-602 VLS proceso modeliavimas
 • MCEE-615 Nanolithography Systems
 • MCEE-795 mikroelektronikos tyrimų metodai
 • MCEE-777 mikroelektronikos inžinerijos praktika
 • Aukštasis pasirinkimas

39324_39225_real_aerial_of_campus_with_river.jpg

Priėmimo sąlygos

Kad būtų atsižvelgta į leidimą dalyvauti ME programoje mikroelektronikos gamybos inžinerijoje, kandidatai turi atitikti šiuos reikalavimus:

 • Užbaigti taikomąją programą.
 • Laikykite bakalaureato laipsnį (arba lygiavertį) iš akredituoto universiteto ar kolegijos inžinerijos ar susijusioje srityje.
 • Pateikite oficialius kopijas (anglų kalba) iš visų anksčiau atliktų bakalauro ir magistrantūros studijų darbų.
 • Turi minimalų kaupiamą GPA 3,0 (arba lygiavertį).
 • Pateikti du rekomendacinius laiškus iš akademinių ar profesinių šaltinių.
 • Tarptautiniai pareiškėjai, kurių gimtoji kalba nėra anglų, turi pateikti balus iš TOEFL, IELTS arba PTE. Reikalingas minimalus TOEFL balas (interneto). Reikalingas minimalus IELTS balas 6,5. Anglų kalbos testo rezultato reikalavimas netaikomas anglų kalbos mokiniams arba tiems, kurie pateikia amerikietiškose įstaigose uždirbtus laipsnius.
 • Kandidatai, turintys bakalauro laipsnį neelektrinės ar neelektroninės inžinerijos srityse, gali būti laikomi priimančiais, tačiau gali prireikti papildomų tiltų kursų, kad jie būtų tinkamai pasirengę magistrantūros studijoms.
Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

With more than 80 graduate programs in high-paying, in-demand fields and scholarships, assistantships and fellowships available, we invite you to take a closer look at RIT. Don't be fooled by the word ... Skaityti daugiau

With more than 80 graduate programs in high-paying, in-demand fields and scholarships, assistantships and fellowships available, we invite you to take a closer look at RIT. Don't be fooled by the word "technology" in our name. At RIT, you will discover a university of artists and designers on the one hand, and scientists, engineers, and business leaders on the other – a collision of the right brain and the left brain. Skaityti mažiau