Mokesčių Meistras (MTax)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

135255_pexels-photo-209224.jpeg

Užsiregistruokite tik regione apmokestinimo magistrantūros (MTax) programoje - dabar naudokite dvi programos parinktis

Mokesčių magistrantūros (MTax) programa yra 30–36 kreditų profesinis laipsnis, skirtas intensyviam mokymui asmenims, planuojantiems stoti į mokesčių sritį, ir patyrusiems buhalteriams bei advokatams. Studentai gali stoti į „MTax Direct“ arba klasėje sukurtą „MTax“ programą.

Verslo administravimo koledžo (CBA) buhalterijos mokykla siūlo vienintelę MTax programą regione. Programa suteikia koncepcinių, techninių ir profesinių žinių sistemą, kuri padeda studentams plėtoti žinias, reikalingas ištirti ir suprasti daugelį mokesčių struktūros aspektų. Vykdydami integruotą mokymo programą, kurioje akcentuojamos mokesčių sąvokos, esminės žinios apie federalinius ir valstijų mokesčius, mokesčių tyrimai, bendravimo įgūdžiai ir mokesčių planavimas, studentai įgis gebėjimą nustatyti ir spręsti mokesčių problemas.

Į apmokestinimo magistrantūros programą įeina pagrindų kursų rinkinys, kurio galima atsisakyti tiems, kurie neseniai studijavo šią sritį, arba dabartiniams, praktikuojantiems CPA, ir reikalaujamiems mokesčių kursams. Studentai, kuriems reikia baigti pagrindų kursus, turėtų juos priimti vasarą prieš pradedant MTax programą.

Pagreitinta bakalauro / magistro studijų programa

Pagreitinta BS apskaitos / apmokestinimo magistrantūros programa siūlo studentams UA bakalauro studijų programos studentams galimybę baigti ir BS apskaitos (BSA), ir apmokestinimo magistro (MTax) laipsnius per 150 semestro kredito valandų. Studentai, baigę programą, gali sėsti į CPA egzaminą Ohajo valstijoje ir daugelyje kitų valstijų. Be plataus laipsnio apskaitos bakalauro laipsnio, paspartinti BSA / MTax studentai įgyja esminių techninių ir profesinių žinių, reikalingų dirbant kaip mokesčių specialistai JAV.

„MTax“ programos svarbiausi dalykai

 • Įgykite „MTax“ laipsnį per 21 mėnesį, lankydami užsiėmimus vieną vakarą per savaitę didžiąją programos dalį arba per 15 mėnesių internetinėje „MTax Direct“ programoje. Užsiėmimai prasideda nuo 17:20 val. Ir baigiasi iki 10:50 val. Įstojimo egzaminas (GMAT) nėra būtinas praktikuojantiems CPA ar advokatams, turintiems bent dvejų metų patirtį.
 • Mokymo programą sudaro 24 kreditai reikalingų apmokestinimo kursų ir 6 kreditai pasirenkamųjų apmokestinimo dalykų.
 • Sužinokite apie likusius „ MTax“ programos reikalavimus klasėje .

„MTax“ fondo kursai (6 kreditai)

Studentams, turintiems ne verslo bakalauro laipsnius - vasaros sesijos

Studentai, neturintys apskaitos ar mokesčių fono, turėtų pradėti programą vasaros semestre prieš pradėdami „MTax“ programą, įstodami į finansinės apskaitos ir pagrindinius mokesčių kursus, kad įgytų reikalingą pagrindą, kad galėtų sėkmingai vykdyti programą. Mes rekomenduojame vasarą prieš prasidedant programai, kad nevėluotumėte baigti studijų.

Tarptautinės studentų paraiškos

Tarptautiniams studentams rekomenduojama kreiptis prieš mėnesį iki šių datų, kad būtų suteikta laiko atvykti ir I-20 vizų tvarkymui. I-20 formas tvarko UA Imigracijos tarnybos Tarptautiniame centre, Buchtel salėje. Anglų kalbos mokėjimo įrodymas yra būtinas pateikus priimtiną TOEFL arba IELTS rezultatą.

135256_pexels-photo-545062.jpeg

„MTax Direct“

Akrono universiteto George'o Daverio buhalterinės apskaitos mokykla dabar siūlo savo geriausios pakopos mokesčių programą iš kompiuterio, planšetinio kompiuterio ar mobiliojo prietaiso patogumų. Kandidatai į šią programą, kurie laikosi rekomenduojamo plano, gali baigti „MTax Direct“ programą per 15 mėnesių.

„MTax“ siūlo esminių techninių ir profesinių žinių bei įgūdžių, reikalingų norint tobulėti kaip mokesčių specialistui. Nors programa skirta daugiausia praktikuojantiems buhalteriams ir advokatams, programoje vertingi bus ir kiti specialistai, besidomintys mokesčių specializacija.

„MTax Direct“ programa leidžia studentams būti ne universiteto mieste ir dalyvauti gyvuose užsiėmimuose. Jei įsipareigojimas dėl darbo ar verslo kelionė prieštarauja gyvajai klasei, visos klasės įrašomos, kad prireikus jas vėliau peržiūrėtų.

„MTax Direct“ programos privalumai

 • Patogumas - interaktyvus ir tiesiogiai pristatomas į nešiojamąjį kompiuterį ar mobilųjį įrenginį su galimybe žiūrėti įrašytas sesijas pagal pareikalavimą.
 • Instruktoriai - labai patyrę CPA ir advokatai, turintys mokesčių srities žinių.
 • Praktinis dėmesys - orientuotas į praktiką, siūlantis gilumines žinias, kurias galima nedelsiant pritaikyti.
 • Reputacija - 30 ir daugiau metų reputacija dėl nepriekaištingos darbdavių reputacijos, o absolventai yra labai įdarbinami.
 • Lankstumas - atitinka mokesčių specialistų tvarkaraštį ir yra pritaikomas, kad būtų galima sutelkti dėmesį į specializuotą sritį.
 • Efektyvus - gali būti baigtas per 15 mėnesių.

Priėmimas

Norint patekti į „MTax Direct“, reikia turėti apskaitos bakalauro laipsnį arba Juris daktaro laipsnį. Asmenys, neturintys apskaitos ar JD laipsnio, gali būti įregistruoti, prieš priimdami į programą sėkmingai baigę du pagrindų kursus (6200: 601 finansinė apskaita ir 6200: 627 Federalinė mokesčių sistema arba 6200: 531 verslo subjektų apmokestinimas). Buhalterinės apskaitos mokykla šias klases siūlys internetu. JD kandidatams, neturintiems išankstinių kursų mokesčių ir apskaitos srityje, bus patarta šiuos kursus lankyti prieš prasidedant pirmajai programos kadencijai.

Advokatams ir CPA nereikia priėmimo į GMAT. Kiti pareiškėjai turi gauti patenkinamą balą dėl GMAT priėmimo. Pareiškėjai GMAT gali pakeisti GRE arba LSAT balais.

Klasės tvarkaraštis

Dėl patobulintos šios programos prigimties, tiesioginiai užsiėmimai netaikomi pagal tradicinį universiteto semestro kalendorių, bet yra suskirstyti į penkias 10 savaičių trukmes (vengiant pavasario mokesčių sezono). Kiekviena klasė susitinka vieną naktį per savaitę nuo 18 iki 20:30

Mokymasis

Bendras programos mokslas yra 25 000 USD, suskirstytas į semestro išmokas. Tai neįeina į pagrindų kursų ir knygų mokslą.

Pradžios datos

 • Rudenis - rugpjūtis: 2020 8 24
 • Pavasaris - sausis: 21/11/2021
 • Vasaros tarpseansas ir 8 savaitės 1 diena: 2021 17 17
 • 5 vasara 1 savaitė ir 8 savaitė 2: 2021-06-06
 • 5 vasara 2 savaitė: 21/12/2021

PASTABA: vasara turi keletą terminų: dauguma vasaros užsiėmimų siūlomi internetu. Taigi tarptautiniai studentai, norintys pradėti vasarą, galėtų lankyti šias klases internetu prieš atvykdami į JAV rudens semestrui. Pagal JAV ICE reikalavimus tikimasi, kad tarptautiniai studentai per pirmąjį semestrą dalyvaus asmeniniuose kursuose Jungtinėse Valstijose, o vasarą jų negalima rengti UA.

Kreipkitės čia: href = "https://www.uakron.edu/cba/graduate/applying/
Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

Historically, our focus has been on having strong programs and experiences to attract quality students and faculty. Today, this focus remains as we carry out our mission: To prepare our students to be ... Skaityti daugiau

Historically, our focus has been on having strong programs and experiences to attract quality students and faculty. Today, this focus remains as we carry out our mission: To prepare our students to become competent and responsible business professionals and leaders. This mission is guided by the belief that business is an applied, global discipline, which is reflected in our extensive partnerships with the business community through numerous Advisory Boards, class projects, and internships, as well as through diverse learning opportunities. Skaityti mažiau