Mitybos mokslai, MA / MS

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programos aprašymas

Programa akcentuoja kritinį mokslinės informacijos ir įrodymais pagrįstos praktikos ir tyrimų įvertinimą. Dėl studentų įvairovės ir profesinių interesų magistrantūros programa yra lanksti. Magistro laipsnis taip pat gali tapti parengiamuoju žingsniu aukštesniojo lygio doktorantūros studijoms.

Darbas susijęs su tiriamuoju darbu konkrečioje temoje, išsamiu mitybos literatūros nagrinėjimu ir aiškinimu šia tema bei rezultatų pateikimu aiškia ir logine forma. Baigiamojo darbo pabaigoje gali būti reikalaujama papildomų studijų metų.

Priėmimas

Moksleiviai, pasirinkę mitybą kaip pagrindinę studijų sritį, privalo turėti minimalų chemijos ir fiziologijos įgūdžių. Prie įėjimo reikia pateikti naujausią mitybos kursą.

Jei turite bakalauro laipsnį, esantį už mitybos ribų, ir norėtumėte tapti registruotu dietologu, susitikite su DPD didaktikos programos direktoriumi (DPD), Nancy Rindfuss, MA, RD, kad gautumėte DPD statuso įvertinimą. Vertinimas gali paskatinti pamokas, kurias turite baigti prieš pradedant programą.

Neakivaizdinė studija

Studentai gali siekti laipsnio ne visą darbo dieną.

Finansinė parama

Ribotos tarnybos finansinė parama teikiama kaip antrosios pakopos studijos ir stipendijų kreditai studentams, įstojusiems į magistro ir doktorantūros programas. Finansinė pagalba nustatoma remiantis nuopelnais.

Papildomą informaciją apie absolventų finansinę pagalbą galite rasti adresu https://graduateadmissions.syr.edu/funding/.

Pervesti kreditą

Ne daugiau kaip 30 procentų kreditų, įskaičiuotų į magistro laipsnį Sirakūzų universitete, gali būti pervedami iš kitos institucijos, jei kreditai yra neatskiriama studijų programos dalis.

Laipsnis

MS laipsnį reikalaujama baigti ne mažiau kaip 30 kreditų, įskaitant disertaciją.

Studentų mokymosi rezultatai

1. Suraskite, interpretuokite ir naudokite profesinę literatūrą ir informacines technologijas

2. Plėtoti ir taikyti mokslinių tyrimų projektus, apimančius statistinės analizės metodus

3. Integruoti mokslinių tyrimų principus į įrodymais pagrįstą praktiką

4. Pademonstruokite veiksmingus, tvirtus ir profesionalius žodinius, rašytinės ir gynimo / derybų komunikacijos ir dokumentacijos įgūdžius bei esamų informacinių technologijų naudojimą bendraujant su asmenimis, grupėmis ir visuomene

5. Parodykite tinkamą mitybos vertinimo metodų naudojimą ir aiškinimą

6. Naudokitės mitybos priežiūros procesu, kad priimtumėte sprendimus, nustatytumėte su mityba susijusias problemas, nustatytumėte ir įvertintumėte mitybos intervencijas, įskaitant medicininį mitybos terapiją, ligų prevenciją ir sveikatos propagavimą

7. Parengti intervencijas, kurios gali turėti įtakos pokyčiams ir gerinti sveikatą įvairaus pobūdžio individų ir grupių

8. Paaiškinkite maisto / mitybos politikos pozicijos poveikį maisto, visuomenės sveikatos ir mitybos programoms, paslaugoms ir moksliniams tyrimams

9. Taikyti pagrindinius biocheminius principus vertinant ir sprendžiant metabolinių ir fiziologinių problemų, susijusių su makro ir mikro metabolizmu tiek sveikatos, tiek ligos būsenose.

Paskutinį kartą atnaujinta Birželis 2018

Apie mokyklą

Falk College brings together Syracuse University’s professional programs in Human Development and Family Science, Food Studies, Marriage & Family Therapy, Public Health, Nutrition Science & Di ... Skaityti daugiau

Falk College brings together Syracuse University’s professional programs in Human Development and Family Science, Food Studies, Marriage & Family Therapy, Public Health, Nutrition Science & Dietetics, Social Work, and Sport Management in an environment of cross-disciplinary teaching, research, practice, and service. Skaityti mažiau